Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Не знаю як в Штатах, але в Європі сефора має непогані свої маски.
    Що мені не подобається, що переважна більшість масок продається в індивідуальній упаковці - на один раз. Я люблю сама, з баночки брати стільки скільки мені потрібно. І те саме з пілінгами.
    Про EsterLauder advanced night repair хороші відгуки, але сама не пробувала (але це не для молодої шкіри).
     
  2. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Цікаво, чи є якийсь укр аналог рос Косметісти, чи Irecommend. Мені було б цікаво щось запостити. Але нічого не знайшла поки.
     
  3. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Дівчата, а хтось користується косметикою Cellcosmet або biologique recherche? Багато хороших відгуків, хотілось би попробувати.
     
  4. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    маю крем для зони очей від Filorga, той, що Optim eyes. Дуже хороший і дієвий. Легка текстура, прекрасно зволожує, відчутно ( я б сказала наглядно) покращує стан шкіри, маленькі мімічні морщинки згладжуються. Дуже мені подобається, то напевно найкращий з усіх кремів, що мала. (П.С. Тестую лише тиждень, і вже бачу результатат)
    Також маю крем для обличчя Filorga Hydra Filler
    (зволожуючий та зміцнюючий крем для шкіри обличчя для молодшого вигляду). Теж хороший, дуже гарно зволожує. Правда ще не привикла до текстури, бо він досить плотний, а я завжди мала зволожуючі креми по типу "Крем-гель", тому мені якось незвично. Хоча після нанесення шкіра просто "поглинає" його, треба зачекати хвилин 5-7 і можна наносити макіяж. Ще помітила, що він ,мабуть, дуууже економний. Мені треба дуже малу кількість для 1 нанесення.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Я купила нічний sleep and peel, вже майже закінчується, хороший крем, важко сказати, чи дає якісь ефекти (бо повинен трохи омолоджувати і злущувати), але текстура дуже гарна, дуже добре поглинається шкірою. Мабуть, куплю собі ще під очі з цієї ж марки.
     
  6. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Бачите, я ефект по тому гідро-філлері відчувала відразу, бо дуже добро зволожує. От реально, шкіра ніби п"є його. Я мала шелушіння на щоках і підборідді, то пройшли мені за 2 дні використання того крему.
    Ну і крем оптім айс теж прекрасно зволожив шкіру навколо очей, і добре забирає "припухлості". "Чорних кіл" немаю,тому не знаю. Мімічні морщинки "згладив", таке враження, що просто шкіра добре зволожена і їх менше помітно (П.С. "катастрофи" навколо очей не маю, тому теж важко казати як він спрапвляється з більшими проблемами) Взяла його за рекомендацією подруги і з так би мовити метою "профілактики":girl_crazy:, краще запобігати чомусь реально вираженому, ніж потім "лікувати/приховувати".
    Мала ще їхню пінку для вмивання. Теж дуже кльова, але швидко використовується
     
  7. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Згідна абсолютно. Я теж часом користуюся курсом більш "віковою" косметикою, ніж повинна б.
    Спробую і той денний колись.
     
  8. tuti

    tuti Well-Known Member

    ось почала користуватись кремом biologique recherche з плацентою. наразі тільки 2 рази - відповідно важко сказати, крім того, що ціна ого го. до того користувалась Holy landom, то непогано, але висипання і далі мене турбують. за деякий час відпишусь.
    десь рік назад пробувала їх кислотний тонік, то результат мені дуже і дуже сподобався. запах правда дуже специфічний, але на осінь думаю знов собі його замовити. ціна правда кусається
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Дякую за відповідь! :)

    А я таки ризикнула і взяла сироватку biologique recherche з плацентою. Користувалась як і Ви - два рази )) Вчора ввечері і сьогодні зранку. За ці два рази теж сказати щось важко, але поки що відчуття приємні. І точно як Ви кажете, запах неприємний :sad: Я її під свій звичайний крем (інколи Віши інколи Деклер). Напевно, краще під їхній крем з плацентою, але ціна ... Поки що подивлюсь як піде з сироваткою.
    Я читала десь, що від висипань отой лосьйон якраз добре допомагає.
    В мене появились почервоніння на шкірі, тому за цією сироваткою шукала. Побачимо чи буде результат.
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Дівчата, хто робить альгінантні маски, як ефект? Де купуєте?
     
  11. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Я!!! То моя любовввв!!! Зазвичай купую від White Mandarin! Хочу спробувати в косметолога інші, наприклад, CASMARA.

    Ефект свіжої, відпочившої, відновленої шкіри. Все розгладжується, шкіра стає світла, підтягнута. Обовжнюю робити на все обличчя та шию. Також, під маску додаю улюблені сироватки чи креми.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    @Your Princess, а з якою частотою робите?
    --- дописи об"єднано, 22 Жовтень 2018 ---
    Скільки часу з нею треба бути на обличчі?
     
  13. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Раніше робила курсом цілий тиждень, то шкіра гарно відновилась, посвітліла.

    Зараз роблю рідше, стараюсь хоч разок в тиждень зробити і то добре.

    По інструкціїї пише, як тільки засохне треба знімати, але я тримала до години часу і ефект був набагато кращий. І ще, треба накладати густим шаром, бо якщо надто тонким, то того недоколупаєшся з обличчя, короче тяжко і довго буде зніматися :D
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. New look

    New look Well-Known Member

    теж цікавлять альгінатні маски..порадьте будь ласка хорошу фірму.
    І ще мені розповідала подруга, що їй косметолог казав, що під альгінатну маску потрібно наносити сироватку, хтось таке чув?
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    @New look, та не обов'язково, я як коли, просто підсилюється ефект сироватки, я маю вітамінну. А маски дійсно супер, трохи мені засильно висвітлюють колір обличчя, але то нічого. Мала маску мандарин, зараз дешевшу китайську, результати ті самі, тільки китайська більше водоростями пахне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Хто, що чув про косметику elf? Що там є доброго?)
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Luchik, якась пудра є хороша. Сама не пробувала. Але в Україні не дуже вигідно її купувати, бо ціна вища ніж в Америці.
    Якщо знайду посилання -
    скину.
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2018 ---
    Палитра хайлайтеров E.L.F. Illuminating Palette
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2018 ---
    E.L.F. Cosmetics, Illuminating Palette, Powder, .56 oz (16 g)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. New look

    New look Well-Known Member

    бюджетна косметика, недорого можна купити на айгербі. У мене їх помада-олівець була, то не сподобалась. Суха дуже.
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2018 ---
    А де Ви купували китайську, скажіть будь ласка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    В ашані @New look, фірма viabeauty.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Я колись замовила з iherb фіксуючу пудру під очі, яка мала бути прозорою, але вона була практично біла. Лежала-лежала, а потім я її викинула.
     
    • Інформативно Інформативно x 1