Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Таке саме)). Викинула відразу.
     
  2. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Ця косметика не є надто якісною чи стійкою, це бюджет варіант. Маю лише від неї кісточку кабукі для пудри, непогана. Взагалі, чула, що кісточки там всі добрі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, порадьте щось для рук - крем якийсь...
    Бо катастрофа- буквально за кілька днів руки просто висохли...
    Кокосову олію маю. Вітамін Е в каплях мажу.
     
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @fiesta дуже дієвий крем для рук від Мері Кей.
     
  5. Online

    Online Well-Known Member

    Маю зараз захисний бальзам від Ірен Букур, подруга подарувала. Направду дуже класний, я взимку оцінила.
     
  6. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт!Прошу поради. Я останнім часом користувалася Klapp, але зараз мені задорога ця косметика хоча подобається. Порадьте щось, що може такого ж рівня, але не така ціна) Я ще користуюся масками від Ірен Бокур то трішки підсушує шкіру та звужує пори, але загалом не є погана маска для обличчя. А от крем під очі їхній побувала то мені щось не пішов, чи я просто звикла до іншого ефекту навколо очей).
     
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, шампунь та кондиціонер
    З супермаркетів шампуні не хочу, салонні трохи задорого :sad:

    хочу щось хороше! Бюджет 200-300 грн за шампунь
     
  8. New look

    New look Well-Known Member

    Я вже вкотре купую у Профі, що на Зеленій. Кращої маски і шампуньки як у них купила, не мала. Там великий вибір і не мас-маркет, думаю там Вам порадять щось хороше за підходящу ціну.
     
  9. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Дуже хороший крем для рук від Урьяж з серії Бар*єдерм. Тільки ним і рятуюся, взимку/на початку весни руки теж сухі, аж інколи тріщинки з*являються. Він класно живить, дуже мені підійшов. Тепер мій маст хев на осінньо-зимовий період
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мої фаворити - то маселка для рук від Palmer’s і The body shop.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Шампуні я брала від Ірен Бокур. Вони мені дуже добре підійши і хороший склад в них. Інколи користуюся шампунями купленими в аптеці, виробник греція але не памятаю, яка фірма.
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    @fiesta, найкращий зволожуючий крем для рук для моєї алергії на холод - дитячий антошка з чередою і ромашкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    А для мене - "Червона шапочка" з D-пантенолом, то з тієї ж серії. Але то саме від алергії на холод і почервоніння , якщо надмірно суха шкіра, то він не настільки помічний.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Arika

    Arika Well-Known Member

    Я вже другу банку купила такого, купила через мейк ап, вибирала 63468BB5-58B6-4630-AB11-51459D2DDA21.jpeg по відгуках (майже 5 тис відгуків), сподобався, волосся дуже живе і блискуче після нього!! І головне ціна доступна :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Adeo

    Adeo Active Member

    Щодо bb і тональних, то

    1) маю ось такий: Стойкая тональная основа Lumene Longwear Blur Foundation SPF15
    Лягає рівномірно, не скочується, але нічого особливого, перекриває не надто сильно. Ще раз напевно б не купувала.

    2) довгий час користувалася cc Beyond і це, мабуть, найкращий, сс, який мала (MAKEUP | Увлажняющий СС крем - Beyond Angel Aqua Moisture CC Cream: купить по лучшей цене в Украине)

    3) цього разу вирішила спробувати від bb Misha (теж корейський бренд, Missha M Perfect Cover, ВВ крем з високоим захисним УФ фактором маленька упаковка | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%)
    Поки важко сказати, яке враження, але перекриває так собі (Beyond кращий в цьому плані), запах ніби приємний, але віддає гумою, лягає добре, носиться ніби теж непогано.

    А ще начиталася, що всі корейські bb краще змивати лише гідрофільним маслом + пінка для вмивання, бо ніщо інше так добре їх не розчиняє. А в мене суха шкіра, для якої гідрофільне масло не дуже підходить для щоденного використання, тепер от не знаю, що робити.
    --- дописи об"єднано, 5 Березень 2019 ---
    Мала колись давно одну маску цього бренду (яку ще в холодильнику треба було тримати). Ефект 0, марно витрачені гроші, в результаті просто викинула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Lee Stafford
    в Ароматека на них якраз зараз -40-60%. правда асортимент малий вже залишився
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    зараз всі тональники і bb/cc креми містять силікони, і саме тому треба гідрофільну олію. За принципом "подібне до подібного" олійки розчиняють силікони.
    Якщо чесно, я здивована "суха шкіра, для якої гідрофільне масло не дуже підходить для щоденного використання", бо у мене теж суха шкіра, і власне гідрофільна для неї дуже навіть ОК.
    Я правда останнім часом користуюся бальзамом Clear One від Banila Co, то там пінку можна пропустити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    А яким конкретно ви користуєтесь і для якого типу волосся?
    --- дописи об"єднано, 5 Березень 2019 ---
    В мене нормальна, комбінована шкіра, але моя перша гідрофільна олія так стягувала шкіру, що мені хотілось її сметаною намастити, а не кремом)
    @Adeo читайте відгуки, я зараз маю дуже класну. Навіть не завжди крем після неї беру. І це при жахливій воді, яка дуже сушить
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В мене комбінована шкіра, вмиваючись гідрофільною олією, якраз на сухіших ділянках відчуваю більший комфорт.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    У мене блонд, але я перепробувала всі (
    POKER STRAIGHT, COCO LOCO люблю за запах, BLEACH BLONDES - для блонду фіолетовий, і ще якийсь був для об'єму) . Найкраще мені той бліч блонд. Хоча більше люблю корейський Daeng Gi Meo Ri .
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1