Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. vitek

    vitek Member

    В мене були пігментні плями,які лишаються від прищів,в косм клініці порадили сироватку SESDERMA.
    Вже за 1 тиждень плямки практично зникли,навіть не очікувала такого швидкого ефекту.Правда ціна висока,але на
    мою думку вартує.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    не реально.
    якщо плями задавненні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    @Online, якщо постакне, то добрий крем kruivdat litteken, допоможе з тою проблемою. Якщо це плямка, то від кремів трохи світліше буде, та ж серія від біокону - білосніжка. Трохи кращі по відгукам корейські креми.

    Раз я вже тут)) Хтось робить ультразвуковий пілінг? Як часто? Як результат?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В мене бувають, хоча напевно не дуже задавнені , то зникають від кислотних тоніків.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. New look

    New look Well-Known Member

    Я бачила фото у інтернеті раніше дівчат, які відбілювали лице від різних плям кремом від Холі Ленд. Знаю на собі що ця косметика дуже дієва.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дівчатка, порадьте перевірений крем, молочко, олію чи ще щось дієве. Потрібно для тіла, бо після моря, шкіра дуже суха. Завжди користувалась різними зволожуючими, але цього разу трохи підгоріла і хочеться дійсно чогось доброго і не за всі гроші.
     
  7. Online

    Online Well-Known Member

    З бюджетних варіантів дуже непогане молочко для регенерації Пантенол (виробник - наша Ельфа)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, розкажіть як ви доглядаєте за обличчям. якими засобами користуєтеся? 30+
    я зовсім не в темі. хіба як згадаю вмиваюся пінкою для обличчя, інколи мажу кремом на ніч і дуже рідко роблю маску з глини(з тюбика)
    думаю час щось міняти. "на носі" 35 :girl_spruce_up:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    По мокрій шкірі намастити оливковою олією.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    вас цікавлять суто вікові засоби чи загалом? Мені 39...Догляд простий і майже не віковий))) Зранку: термальна вода, зволожуючий крем. Ввечері: молочко для демакіяжу, тонік освіжаючий, крем нічний від перших зморшок. Лореаль, Гарнієр. Мені підходить. Періодично беру на мейк-апі масочки різні, різних виробників, експериментую: зволожуючі і регенеруючи. Це все...Але обов'язково протягом дня багато термальної водички на шкіру. То для мене маст-хев. Але в мене шкіра непроблемна і маю таку міміку, що немає гусячих лапок біля очей. Тому поки так.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    @Dominika, а термалка яка? Як часто і як користуєте
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Raven Ля Рош Позей. Інші чомусь не підійшли. Користуюсь щодня по декілька раз. Зранку, як тільки встала, ввечері, після очищення шкіри і перед сном. Ну і протягом дня, як є можливість. Я думаю забагато термальної водички не буває.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Буває, може сушити шкіру
     
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    мене взагалі ця тема цікавить :connie_pull-pigtail бо я ні бум-бум:girl_blush2:
     
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Khrystik я би йшла до косметолога, а то можна і нашкодити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Це все індивідуально. Краще спочатку до толкового косметолога, він і порадить підходящий догляд. В мене, наприклад, дуже суха шкіра і вікові зміни я бачу на собі (34 роки). Я без крему не можу, бо так шкіру стягує. Ну і краще професійний догляд ніж масмаркет, на мою думку. Тим паче, що в косметолога можна купити хороші доглядові засоби і не за всі гроші.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. New look

    New look Well-Known Member

    і моя любима термалка, без неї не уявляю догляду за лицем. Щоб не пересушити шкіру термалкою (від інших, особливо Урьяж, щось таке було у мене) можна після того як пшикнули, через пару секунд зняти залишки серветкою. Десь читала про такий спосіб.

    на мою думку найголовнішим засобом після 30-ти стає сироватка для обличчя. Креми мають більш поверхневу дію, а сироватка направлена у глибші шари та сильніша по впливу. Також дуже важливим засобом, на який ніколи не жалію грошей, став крем(або сироватка) під очі.
    У мене у догляді зараз:
    -сироватка гіалуронова;
    -крем під очі (вже не просто зволожуючий, а беру проти перших зморшок);
    -крем на день з спф 20;
    -на ніч інша сироватка з олією безсмертника та олійка нічна на зміну;
    -термалка+ лосьйон зволожуючий+ інколи ще молочко для зняття макіяжу+масочки час від часу.
    І взагалі найголовніше це систематичний догляд, кожен день з любов'ю доглядати за своїм личком:girl_spruce_up:.
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. gilfsnj

    gilfsnj New Member

    Я люблю будь-яку косметику, що продається в магазинах Duty Free. Мені здається, що це гарний показник якості товару. Також часто купую через їхній сервіс передзамовлення, коли їду через КПП в Угорщину.
     
  19. Louth

    Louth Well-Known Member

    Мені всі термалки сушать шкіру. Кажуть, треба не чекати, поки зовсім висохне, а промокнути салфеткою. А зараз подарували таке корейське чудо, як міст - спрей, дуже класно зволожує обличчя і не сушить.
     
  20. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Мене зацікавила тема мезоролера (дерморолера - по-різному називають). Чи хтось користується самостійно вдома? А в косметолога? Поділіться досвідом.