Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Офіційний сайт (Kylie Cosmetics by Kylie Jenner | Official Website) має безкоштовну доставку в Україну від 60дол (а це 4 помади по 17дол). Якщо з кимось скооперуватися, то можна на компанію собі замовити, і буде точно оригінал.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я ще так глянула, вони зараз дають 10дол знижки на перше замовлення при умові підписки на мейл-розсилку. Взагалі прикольно)
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

  4. Evynya

    Evynya Member

    я вже років зо два користуюсь німецькими кремами. Пробую одну фірму та іншу. Міняю. брала польські. Наші не беру після того як у чоловіка закінчився німецький хеден і ми взяли у магазині - то сверблячка кинулась. Найшли по замовленню знов німецький шампунь - все гаразд. Так от. Так і з кремами. Чогось імпортні в рази кращі. І вже не перший раз таке зустрічаю. Раджу спробувати фірму Balea. Легкі креми. особливо для жінок 30+, як я. Не треба брати термоядерний крем із ліфтингом і т.д. у такому віці. А ще нещодавно сподобався крем сієн польський на натуральній основі. Для рук в холодну пору -тільки крем для рук сієн Sos - його така назва. Погугліть найдете магазин хмарка, там воно все є. Хто хоче детально - скину фото кремів в приват в лічку. Вдома в мене є. Яка баночка і яке воно всередині. Причому супер-дорогих кремів не купую. І виглядаю молодшою віком. Мабуть гени мають більше значення ніж креми:)
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2019
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    дуже багато факторів важать: побудова кісток обличчя(тобто який каркас), яка шкіра (грубша шкіра має більше колагену, пізніше старіє), спосіб харчування, гормональний рівень, стресовість життя і так далі і тому подібне. Комусь ті креми ніц не здались, а комусь та помагають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Evynya

    Evynya Member

    мабуть таки ви маєте рацію... в мене і мама молодшою од своїх ровесників на вигляд є. Проте особисто полюбляю легкі креми бо комбінована шкіра. А от в подружки суха то вона завжди підбирає з жирнішою текстурою. А нещодавно почула думку від однієї бізнес-панянки - що немає різниці чим мазюкатись, головне - регулярно раз в пів року проходити необхідні процедури у салоні і шкіра буде як у дівчинки. Їі вже 40 є. І у неї звичайний нівеєвський кремчик у шайбі. Але я з нею не згоджуюсь. Багато кремів мають в основі спирт та складники, які не зовсім корисні, ато й шкодять шкірі. Тому і перейшла на німецьке все. І такі, звичайні засоби по догляду, і креми. Все від мила до шампуню тепер купую німецьке. Буває не підійде - чи об'єм не той у волоссі чи ще щось. Але завжди собі підберу по типу. Може і не відразу. Проте в якості впевнена.
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    не розумію вашого захоплення німецькою косметикою...Чому не французька наприклад, чи ізраїльська, чи корейська? І збиває з пантелику вираз "Багато кремів мають в основі спирт" . По перше, спирти бувають різні, і навіть корисні(наприклад жирні). А щоб зараз хтось пхав денатурований спирт (той що сушить) у крем, то мені здається вже рідше й рідше буває.
     
  8. Evynya

    Evynya Member

    за корейську чула багато позитивного проте не купувала бо її дуже велика кількість і губишся з чого почати. Оригінальна французька задорога. А от німецьку - у нашому місті її багато. Прикордонне містечко. І в інтернет-магазинах вона наразі доступною стала. Дуже зручно. Тому і купую. Вже звикла. Подобається. І, звичайно, ціна влаштовує.
    --- дописи об"єднано, 18 Листопад 2019 ---
    щодо мері кей, ів роше - було що купувала на пробу, до декрету. Проблема починалась при зміні засобів по догляду. Обсипати починало. Тоді стала вичитувати. Знайшла що імовірно гормональна косметика. Тому не рекомендую її нікому
    --- дописи об"єднано, 18 Листопад 2019 ---
    І ще така штука є - намагаюсь купувати ті засоби по догляду, які йдуть зі значком OKO-Test - це така собі перевірка на зразок "знаку якості" німецькими інститутами перевірки споживчих товарів та косметики. З нею йдуть і зубні пасти, і шампуні, і мила, і крема. Причому порівнюються 20-30 товарів одного типу, наприклад, гелі для душу для чутливої шкіри чи порошки різних марок для білого. По різних факторах йде порівняння. А потім дані опубліковуються на їхньому сайті і в соц.мережах. Більшість німців обирають продукцію для дому із цим знаком. Я вирішила тоді спробувати, мені підійшло. І досі подобається. Тому й так...:))
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2019
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    дивіться, гормони, антибіотики в косметиці - це вже вважаються лікарськими засобами. В простій косметиці їх не повинно бути.
    Я не знаю конкретно за мері кей і ів роше (ні тим, ні іншим не користувалася), але такі речі обов'язково мають бути вказані у складі засобу. Якщо вони є, але не вказані - це пряме порушення законодавства.
     
  10. jylanda

    jylanda занууууда

    Насправді ця марка - це власна торгова марка мережі Лідл. В них загалом є тепер доволі хороші товари по догляду, а також побутова хімія. Тут є такий додаток на телефон - Yuka, там можна відсканувати штрихкод і побачити аналіз товару, шкідливі речовини в складі. Зараз дуже часто викоритовую його пр покупці товарів - як їжі так і косметики і побутової техніки.
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    гормони в мері кей - це такий древній баян, аж страшно. думала, що про нього знають тільки такі динозавриці як як, а виявляється він ще живий)) З мого досвіду, ніяких гормонів там нема, хоч я користувалась, здається, лише двома їх засобами. Як нема і супер ефекту, і ефекту відміни
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    З одного боку компанії такі міфи на користь. Бо ж наявність гормонів обіцяє шикарні і швидкі зміни. Думаю, багато жінок на то купувалось. Краса ж вимагає жертв)
     
  14. Evynya

    Evynya Member

    дякую за Yuka. Супер!
     
  15. Arika

    Arika Well-Known Member

    Потребую пораду спеціалістів у питанні декоративної косметики: порадьте палетку тіней якусь таку універсальну для початківців (потрібно для особистого користування), типу в тонах нюдс чи універсальних для кількох видів макіяжу. Ціна десь до 500 грн. (можливо щось з Лореалю, Максфактору і т.д.), суперстійкості не потребую, найбільш вимога щодо легкості нанесення, самих кольорів та комбінування цих кольорів між собою. Раніше дуже рідко з тінями дружила, максимум що мала декілька одиночних кольорів. Дякую
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Чи використовував хтось доглядові засоби DMK (Danne), як вам?
     
  17. Evynya

    Evynya Member

    особисто користувалась палеткою від макс фактор, проте сказати що то вже геть аж професіна палетка-навряд чи. Мас-маркет. Із кращого. Питайте у тих хто професіно займається весільними макіяжами чи курси по цих пит. робить.
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    гляньте собі марку Ga-De, вона ізраїльська. В них непогані тіні. Ще Inglot, Kiko Milano, the Balm, якщо по акції знайти. Виберіть собі палетки в коричневих теплих чи холодних кольорах (залежно які вам пасують).
    Ще чимало залежить від пензлів якими ви тіні наносите. Найкраще - це натуральний ворс (коза - дешевше, білка/песець - дорожче). Якщо ще на повіки нанести консилер або базу для тіней - то тіні будуть стійкіші.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я використовую тіні Артдеко, але обовязково на базу, без бази не той ефект) і на базу легше наносити, краще тримається, накладається необіхдна кількість та не буде "розмальованого" ефекту. Кісточка найкраще дійсно з натурального ворсу.
    На щодень у них багато відтінків нюду, а над повікою типу а-ля повсякденна стрілка, яка не помітна, добре тушується та гарно підкреслює очі- тон матовий 17 (можете собі глянути), він також і на брови гарно іде, якщо треба зробити їх натуральними і підкреслиними. Дуже універсальний відтінок, мій маст хев.)

    Також мала тіні Інглот та Ревлон. Інглот правда мені подарували і в них реально дорога ціна, точніше я б сказала задорога як на їхню якість, Ревлон були хороші, я дуже довго їх юзала, проте Артедеко кращі. В інтернет магазині купую поштучно окремі відтінки до палетки. Вигідно по ціні, а самого футляра, щоб зібрати палетку ще не купила:girl_crazy:, користуюся так.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Потрібен сонцезахисний крем для обличчя з SPF 30 або вище, який можна було б використовувати як основу під макіяж. Щоб тональний на ньому не плив. Порадьте щось.