Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Online Наскільки я знаю, то на сонцезахисний крем не можна наносити зверху щось інше, навіть пудру. Бо тоді він частково або повністю (залежно які там фільтри використовуються) втрачає свої властивості. Краще купити тоналку с захистом від сонця. Їх сьогодні достатньо, особливо корейський бб і сс
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Не хотілося б міняти тональний. Мені дуже непросто його підібрати, а той, що маю зараз, - підходить супер. Про несумісність сонцезахисних засобів і косметики не знала. Дякую, почитаю про це. Чому тоді на деяких написано, що може бути основою під макіяж...
     
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    @Ulianusia, а здайте ще точку, де брали)
     
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    В медіостарі....з недавніх пір мене любить пообкидати прищиками майже від всіх тоналок і кремів з spf.А от ця марка саме з такими випадками працює.Я спробувала і гарно підійшло мені.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Будь-які засоби з СПФ (крім санскріну) не виконують повноцінно саме функцію захисту. Все просто - їх тестують в значно більших об'ємах ніж наносяться на обличчя. Хіба наносити грубим шаром, та й то не факт. Декоративна з СПФ створена аби НЕ мінімізувати ефект санскріну, тому, що все, що нанесено поверх нього зменшує його дію.

    Санскріни корейські в більшості спокійно підійдуть як база під макіяж - вони для того створені. Просто обирати саме санскрін для обличчя.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @lovikyou ну капець. ви перевернули мій світ)) буду вивчати цю тему. може мої дані вже застарілі)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. siriuska

    siriuska Member

    Дівчата, порадьте хорошу розсипчасту пудру, маю мері кей, яка мені добре підходить, але ціна не підходить, на що варто звернути увагу?
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Ось це непогана пудра Минеральная рассыпчатая пудра контроль жирности Innisfree No-sebum Mineral powder из Кореи – купить в Киеве, цены по Украине | Интернет-магазин Jeju.com.ua Досить дешева. Ще можете купити собі чисту рисову або бамбукову пудру.Таку наприклад робить Надія Гордон vegan cosmetics (@nadiagordoncosmetics) • Instagram photos and videos
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kewa

    kewa Well-Known Member

    Дівчата, порадьте фарбу для брів .
    Користувалась Роколор , але її зняли з виробництва
     
  11. Evynya

    Evynya Member

    лореалівський був у мене класнючий блиск. Буржуа блиск липнув. А лореаль все гут трималось.
     
  12. New look

    New look Well-Known Member

    Чи хтось пробував крем під очі Ла Мер? Чи дійсно він такий крутий на свої гроші?

    Порадьте будь ласка реально дієвий крем на шкіру навколо очей, зморшки починають з'являтися(( 30+...
     
  13. Online

    Online Well-Known Member

    За Ла Мер не скажу, але приблизно в такій же ціновій категорії Estee Lauder. В вашому випадку раджу серію Daywear: під очі і денний, - дуже гарний ефект.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Atra

    Atra Member

    а якщо сонцезахисний крем для обличчя + пудра зверху? я влітку тільки так
     
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    це і є правильна схема використання
     
  16. Atra

    Atra Member

    дякую! :girl_smile:
     
  17. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Доброго дня усім,вибачайте за оффтоп,колись на форумі була темка про розпив парфумів, і ніби форумчанка Вероніка тим займалася...останню активну тему бачу ще декілька років тому.Підкажіть,будь ласка, хто у Львові таке зараз робить?Може десь є актуальна тема?
     
  18. New look

    New look Well-Known Member

    Можу цей сайт порадити, там зі всієї України розлив парфумів. Я тричі замовляла, раз зі Львова дівчина була.Оригінальність дуже модерується, є відгуки всюди, тому за оригінал можете не переживати. Там можна знайти дуже рідкі і цікаві аромати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    @Pesyk Каміла ще займається. Має групу у вайбері.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. KattyX

    KattyX New Member

    Дівчата, що скажете за косметику Rosabella? Я шукала твердий шампунь та натрапила на їх сайт та інстаграм. Хочеться відгукики почути.