Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Ziben

    Ziben :)

    Купувала в них шампунь (не підійшов), мило (до нього претензій не було, приємний запах, правда досить швидко змилюється), і такі сироватки. Сироватки сподобались, брала вже двічі, використовую для масажу шиї/зони декольте, не комедогенні, добре зволожують шкіру, але на обличчя не наважуюсь їх наносити
    З сухих шампунів ще можете спробувати Богіка (теж інстаграм) в них є набір пробників, мені сподобались, але використовую тільки в поїздках щоб не возитись з баночками.
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я зрозуміла, що геть відстала від сучасних тенденцій в макіяжі. От на днях погуглила нові слова: хайлайтер, консилер... А може ще є щось нове... Хто в темі? Дівчата, ви тим всім користуєтеся? Мій макіяж: тоналка, тіні, туш, помада.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене база під тіні, тіні, пудра, хайлайтер (угу), помада.

    тональним кремом користувалась аж один раз в житті. Далі не бачу для себе сенсу в них. По-перше - таких світлих як мені треба ніколи не бачила, по друге - мені не треба вирівнювати тон обличчя: 1) він для мене достатньо рівний, 2) я не бачу сенсу спочатку все замазати а потім малювати рум‘янець бо свого не видно.
    Ну але мені і синці під очима не заважають. І вени в кутиках очей.
     
  4. New look

    New look Well-Known Member

    Якраз сама розбираю цю тему. Дуже подобаються такі макіажі "без макіяжу" з сяючою шкірою. Видивляючись інформацію зрозуміла, що там щоб було те здорове внутрішнє сяяння шкіри, потоібно море засобів: база під макіаж, тон, консилер, хайлайтер, пудра з мікрочастинками, скульптор...а рум'яни кремові:girl_impossible: Якщо є гроші можна піти на МК вживу. Я наразі вишукую блогерів цікавих на ютубі і дивлюсь якими засобами це роблять.
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Orman ну от, база під тіні...
    В мене і синці під очима і тон обличчя не є рівномірний... А ще мене дратує загар на обличчі. От зараз весна і почнеться. Що би то таке взяти від загару на обличчі? Біля дому я не малююся, тому тоналка з сахистом від сонця не підійде.
    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2021 ---
    @New look то звісно мрія піти на мк, щоб все собі підібрати з професіоналом і не мучитися. Але з фінансами тяжко. Я ще не знаю чи мені то все треба. Зараз я і так в декреті. Але як вийду на роботу, то і часу не буде то все вивчати.
     
  6. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Через віддалену роботу і карантин вже майже рік не користуюся декоративною косметикою (тільки туш та іноді олівець для очей+стійка помада (щоб маскою не розмазати), аж шкода, що доведеться викидати стільки протермінованої косметики (бренд не дорогий, але). До цього працювала в інформаційному центрі одного косметичного бренду, то була можливість МК відвідати. Для себе зробила висновок, що просто тональний крем дає ефект так званого плоского обличчя, а використання хайлайтеру, рум'ян та бронзатору надає певний рельєф (за умови правильного використання). Кремовий хайлайтер то моя любов - якщо нанести на правильні точки, то надає гарний ефект сяяння шкіри і зіпсувати ним макіяж складно (я не профі в нанесенні, то от з хайлайтером важко переборщити, на відміну від бронзатора чи рум'ян). Для щоденного макіяжу в той час (в офісі працювала) обов'язково використовувала сс крем (неоднаковий колір та структура обличчя), хайлайтер чи рум'яна, туш+помаду. Для так званого "бойового" макіяжу - базу під макіяж (на неї гарніше лягає тональний), тональний (сподобалось нанесення вологим спонжем), консилер, хайлайтер, рум'яна, тіні для брів, олівець для очей. Але в мене, якщо чесно, руки не дуже до макіяжу, тінями для очей чи бронзатором так і не навчилася користуватися.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Від засмаги збираюсь придивитися до мінеральної пудри з гарним складом.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  8. New look

    New look Well-Known Member

    А Ви користуєтесь спф кремом 30+? Бо це обов'язкова річ на кожен день при виході на вулицю, і особливо літом, від засмаги та старіння шкіри.
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Абсолютна більшість цих засобів мають такий жахливий склад, що питання користі в плані "захищеності" виглядає дуууже сумнівно. От хочу знайти винятково з оксидом цинку, то ще той квест. Треба згадувати про капелюшки.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Що це за крем? (Я ж кажу, що геть відстала від життя...)
    З кремів користуюся тільки для догляду денний і нічний. Он на днях ще купила окремий «під очі». Все...
     
  11. New look

    New look Well-Known Member

    Це крем з високим рівнем фільтру від сонця. У мене 50спф. Наноситься поверх всіх доглядових засобів. Перед тоналками і декоративкою.
    Маю наприклад такий is clinical spf 50. Але то є у дуже багатьох марок.
    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2021 ---
    А креми чи гелі для душу не хімічні? Я навіть у еко догляді бачила багато хімії. А щодо спф то не купувати дешевий за 50-100 грн, а пошукати щось краще. Якщо і є у складі не хороші складниеи, то вони будуть у нешкідливій концентрації. Треба просто промоніторити різні марки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене на щодень - тональний, іноді хайлайтер, тіні, олівець для брів, туш, помада рідка матова. Пудрою не користуюсь і ніколи не користувалась, як і консилерами, хайлайтер обожнюю, маю в олівці від Мейбелін. Моя журбинка - тональний, в ідеалі мав би бути найблідіший холодного відтінку, а всі найсвітліші, що мені доводилось бачити мають тепле підсвічування. Тому маю невеликий контраст з шиєю((потреби вирівнювати тон шкіри також немаю, але маю пори на крилах носу ітрохи на щоках, то мушу вже. І ще одна моя журбинка, що я ніколи не виглядаю достатньо нафарбованою(щоби це не означало))). якщо на фото буду я і 10 дівчат-жінок, при цьому я буду повністю( в моєму розуміння) при бойовому макіяжі, а інші дівчата з звичайним або й без, то я все одно буду виглядати блідішою і "анемічною".
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, хто в декреті, ви наносите макіяж, як йдете з дитиною/дітьми гуляти? Бо весь мій макіяж після родів - це помити обличчя водою. Не маю ні доглядової, ні декоративної косметики. Все повіддавала. Спочатку не мала часу на то все, а тепер і бажання :girl_blush2:
     
  14. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    це ж навіть добре! я також намагаюся декоративною не користуватися і вчуся приймати себе. ну, а доглядова - це всеж непогано. але точно не треба переживати через те, що виходите на вулицюю без макіяжу. )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я в своєму довгому декреті не наносила макіяж, і тепер не наношу, хоч маю і куди, і для чого. Не люблю декоративки, мене не хвилюють недоліки шкіри чи там вії короткі. Але от дозріла до того, щоб знайти «свого» косметолога. Маю доглядову косметику, користуюся, але не бачу, щоб вона давала якийсь ефект. Швидше просто підтримує шкіру в середньо-доброму стані. А макіяж - то хіба якось вечірня вилазка і то не завжди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Я давно перестала аж щоб так дуже користуватись декоративною косметикою. Але полюбила доглядову. Маю хороший зволожуючий крем, + ензимна пудра для вмивання.
    Також щомісяця відвідую косметолога. З ним і підібрала собі доглядову косметику, не зовсім мас маркет, але і не за всі гроші.
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я теж в "еко"догляді бачила багато "хімії". І в продуктах харчування. І навіть ціна тут не критерій.
    Та хіба це аргумент до бездумного споживання будь-чого?
    Це зайвий раз вказує на те, що варто бути уважним.

    Насправді не мала наміру дискутувати щодо Вашого особистого вибору, це моє NB по темі.
    Думаю, кожен собі знайде інформацію в міру своєї стурбованості цим питанням.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я ходила на МК - дуже пізнавально.

    а щоб була сяюча шкіра треба їсти нормально і пити і не нервуватися. І буде своя сяюча.

    ну або можна всіма засобами, але в мене на те нема нервів і часу. А гроші я більше люблю витаюрачати на одяг )))

    це як завжди - хто що більше любить і на що не шкода часу і зусиль.
    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2021 ---
    Я тобі кину в ІГ сторінку з дуже хорошою і не дуже дорогою (відносно) косметикою. І власниця там все по поличках розписує, що куди і для чого і що з тим робити. якщо хочеш - кліпни.
    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2021 ---
    Якщо є настрій - то я навіть не виходячи з хати малююсь. А як нема- то не малююсь хоч би куди не йшла.
    Я була величезним фанатом сонцезахисних кремів. Тепер я фанат капелюшків.
    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2021 ---
    Ні не обов‘язкова (як виявилось).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    А можна і не в іг? Я б теж почитала
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ото золоті слова. Я якраз з того вирішила розпочати. Але там є ще пункт : відмовитися від цукру та інших шкідливих солодощів, що для мене ну капець як важко. Тому пробую поступово зменшувати.