Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Якщо косметика помічна тільки під час використання, то це не ї показник її якості - навпаки - шкіра може значно погіршитися після завершення. Тому не потрібно брати радикальних засобів які мають гармональні препарати різного походження.
    В мері кей є гарний скрабик (номер 2 помоему). Я маю доглядову від шісайдо. Вона дорогувата, але мені вистачило її на рік. Нічого спеціального - проста серія The skincare. Відбілюючих засобів не беру бо вони зневоджують шкіру як правило і провокують шелушіння чим ще більше проявляють вікові зміни. Не треба брати кремів для жирної шкіри - вони теж сушать і тим самим ще більше стимулюють роботу сальних залоз. Виходить так що зверху шкіра пересушена а всередині працює інтенсивніше і пори робляться великі лице масне в Т зоні.
     
  2. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    тоналка в мене лореаль. а креми, тоніки і скраби Мері кей
     
  4. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)


    це основний показник, що з косметикою щось не так. Якщо є проблемна шкіра і відміна якихось засобів провокує різке погіршення її стану то це говорить про небезпечні стримуючі складові.
    У вас, я так розумію, проблем страшних нема, хіба косметичні, але ви все таки відчуваєте ефект відміни, це мало б насторожити.
    В домашніх умовах можна собі організувати чудовий догляд, який не потребує якихось спеціальних інгредієнтів і великих затрат часу. Як на мене купляти скраб або тонік взагалі непотрібно, можна дом. доглядом обійтись.
    Зупинити старіння шкіри без агресивних дій нереально. Зараз для цього є багато засобів- глибокі пілінги, ботокси, мезотерапії, дермабразії, в міру мазохістичних нахилів можна собі підібрати любе- голубе.
    А також використовувати , нормальні косметичні засоби, хоча би більш-менш активні, які будуть підтримувати, захищати шкіру, і відсувати процес механічного старіння.

    ---------- Додано в 12:36 ---------- Попередній допис був написаний в 12:31 ----------

    не уявляю себе без відбілюючих засобів і засобів для жирної шкіри. Якщо вони погано діють, неправильно, то проблема в якісності цієї косметики. Якісні лінії пропонують адекватний догляд за жирною шкірою( без пересушування, лущення і т.д.), і гарний відбілюючий догляд ( знову ж таки без пересушування шкіри).
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    У мене шкіра суха, я не кажу, що вона гірша стає без використання косметики (саме засобів по догляду за шкірою), але й покращення не бачу. Можу її охарактеризувати, як увядающая, втомлена, старіюча і забагато зморшок. Як собі підібрати засоби без візиту до косметолога?
     
  6. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    дермобразія і мезотерапія вже вчорашній день. Ботокс паралізує мязи шкіри... Глибокі пілінги для зрілої шкіри і комплексного оновлення сильно втомленної шкіри, якими треба дуже обережно користуватися

    В вас проблемна шкіра яка потребує підсушування. купероз потребує вітаміну С який є в відбілюючих серіях. ТОбто коли ми говоримо про проблемну шкіру то для неї потрібен дуже уважний підхід. Якщо шкіра безпроблемна і має незначну жирність то брати креми для матування і відбілювання - це псувати свою шкіру. В результаті нормальна шкіра стане проблемною.
    Крім того якщо проблемна шкіра вилікувана то потрібно плавно переходити на засоби для нормальної шкіри залишаючи лише тонік для тонізації і якусь одну маску раз на тиждень (білу глину доприкладу) як спеціальний догляд. Шпігувати себе всією комплексною лінією протів жирності це глупство яке вилізе боком після 30 років..

    ---------- Додано в 13:27 ---------- Попередній допис був написаний в 13:21 ----------

    В вашому випадку це наслідок сухої шкіри. Тоніки вам не потрібні, скраби - дуже ніжні і виключно раз на тиждень. Весь догляд повинен крутитися довколо дуже бережного очищення і багатого живлення і зволоження. Тоналки викиньте в сміття. Тільки легкі флюіди і корректори при необхідності. Ніякого мила чи спиртових засобів.
    Гарні дешеві масочки має зелена аптека. З кремами не треба чогось супер пупер. От в цій гілці є індивідуальне виготовлення косметики. Візьміть на ранок собі зволожуючий крем якийсь і живильний на ніч. Ну і щось під очі. Мері кей має не дуже гарну репутацію серед косметологів - кажуть там гармони є..
     
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Мія, Ви так розумієтесь на косметиці, аж зачитуюсь :girl_smile: що би порадили для куперозної шкіри, схильної до утворення комедонів? крім внутрішнього прийому віт.С, захисту від подразнюючих факторів і т.д.
     
  8. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    та перестаньте))) просто цікавилась доглядом для себе от попутньо в нюанси вникнула.


    маю біду з куперозом на крилах носа.. нажаль воно не лікується кремчиками тільки лазером на який я ще не наважилась. Але після лазерного видалення треба пити аскорутин для зміцнення судин. Можна з місяць, особливо після зими попити для профілактики.
    Куперозна шкіра боїться перепаду температур і спиртових засобів, любить вітамін С і К в кремчиках. Від Крістіни є біофіто пілінг і маска протикуперозна яка доречі зменшує пори теж. Пілінгом (спеціальним - не будь-яким) стимулються кровообіг і після нього треба наносити засіб від куперозу. Вилікувати не вилікує, а от попередити утворення зірочок дуже поможе. В цього виробника є сиворотка під очі з вітаміном К яка теж проти куперозу помічна. Від Авене є засіб - але відгуки не однозначні, одним помагає другим ні.. От хочу собі від крістіни взяти. Але почну вже коли потепліє, бо в холодну пору року загострення куперозу має зовнішню причину - холод - і коли теплішає шкіра сама відновлюється з звичайним доглядом.
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Логічно)).
     
  10. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Дівчата, хтось користувався Payot Special Rides Contour Yeux et Levres Smoothing Care? По описах- гарний крем, а от відгуків знайти не можу.
     
  11. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Користуюся приблизно місяць часу матовим бронзером Ессенс
    [​IMG]
    Це мій перший бронзер. Хотіла саме матовий. Дуже довго обирала - жаба давила купляти щось дороге або через інтернет не потестевши.
    Мені дуже він подобається - схвальні відгуки в інтернеті виправдані(якість, нанесення, пігментація, відсутній рижий підтон). Дійсно якісний бюджетний варіант для новачків :)
     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Дівчата, хтось користувався бб-кремами (6-в-1)? Які ваші враження?
    [​IMG]
    Я собі придбала в космо від гарньє, але він мені більше до тонального схожий, важкий, блиск додає т-зоні. І скоро має прийти Missha bb perfect cover - 90% відгуків про нього дуже позитивні. + до нього ще замовила гідрофільне масло для змивки бб-крему. І масло, і крем корейського виробництва (кажуть, азія в бб-кремах зараз рулить). Тон крему обрала найтемніший - 23, тому що 13 і 21 дуже світлі, розраховані на світлу шкіру азіаток.
    Як прийдуть замовлення, поділюся враженнями.:girl_curtsey:
     
  13. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Я мамі подарувала такий, то їй супер, бо має суху шкіру. Каже, що дуже комфортно з ним, чудово вирівнює тон шкіри і можна скористатись тільки коректуючим олівчиком. Мені теж він не дуже, бо маю схильну до жирності шкіру, дійсно трохи важкий.
     
  14. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    судячи повідгукам в інтернеті - він немає нічого спільного з вв-кремом, просто кремчик з пігментом і блисточками.
    Я його потестила - не можу витримувати той запах...бєєєє!
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    так, і я також такі відгуки читала - просто крем змішаний з тоналкою. До бібішки йому далеко.
    ага, пахне як найдешевший бабусин крем.:girl_haha:
     
  16. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    дівчата, а хтось користується декоративною косметикою фірми YVES ROCHER, хочу спробувати туш і вагаюсь:girl_in_dreams:
     
  17. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    маю якраз зараз їхню туш
    [​IMG]
    Сіро-чорна, мені дуже подобається, гарно розділяє і подовжує віїї. Ця туш прийшла мені в подарунок від них, лімітований випуск, але на диво хорошою виявилась. Більше з декоративної ніц немаю, але постійно користуємось їхніми гелями для душу, молочком до тіла, то дуже задоволені.
     
  18. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    і той запах такий стійкий :girl_impossible: я його відчувала півдня!

    ---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

    а вв-крем тільки цією олійкою треба змивати?
    міцелярна вода, наприклад, не підійде? Або молочко або умивачка? Або, якщо потрібно дууже добре очищувати шкіру після бб-рему, то все разом? :girl_in_dreams:
     
  19. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    а скільки вже часу користуєтесь? маю на увазі чи скоро засихає?
     
  20. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Дівчатка, а можете розказати про цей бб крем, як він діє і таке інше?