Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Тільки в інтернеті поки-що, але знаю, що на Франка як іти до польського консульства від Стрийського базару по тій же стороні є магазин з білоруською косметикою. В ньому не була, але посилала сестру, щоб купила мені там туш Пышные реснички, її в них не було і не буває. Враховуючи, що це найпопулярніша білоруська туш, роблю висновок, що асортимент там не дуже...
     
  2. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Як же мене дратує "приємна" звичка "Оріфлейм" змінювати текстури своїх продуктів. Купляєш одного разу, косметика підходить, купляєш іншого- вже щось не те. :girl_devil:
    Минулого року купляла крем для рук і нігтів у персиковому тюбику, такий жирненький, дуже сподобався. Купила місяць тому на Південному-зовсім не те: текстура стала легшою, майже не зволожує, запах змінився. Раніше крем пахнув насиченіше, як стара мамина помада, а зараз різкуватий аромат миндаля. На літо буде в самий раз, але ж я розраховувала отримати від нього результат зараз. Одним словом-розчарована.
    Колись таке саме було із помадами і шампунями.
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Насправді випадково))
    Маркетівські сонцезахисні для тіла нормальні, нічого проти них не маю, але на обличчя не підходять, завжди блиск від них на шкірі. була на семінарі, розказували про цей крем, спокусилась на гелеву основу і тональний ефект. Ще не пробувала.
     
  4. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    А де його можна купити?
     
  5. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    прийшов нарешті мій довгоочікуваний Bobbi Brown SPF15 Tinted moisturizer. сьогодні вперше спробувала. зволожує добре. тонує дуже слабо. чесно кажучи, за такі гроші чекала більшого. тобто, хотілось би побільше пігменту. ше буду пробувати комбінувати з чимось.
    має приємний запах і шкіра бархатиста після нього, хоч спочатку при нанесенні він липкуватий.
     
  6. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Поділюся своїми новими відкриттями :)
    Шукала собі дієвий пілінг для домашнього використання. Хотіла взяти від крістіни Bio Phyto Peeling але на жаль малої упаковки в них немає, а 150 мл коштує дорого для мене (960грн). Після пілінгу потрібен спеціальний догляд бо шкіра "відкрита" для вживання корисних речовин, то знов ж таки треба було б брати щось з тої ж марки - живильну масочку і сироватку.
    Шукала проф серію, думала взяти Дарфін, але в нас її ніде немає. Треба замовляти з-за кордону. Теж відпало. І тоді якось випадково натрапила на Gigi. Ізраїльська косметика, дуже широкий вибір і має гарні відгуки серед косметологів.
    Взяла глибокий пілінг на основі парафіну з колагеном і еластином. Дівчата це щось. Шкіра стає таааака гладюсінька, підтягнута і рівненька по тону.. при чому пілінг можна використовувати навідь під очі, на куперозну, чутливу чи суху шкіру. Банка величезна 250 мл, коштує 440 грн. Після пілінгу наношу сироватку з вітаміном Е, а після масочку еластинову з тієї ж серії, а під очі гель. Гель троха незвичний - дуже густий і перше враження, що він стягує шкіру, але згодом це відчуття проходить. Темні кола забирає відсотків на 40 (!) чого мені не давав ні один крем, на ранок ніяких набряків, якими очі мої дещо страждають в наслідок вагітності. Словом шикарний.
    Ну і догляд за губами. Рідненький Пурелан просто чудодійний засіб, який вилікує потріскані губи за одну ніч. Тримається довго і гарно блистить - гігієнічні помадки ховаються.
     
  7. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

     
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Мія, маю питання - глибокий пілінг підходить для сухої шкіри ?
    Чим ви очищуєте шкіру перед процедурою ?
     
  9. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Цей підходить. Він не кислотний. Знімає верхню ороговілу шкіру до скрипу буквально. Але так ніжно, не пече, не подразнює. Якщо шкіра дуууже ніжна, то не скатку треба робити, а мокрими пальцями помасажувати і змити, або спонжиком зтягнути знизу вверх.

    Мило рідке з вітаміном Є (GIGI Vitamin E Cream Soap) + тонік.
     
  10. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Маю вже досить часу тіні Essence Sun Club # 02

    8 маленьких (1Х1см) тіней, один з них матовий, інші шимерні.
    Враження - незнаю навіть... дивлюсь на них і все подобається - і відтінки і розмір і можливість поєднювати їх. А от при нанесення осипаються (окрім матового), потрібно або мокрим способом, або ніби вбивати в повіки. Ще мінус - пігментація ніяка, ледь помітний відтінок. Якщо змішувати декілька кольорів, то в результаті вийде якась одна блискуча пляма. Можливо, саме на літо буде супер. Коли не хочеться багато косметики або скаладного макіяжу очей, і коли хочеться блиску з ледь потімним на сонці відтінком. Ну і ціна - бюджетно дуже!
     
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    А базу під тіні Ви використовуєте? Бо якщо ні - то у мене майже всі тіні так поводяться, а з базою - навіть ессенс суперово виглядає...
     
  12. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    ага - база також від Ессенс :)
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Дівчата, хтось користується декоративною косметикою від Шісейдо? цікаво почути відгуки.
    Я на разі користуюсь їх доглядовою лінією і думаю про те, щоб спробувати декоративку.
     
  14. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Є пару олівців для очей. Банально, але це найкращі олівці що в мене були. Вони для мене ідеальні по якості! Не ламаються, не кришаться - вічні просто)))
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    а яка назва? бо я про один олівець shiseido читала відгук, що він насправді рідкий всередині, як підводка. Малює з допомогою кнопочки, натиснувши на яку, виливається рідина, і це відповідно дуже незручно...
    Я замовила собі у них олійку гідрофільну, а от з декоративки читала, що туш їхня робить ефект лапок павучка, тоналка додає блиску т-зоні, а от їхні помади і блиски - 99% позитивних, ні, навіть супер-позитивний відгуків.
     
  16. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    ні-ні, в мене звичайні класичні олівці, які потрібно точити
     
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Нарешті прийшла моя шанелька Ле бланк - база під макіяж. Яке то чудо! Не даром її так хвалять. запах чудний, консистенція легкого флюїду, після нанесення на шкіру личко виглядає доглянутим, рівномірним по тону. Хоч база і біла, але на шкірі це зовсім не помітно - вона гарно зволожує шкіру -де треба додає шляхетного блиску, а там де є прояви жирності - матує. Ліпша за діорівську однозначно.
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    о, добре, що ти сказала, бо я якраз на тоналку їхню приглядалась, а мені треба, щоб матувала.
    Порадьте на літо щось для дуже жирної шкіри, будь ласка.

    ---------- Додано в 22:30 ---------- Попередній допис був написаний в 21:07 ----------

    Знайшла таке відео про ВВ креми
    http://www.youtube.com/watch?v=xFi6l6bjj3g
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    таки треба і собі спробувати....
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    а я щось боюсь, що пори забиватиме. Хоча привабливо те, що на шкірі його так не помітно, як тональний. І хочеться, і колеться...:girl_in_dreams: