Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Влітку коли пори як правило розширені я тональний намагаюся в них не запаковувати взагалі. Для цього на руку беру трошка тоналки і збоку трошка зволожуючого крему для жирної шкіри який матує. В місця які потребують корекції вбиваю тоналку, а потім змішую на руці його з зволожуючим і таким дууууже тоненьким слоєм накладаю на решту обличчя включно з проблемною ділянкою. Поверх цього якщо треба трошка пудри, але після того як шкіра вип"є корекцію.
    Ну і щоб вся ця краса на сонці не потекла користуюся термальною водою в спреї. Для цього розпилюю її в повітрі і потім швиденько підставляю личко.
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Мія, я так зрозуміла у вас теж жирна шкіра? підкажіть яким матуючим кремом і тоналкою ви влітку користуєтесь?
     
  3. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Одинарні тіні з розкішним мерехтінням, без бази не скочуються. "недоліки: невелика палітра цікавих кольорів і те, що вони дуже кришаться.
    Помади із серії Shiseido Perfect Rouge не раджу. Дуже сильно підкреслюють шелушинки на губах, вишукують їх там, де нема. Виглядає то діло зовсім негарно. У мене замазка Volupte в 100 раз краще на губах виглядає, ніж ця.
     
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Раджу такий кремчик.

    http://www.esteelauder.ru/product/643/3894/Double-Wear/index.tmpl

    Підходить лише для жирної шкіри. Ідеально маскує, вирівнює, шкіра не блистить ТОЧНО! А саме головне його не помітно на обличчі. Тільки не попадіть на підробку.
     
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Я з того відео зробила такі висновки:
    Плюс того ВВ крему тільки в конкретному маскуванні недоліків. Ну і ще його невидимість.
    Я свій тональний наношу трошечки, та так, що його абсолютно не помічаю.
    Недоліків аж таких не маю, щоб звичайний тонак не справлявся.

    Я ж то від ВВ-шки чекала якогось лікувального ефекту. А тут виходить лише конкретне маскування ціною закупорених пор.

    Все, я себе переконала! Мені він не потрібен:d23:
     
  6. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Я маю шкіру схильну до жирності, весною і осінню вона нормальна, влітку - жирніє, але це нормально і не вважаю що треба цей блиск якось спеціально забирати матуючими засобами. Влітку просто частіше вмиваю обличчя вдень, але без засобів. Можу тоніком без спирту скористатися, якщо треба, але знов ж таки не матуючим а для чутливої шкіри, щоб не стягувало.
    Влітку не користуюся тоналкою на все лице, та й зараз вже теж - тільки під очі, бо маю темні кола. Тоналка від Шісайдо
    [​IMG]
    зараз купила собі базу білу він шанельки - те що треба на літо. А під очі від інглоту корректор.
    Матова шкіра здоровою рідко виглядає. Для цього зараз всякого роду ілюмінатори і хайлайтери придумали, щоб блиск був. Зимою коли холодно вони дійсно потрібні а влітку шкіра сама має гарний блиск, якщо звичайно доглянута.
    Та й тут є ще два фактори догляду за жирною чи схильною до жирності шкірою. Чим більше ви сушите її матуючими засобами тим більше вона жирніє. З другої сторони до 30 років сушити шкіру - це забирати в неї природний захист, що в результаті призводить до мімічних зморшок.
    Гарне зволоження вдень, живлення вночі (не кремпуюся тим що крем на ніч власне жирний) і вмивання два рази на день з спец засобом. Маю о такий для щоденного догляду - дуже ніжний і не сушить.
    [​IMG]
    І шкіра натурально виглядає і відчуває себе добре. Щодо відкритих пор.. їх можна пробувати силіконити, але всерівно вони помітні, можна пудрити і тонувати, але тоді шкіра довкола робиться сухою а пори торчать як з сухого мішка, то краще щоб вони просто були чисті і шкіра еластична ніж те дурне маскування яке нічого не маскує.
    Жирна шкіра в доглянутому вигляді - це краще ніж суха хоча б тим що для неї не так страшні вікові зміни, але якщо з нею боротися то все це дуже швидко проявляється..
    Словом перше ніж братися за коректори і матуючі ззасоби, підберіть собі щоденний догляд. І без будь-яких засобів походіть хоча б пару тижнів щоб відслідкувати степінь блиску. Бо як правило з нормальним доглядом блиск зовсім не значний - природній і не вульгарний.

    ---------- Додано в 21:14 ---------- Попередній допис був написаний в 21:04 ----------

    З декоративки маю ближнє і дальнє світло (хайлайтери) - дуже класні.
    тіні в них кремоподібні і по кольорах мені не дуже. Помадами не дуже користуюся взагалі.
    Ще від цієї марки мала зволожуючі емульсії серії Скінкер. Нічна дуже класна, а на день чогось мені зажирна влітку - на зиму краще підходить.
    Ну і кремчик мала BIO-PERFORMANCE Super Restoring Cream влітку курсом на ніч використовувала. Через тиждень використання шкіра дуже класна зробилася. Правда я до того її троха занедбала..
     
  7. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Мені дуже сподобалась нова помада Джордані Голд від Оріфлейм. Насичений колір, легко наноситься, має вологий блиск. Стійкість-4 години, якщо не їсти і пити. Чашечку чаю витримує, сходить із губ рівномірно. Жаль, що палітра не дуже широка, сподіваюсь, її скоро розширять.
     
  8. Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Купила ВВ крем від Гарниеру, мені подобається,користуюсь з суботи, незнаю на рахунок пор, але до кольору шкіри адаптується просто супер,вирівнює тон шкіри, зверху на нього наношу мінеральну пудру, наразі ефект подобається, враховуючи співвідношення ціна-якість-взагалі супер!!!
     
  9. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

     
  10. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    А не могли б Ви відписатись про його ефект через тижнів 2? Просто я чиала багато відгуків, що він забиває пори. А вони в мене і так схильні до прищів.
     
  11. Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Комбинована, в Т зоні схильна до жирної.
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Хочу похвалити кремчик від грін мами "тонізуючий гель для лиця алое-вера і лимон" http://www.greenmama.ua/nid/247/ В мене жирна шкріра, він підійшов супер!! гарно зволожує, але зовсім не жирний, не липкий, практично без запаху. Я дуже задоволена
     
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    В Мене дуже чутлива шкіра рук,то моя проблема вже багато років.Випадково

    натрапила на Косметичне масло від обвітрювання шкіри рук фірми Арома Інтер.

    Дуже дякую Богові,бо тепер руки не тріскають,бо раніше навіть вода з крана

    давала подразнення. Також його можна використовувати і для обличчя,пробувала зимою,коли були сильні морози,то шкіра була як шовк.
     
  14. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    я таки приноровилась до Боббі. зволожує суперово. матує теж нічо так, а ше як дати зверху пудри, то взагалі. на теплу погоду в сам раз, дуже легкий на обличчі, не відчувається.
    а ше подобається, що він не має ні жовтуватого, ні рожевуватого відтінку. брала тон Алабастер. найсвітліший. в неті кругом він взагалі білим виглядає . завтра викладу реальну фотку
     
  15. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Спробувала я новий крем від Garnier, отой їхній новий "ВВ cream". Непогано. З тональним не зрівняти, звичайно, хоч у нього трохи інші функції, ніж у тонального... Ціна прийнятна. РЕшта - дасться чути протягом тижні-двох. :girl_spruce_up:
     
  16. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    він хоч трохи тонує? помітний, відчутний на лиці?
     
  17. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    [​IMG]
    фото тональних. зліва -Боббі Браун (тон Алабастер), справа- ЛореальАліенс Перфект (тон N1 Айворі). зверху їх розтушовані варіанти

    ---------- Додано в 10:53 ---------- Попередній допис був написаний в 10:53 ----------

    воно звісно розтушовується ше ліпше, але не було б ніц на фото видно
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    А де можна його купити, бо в мене теж робляться тріщинки?
     
  19. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Він не тонує, як тональний крем, легший і прозоріший. Наноситься рівномірно, має м"яку структуру. Я його зовсім не відчуваю. "На вихід" тоналку треба наносити. Але якщо порівнювати його із звичайним денним зволожуючим кремом, то цей, як на мене, має перевагу саме в легкому тонуванні. Різниця, як то кажуть, на лице. :girl_spruce_up:
     
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Купила вчора маску "Царства ароматів", результат перевершив сподівання, шкіра зволожена, гладенька, немов оксамитова, буду пробувати ще продукцію цієї марки і ціни теж там дуже тішать