Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Брала колись гель під очі "Царства ароматів". Зволожував гарно, але за тиждень цей гель перетворився на водичку, може його якось треба особливо зберігати?
     
  2. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    дівчата порадьте якийсь скраб/пілінг для личка?
     
  3. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    тобто бобі браун темніший?
     
  4. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    давно використовувала гарнієрівську ось цю розпарюючу масочку:
    [​IMG]
    потім ще собі докупила маску-скраб з кісточками абрикоси від Ів Роше:
    [​IMG]
    Але недавно чоловік купив такі масочки від Shiseido і ось він - ідеальний засіб (бачила в нас в Броці, а по ціні як гарнієр):
    [​IMG]
    Ще потім знайшла про них такі ж відгуки:
    http://www.ljpoisk.ru/archive/8373671.html
     
  5. Epine

    Epine Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    я по відгуках купила собі "Чистая линия", то дуже кльовий і дешевий, якщо навіть не підійде можна буде ніжки скрабувати (я з таким розрахунком і брала) :)
    А так вмиваюсь La roch-posey Toleran. Зі всіх гелів для вмивання що пробувала, цей найбільше сподобався.
     
  6. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    а яку саме?бо теж придивлялась їхні масочки в Срібних джерелах, але розгубилась в широкому асортименті :girl_in_dreams:
     
  7. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Останній місяць -
    скраб - "Чистая линия" з абрикосовими кісточками(все добре, окрім віддушки(суб"єктивно), але терпимо)
    пілінг - три таблетки аспірину звичайного (розтовкти)+чайна ложка кипяченої води(або 0,5 ложки води і 0,5 ложки меду), 3-5 хвилин дати постояти і на личко на 10-50 хв. Курс 10 днів через день/два. Це я експерементую за порадою однієї бьюті блогерші.
     
  8. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    тут раніше писали (у темі "що зробила корсисного для себе") про маску Шішейдо :)
    - маю такий. мені подобається шкіра після нього - не суха, гладенька, гарно пахне потім .
    - а який результат обіцяють від такої штуки? ну і чи є якісь показання/протипоказання до того?
     
  9. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    поділюсь враженнями від туші, прикупила в суботу від Ів Роше, наразі подобається, вчора вже користувалась нею
    [​IMG]
     
  10. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    і в мене така була! дооовго нею користувалась :girl_yes:
     
  11. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    я і чесно кажучи по ваших відгуках і наважилась спробувати:girl_blush2:
     
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Я брала з фруктовими кислотами на основі яблука, для комбінованої шкіри, хочу ще очищуючу спробувати
     
  13. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    не зовсім. він просто сіріший чи як, бо лореаль має жовтинку і більше пігменту
     
  14. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    і ще питання - на фото він виглядає так, ніби має дещо мерехтіння, тобто лореаль виглядає більш матовий. При більшій розтушовці цей ефект зовсім пропадає, чи залишається? Просто колись брала tinted moisturizer від есті лаудер, мав власне подібний ефект і шкіра виглядала фантастично, але його зняли з виробництва (
     
  15. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    так, боббі браун дає мерехтіння і трохи глянцу. після нанесення шкіра трохи блистить (але не такий ефект як в жирних зонах))
     
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Прийшов мені нарешті крем Missha bb cream Vita Matte (+ще й пробників багато різних, а від іншого продавця - палетка тіней і база).
    [​IMG]
    Ось що заявляє виробник:
    І мої перші враження:
    1) він таки з рожевим відтінком :girl_mad: (взагалі колір дивний... брудно-сіро-коричнево-рожевий)
    2) консистенція - дуже густий, навіть тягучий (порівняно з бб від гарн"є), але наноситься легко.
    3) гарне покриття, приховує незначні недоліки (не думаю, що він підійде для проблемної шкіри), але найголовніше для мене - взагалі стає непомітним, не забивається у складочки.
    4) однозначно є різниця з моїми тоналками, з ним дуже комфортно, шкіра ніби світиться зсередини (але без шиммеру).
    5) спершу крем на обличчі трохи засвітлий, але через хвилин 10-15 стає "якраз те, що треба!" (хоча також визнаю, що для літа і засмаги він явно не підійде, але зараз - саме те!)
    6) моя т-зона довго не блистить (робочий день у жаркому офісі витримує на всі 100:wacko: :girl_claping: (про мою шкіру: у мене комбінована шкіра з жирною т-зною, через що у мене до середини дня виникає необхідність у матуючих серветках).
    7) змивала крем поки що звичайним мигдалевим маслом (Ароматика), бо ще не прийшла гідрофільна олійка. Цілком успішно! Ніяких закупорених пор я не побачила після змивки.
    Словом, я задоволена! Для тестування, звичайно, двох днів замало, але це тільки мої перші враження. Сподіваюся, що комусь мій відгук стане корисним. :girl_wink:
     
  17. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Я вже про ті креми Бебе Міша стільки начулася і надивилася, аж самій цікаво. То треба через нет замовляти, правда?
     
  18. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Спробувала маску Naturgo Shiseido. Чистить дійсно гарно, але по відчуттям ніби скальп з лиця знімають, тому подальше від лінії очей і коли знамаєте підтримуйте шкіру.
    В відгуках писали, що її на дві частини розділяти.. не представляю як це можливо бо мені ледве пакетика хватило.
     
  19. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

     
  20. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??.. (2)

    Раніше в брокарді купувала їхні маски, назв не пам'ятаю, але мені всі маски так знімались. Відчуття жахливі при тому, але ефект добрий.
    а де Ви купували цю маску, бо в брокарді їх вже ніби немає.