Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я теж тим кавовим обличчя не мащу. Згідна з вами на всі 100, що кава має занадто велику абразивність як для обличчя, та й не кожній шкірі вона підійде. Я купую для обличчя з силіконовими мікрочасточками або з білим перемеленим цукром, щоб часом не поранитися. взагалі, моя косметолог казала, що скрабами і масками на основі гли7ни зловживати не варто нікому.
     
  2. Avrora

    Avrora Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Скажи, будь ласка, де знаходиться салан L'original, які там розцінки? Скажімо, скільки коштує чистка обличчя?:radist:
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я згідна з вами,natty. моя косметолог теж так радить. Я кавовий використовую тільки для тіла, особливо в місцях де має бути целюліт.
     
  4. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    ви дипломат, однако :)

    ПиСи. - Дівчата, хтось користувався косметикою Neways? Мене цікавить тільки система для зміцнення волосся 2nd Chance.
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    :) :) :) :)
     
  6. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Моя теж, за приписом! косметолога, маски на основі глини застововую курсом 10 раз через день, чергуючи з іншими засобами інт. догляду. А наступний курс аж за 3 місяці. Це я про "Мірру". Результатом я задоволена.
     
  7. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Хто порадить, що робити з швидко жирніючим волоссям??? Через день мию!!! Від масок я не в захваті, та й не знаю навіть чи є якісь. Вже і пробувала різними настойками зеленого чаю, лимонного соку і т.д. Нічого не виходить!! Порадьте, будь ласка, щось ефективне! Дякую.
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ви знаєте, я також голову мию через день, але вважаю то нормою. Купую завжи шампуні до нормального волося, люблю DOVE, бальзами обовязково мажу. А маски рідко 1 раз на 2 тижні- бо дійсно жирніє відразу волосся, але маю надію хоч лікувальний ефект є :).Купила один раз Пантін для жирного -щось не сподобалося мені. І сушу через день феном. І ще зволожувач і в спреї використовую і флюїди.

    Може це для Вашого волося норма така? Мій перукар каже що це нормально.
    Хоча наприклад я знаю одну блондинку, то вона 1 РАЗ на тиждень голову миє. Видно від постійного вибілювання зовсім сухе волося.
     
  9. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Хоча наприклад я знаю одну блондинку, то вона 1 РАЗ на тиждень голову миє. Видно від постійного вибілювання зовсім сухе волося.[/QUOTE]


    Та я також на половину блондинка:shy: (мілірована), не можу сказати, щоб волосся було пересушене! А шампунь беру - Гарніер Фруктіс, найбільше поки подобається.
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Думаю мелірування, це значно ощадливіше ніж постійне вибілювання:)
     
  11. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А мені дуже подобається крем Miokin від Vichy. Правда для мене трохи дорогий, але я так його полюбила, що мені не шкода тих грошей. А ще недавно підписалась на Ів Роше: замовила по пошті парфум "Евіденс", від якого я балдєю вже декілька років, а мені крім нього прислали ще у подарунок нічний крем "Інозитол". Попробувала - покищо подобається. До речі, по пошті набагато дешевше, ще й подарунки присилають. А з декоративки використовую туш Мейбелін або Avon, від них такі великі і пухнасті вії стають, що мене часто запитують, яка у мене туш, що такі гарні вії. :shy:

    Додано через 5 хвилин
    Ау-уууу! Відгукніться хто-небудь! :clapping:
     
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Kasia та Yulichka у мене також страшенно жирніє волосся,мию також через день,але мабуть коли настане весна або коли піду на роботу то прийдеться мити кожного дня, тому що вже на наступний день можу ходити тільки з туго зав'язаним хвостиком. Пробувала багато різних шампунів(Пантін,Хеден,Кліс Кур,Нівею,Даф,Сансілк,Гарнієр), але від них в мене ще більше жирніє волосся, тому для себе обрала один з найдешевших Shamtu для жирного волосся,але найголовніше це те що він мені підходить.


    Ви знаєте, я наприклад вже з цим змирилась і вам раджу також просто розслабитись!!!
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я вже давно задивляюся на той Міокін? Чи допомагає вам від перших зморшок? Маю надію у вас їх нема взагалі!
    А ів Роше теж певний час виписувала, мала 2 банки крему Іновізітол, 1 використала 2 щось не можу. Хоча зморшка на чолі троха розгладжувалася. Мені чомусь від крему на день блисть лице після обіду. Ну не люблю я їх. Навчила себе тільки молочко і тонік.!
    А нічний теж пробувала від перших зморшок, але Оріфлейм. Теж видно результат.
    Ще маю Ів Роше блищик для губ - колір гарний але липкий. Мала туш - просто звичайна, ніц особливого. В подаруно дістала олійку для рук, часом мажу. Сумка така червона в них є в подарунок- просто жахлива, як клейонка. І взагалі подарунки там усі китайські, звісно якщо це не косметика. Супер крем для рук Арніка, а ще мала файний шампунь з ромашкою. але волося стає таке мяке що на укладку не піддається - то я його на морі використовувала, бо там укладки не робила :). А і молочко там погане.

    От вже розписалася...
     
  14. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я колись мила волосся один раз на тиждень, воно довго не жирніло, а тепер мию два-три рази на тиждень. Мені здається, що тепер шампуні зовсім інші, що саме вони спричиняють до швидшого жирніння, щоб люди частіше ними користувались і частіше купляли, бо тепер основне - це бізнес і реклама, а не якість. Для порівняння: ніколи не можна напитись Кока-Колою, тому що в неї входять компоненти, які висушують порожнину рота. А от натуральним компотом з додаванням лимона - ще й як. Можливо і шампуні мають схожу дію.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Галюсик, а яку саме туш Айвон використовуєте?? А то я на Мері Кей давно сиджу.
     
  16. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Щодо Ів Роше. Про всякі там сумки-гаманці я начиталась на форумах, мені, слава Богу, їх не прислали, мене такі подарунки теж не приваблюють. Але зате прислали крем Іновізітол (чи як там його, не можу запам'ятати) і олію для масажу рук з Арнікою, а також чотири пробники парфумів. Щоправда помилково прислали каталоги на невідомій мові, я дзвонила їм в Київ, тепер чекаю на нові каталоги українською. А це приблизно місяць. Посилка йде з Франції дуже довго.

    Щодо Міокіну. Зморщок у мене як таких немає, але є мімічні під очима, а цей крем якраз від мімічних зморщок. Не знаю, чи щось розгладжує, але після користування цим кремом у мене дуже гладке і свіже обличчя, мені подобається сама текстура крему, він не обтяжує обличчя, мені здається, що шкіра від нього дихає. Тому що, коли пробувала інші креми, здавалось, що на обличчі плівка. Недавно подружка купила, то теж ним задоволена. Хочу попробувати інші креми від Vichy, але не знаю які, не можу відважитись.

    Точно щось розписалась :o просто давно ні з ким не обговорювала косметику
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    ага.ну то файно. мушу купити і спробувати нарешті Міокін.
     
  18. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Не пам'ятаю назву, але там щіточка нестандартна, не пухнаста, а дуже вузенька і гумова, добре розчісує вії. Зараз є в новому каталозі на останній сторінці.
    Від Мері Кей маю засіб для змивки макіяжу, дуже задоволена, не проміняю ні на що. Правда доводилось постійно шукати людину, яка б мені цю змивку продала, а тепер подружка записалась в Мері Кей і буде мені по знижці брати. А ще з Мері Кей мені сподобався скраб "Бархатні ручки" і нічний крем для рук з цієї серії. дуже хочу собі придбати.
     
  19. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дівчата, а "Yves Rocher" косметика гідна?
    А то в мене жінка останнім часом на неї присіла, гостинці до Львова поназамовляла... От і цікаво, чи вона там котується, бо знаєте, як то з подарунками для дорогої родини...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Мама рідна , та змивка коштує на сайті МЕРІ КЕЙ 100 грн!! То мені за дорого.Там тільки 100 мл.

    Додано через 13 хвилин
    Так, Ів Роше не погана косметика. По пошті дійсно дешевше ніж в Роксоляні, а особливо якщо докупки з коліжанками.Щоб економити на доставці.
     
Статус теми:
Закрита.