Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А хто може порадити якусь основу під тіні???? В мене збігаються дуже до кінця дня, хоч тіні недешеві!
     
  2. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    ІВ Роше, мені раніше подобалось, як і основа для помади.
     
  3. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Вона дійсно ефективна? Я розумію Ви вже нею не користуєтесь?
     
  4. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Згадала - туш називається Super FULL.

    Додано через 5 хвилин
    Мені подружка бере змивку Мері Кей по знижці за 50 грн.
    Найкраще самому записатись, якщо нема в кого зі знижкою купити, а то без знижки дійсно дуже дорого, а там треба лише раз в пів року щось замовити, от якраз можна цю змивку брати. Я про це іноді думаю. Бо в Avon я записалась, щоб брати собі і подружкам по знижці косметику, так само можна в Мері Кей, правда, я ще до цього не дійшла.

    Додано через 43 хвилини
    А взагалі я обличчя не штукатурю, тобто не користуюсь тоналками і пудрами, лише носик іноді припудрю, коли блистить. З макіяжу лише туш, помада, іноді тіні і олівець. До речі, олівець для очей у мене "Чарівниця",може хтось ще пам'ятає, колись він був дуже популярний, коли ще не було такого різноманіття різних фірм.
     
  5. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я не користуюсь, бо перейшла на "Мірру". Раніше мені в подарунок сестра з США завжди щось з Ів Роше привозила і мені подобалось. Там так само по каталогу продають, на той час у нас в Роксолані було дорожче.

    Для мене зараз актуальна косметика по догляду за шкірою, тому я почала більш прискіпливо ставитись до того що пропонують. А "декоративка" надругому плані
     
  6. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    О, я теж собі недавно крем замовила. Які ще хороші засоби з Мірри можете порекомендувати?
     
  7. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Залежно яка у Вас шкіра. Універсальні для сухої зараз кріопротектор "Кутєліца",а в теплий час "Мадонна", очищаючи лосьйон "Шелковий путь" - це просто щось унікальне. А противікові та лікувальні засоби то вже індивідуально підбирати потрібно. Я не косметолог і не мірровський розповсюджувач, тому особливостей нажаль не знаю і боюсь щось радити.

    Я одразу мірру купую все в них в магазині на пл.Соборній. У мене суха шкіра і я купила ті засоби що сказала мені косметолог, а то сама б не знала як вибрати. На сьогоднішній день я користуюсь для інтенс. догляду і підтримки ефекту салонових процедур 20 днів - Репаруючий гель + Гідрооль масляний, чергуючи через день "Гязеву маску"+ репаруючий (наступний курс за 3 місяці). Також гель-контур для очей, гель-бальзам для губ, зранку кріопротектор "Кутєліцу". Але з приходом тепла трохи зміниться "раціон", додадуться денні зволожуючі засоби.

    В магазині тих цьоць не дуже треба слухати, бо їм лиш би продати. Краще порадьтеся з косметологом котрі в салонах на професійній ліннії мірри працюють. Бо кожна шкіра має свої особливості , якщо суха але має видимі капіляри , то засоби будуть зовсім інші(грязева маска при капілярах тільки нанесе шкоду)

    Додано через 5 годин 6 хвилин
    І ще вних продається за 9 грн. "руководство по продукции" - отам всі програми розписані з дозуванням і частотою, правда трохи науковими термінами перевантажено, бо розраховано на косметологів.

    Додано через 5 годин 7 хвилин
    І ще вних продається за 9 грн. "руководство по продукции" - отам всі програми розписані з дозуванням і частотою, правда трохи науковими термінами перевантажено, бо розраховано на косметологів.
     
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Почитала я цю гілку, і піду потрачу завтра півзарплати на косметику, а то щось так давно нічого не купувала. Тільки чоловік цього поки що не знає :shutup: :)

    Порадите хороші цікаві магазини з тим добром у ЛЬвові? (крім ДЦ, Брокару і Парадоксу - про них я знаю):)

    Додано через 31 хвилину
    Я нещодавно помітила, що якщо я не розчісую волосся після миття ввечері,я розчісую тільки зранку - воно дууже пухнасте і легке (не розумію, чому) і легко розчісується.. А волосся в мене дооовгеньке
     
  9. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А де саме там то магазин, бо щось ніколи не бачила? І як називається?
     
  10. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дівчата, хто знає, косметика Ів Роше продається через дистриб'юторів, чи її можна десь так купити?
     
  11. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    В відреставрованому будинку одразу зліва біля галицького базару, 2-й поверх, останні двері по ліву сторону, є малесенька вивіска. В тому будинку є ще аптека та піцерія внизу.
     
  12. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дівчата, хто знає, косметика Ів Роше продається через дистриб'юторів, чи її можна десь так купити?
    Відповідь:
    Ця продукція продається лише в фірмових мгазинах Ів Роше, в яких є тільки ця косметика і ніяка інша. У Львові є лише один такий магазин - на пл.Міцкевича магазин "Роксолана". Хоча я недавно проходила біля нього і побачила, що там ремонт. Також хтось мені казав, що цей магазин буде переїжджати в інше місце, не знаю наскільки це правда.

    Ще можна замовляти по пошті. Для цього треба подзвонити в Київ на номер: 8044-490-04-45 і зареєструватись. Вам прийде каталог, з якого ви зможете собі замовляти цю продукцію. Посилки йдуть з Франції, і тому приходиться чекати від 3-х до 5-ти тижнів. Я своє перше замовлення чекала 5 тижнів. У поштову скриньку вам прийде повідомлення, з яким ви йдете на пошту (і з паспортом), оплачуєте і забираєте посилку. Не знаю, чи потрібно щось платити, коли приходить тільки каталог. До вартості замовленого товару треба платити 15 грн. за доставку і 1,2 % від суми замовленого товару. Я наприклад замовила туалетну воду за 175 грн., а на пошту заплатила 203 грн, зате мені прийшов у подарунок крем, який кошує 167 грн. і олія для масажу рук за 73 грн. Тобто вигідно, якщо такі подарунки присилають. Крім того так замовляти набагато дешевше, ніж в магазині, а саме цю ж туалетну воду я два роки назад купила в тій же Роксолан за 269 грн. і ніяких подарунків не отримала. :ireful1:
    Може хтось додасть свої відгуки, а то я лише недавно зареєструвалась і отримала лише одне замовлення.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дівоньки-голубоньки , підскажіть, хто знає де проводять курси візажу, а то я заблукала в пошуках:8: а хочеться дуууууууже:dance: :) :)
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Може сказати, що перестал виписувати щось з тих каталогів. Може тому що, все звичайне, нічого такого особливого не натрапила. Якщо подарунок не косметика, то вн переважно не дуже (годинички, сумки і т.д. КИТАЙ). Мала і прикрий випадок, були блищики для губ на знижці, ми зі співробітницею замовили, і ще щось там . І отримали в результаті за ціною без знижки,сутуттєво вищою.Ніхто по телефону ніц не пояснив. І блищик той чомусь мені витікає постійно. Не файна форма, без щіточки.
    Знаю, що за кордоном в магазинах Ів роше - дешевше. І на німецькому сайті є ціни на цю продукцію - дешевші. Але то хіба як мати знайомих.
     
  15. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Мені на весілля робила макіяж дуже класна і професійна візажист, вона проводила тоді курси, але то було два роки тому назад, не знаю як зараз. Вона працювала в салоні Б'юті (на Шота Руставелі на горбі є такий чотириповерховий будинок, схожий на завод, а той салон - на 4-му поверсі). Курси, здається вона проводить індивідуально з кожним бажаючим, використовує дуже професійну косметику і дуже добре пояснює (я коли ходила на пробний макіяж, то вона якраз на мені показувала інший дівчині, як це робиться). Можу дати телефон, якщо зацікавить:)
     
  16. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ну ніяк не уявляю де це??!! Там на підйомі на Архипенка??? Поясніть, будь ласка, бо я також таким цікавлюсь. А ще казали, що там якась гуртовня з косметикою є, то правда? Якщо так, то де саме?
     
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Так Є!!!! Дуже класна!!!! Професійні засоби по догляду за волоссям!!! Я вже там була!!!! На тому ж 4 поверсі. Підйом той, як Стрийський базар проїжджаєте по Ш. Руставеллі, то зразу побачите ніби розгалуження, маршрутка їде низом а то йде підйом. Та там зразу побачите, вийдіть біля Стрийського і йдіть вздовж, там самі все побачите ів зрозумієте:)
     
  18. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Так, там є якась гуртовня.
    Лідочка правильно пояснила, де то є.
     
  19. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А які ваші відгуки стосовно косметики Мері Кей? А то я користуюсь лише їхньою змивкою від макіяжу і пробувала скраб "Бархатні ручки". А як інші засоби, може хтось пробував?
     
  20. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я одного разу почула десь шо та косметика вся на гормонах, більше нічого про неї навіть слухати не хочу...
     
Статус теми:
Закрита.