Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Там в них є протикуперозна підбірка. Хочу спробувати, але дорого. РОбила пілінг в салоні, сподобалося дуже.
     
  2. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

     
  3. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

     
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

     
  5. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

     
  6. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

     
  8. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

     
  9. rilly

    rilly New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дівчата, яку вибрати тоналку, я гублюсь в догадках. В магазинах некваліфіковані працівники, а я хочу таку, ніби з ефектом мерехтіння, сяяння...
     
  10. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Така тоналка з рефлекторними частинками була колись в Діорівській лінії.
    Зараз її зняли з в-ва.
    Мені особисто подобається Guerlain Lingerie, вона легка за текстурою і непомітна.
     
  11. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Купила собі сьогодні в Броці капілярну підводку-фломастер Л'етуаль.
    [​IMG]
    Відразу вдома випробувала - дуже мені сподобалась! Може малювати і дуже тоненько, і товстіше. Я не спец в підводках (то моя перша :girl_blush2:), але текстура, нанесення і результат мене повністю влаштовує :girl_yes:
     
  12. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Шукала я в брокарді шанель базу - не знайшла. Але показали мені о таку діорівську
    [​IMG]
    Класна штучка - така легенька, додає розовинки легкої зовсім, лице звіженьке, злегка звужує пори. Можна під тональний, поверх тонального і під очі теж. Зовсім цяпочку мерехкотить. Як наносиш то трошка щіпає.
    Склад не дуже радує - багато парабенів. Ну але всі бази в основному це силікони і парабени які маскують нерівність шкіри.
    Гарна перевага не шелушить шкіру.
     
  13. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А в якому саме не знайшли? Я акож таку хочу подивитись
     
  14. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    В центрі нема і в ашані нема.. (
     
  15. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    В мене така є але від Artdeco, до того не мала жодної підводки, тому хотіла саме лайнер(фломастер), мені подобається але, все одно, потрібно ще тренуватися в нанесенні.....
     
  16. Snegana

    Snegana Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Косметика «Anna Lotan» / Каталог / Barbados /
    Масло гидрофильное очищающее
    Код: 080
    Объем: 50 мл.

    Гидрофильное масло для очищения всех типов кожи.

    Свойства:

    •удаляет загрязнения, не нарушая баланса;
    •восстанавливает нормальную влажность поверхностного слоя эпидермиса.
    •в процессе очищения можно воспользоваться скользящими свойствами препарата и провести помпаж лимфатических узлов для активации лимфотока;
    •профилактика гиперкератинизации;
    •препарат экономичен в использовании.
    Применение:
    Используется в процедурах по телу самостоятельно в сочетании с водой.

    Активные ингредиенты:
    масло лаванды, розмарина, триглицериды, минеральное масло, азулен.

    могу дать номер телефона моего косметолога, она может заказать, если сами не найдете.
     
  17. Optima

    Optima Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    недавно в цій темі обговорювали питання консилерів і хайлайтерів..я вагалася, що з них мені потрібно. начиталася відгуків в неті, описів, порад для застосування і купила сьогодні консилер Dior Anticernes Perfecteur Hydratant [​IMG]
    йшла з наміром купити YSK Touche Eclat, а взяла діорівський, порадив мені консультатн, сказав, що дія фактично однакова, але діорівський ще й зволожує..та і ціна радує: за діорівський дала 360 грн. без знижки (10 мл), а лоранвський коштує 490 (за 2,5 мл)..пробувала тестити там, то під очима все гарно замалювало (а темні коло в мене немаленькі)і немає відчуття сухості! але то перші враження. гляну, що буде далі..

    а тепер шукаю саме хайлайтер (недорогий, або середньої цінової категорії),хочу мати свіженький вигляд)
    може порадите щось? буду вдячна
     
  18. Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    З недорогих хайлайтерів-ілюмінайзерів раджу INGLOT AMC Corrective Illuminator

    [​IMG]

    Я купила його випадково. Шукала коректор-консилер, попередньо на сайті продукцію не оглянула, при купівлі поспішала, а консультант не попередила, що це саме ілюмінайзер...
    Але штука хороша. Я б не сказала, що він в 4 рази гірший від YSL Touche Eclat.. (ціна INGLOT - 120 грн.) Малювалась я ним лише раз, на пробу (бо маю ще аж 2 YSL... ггг... на "чорний день"), але дійсно аж такої вже разючої різниці не помітила.
     
  19. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Від Шісайдо є гарний хайлайтер "дальнє світло" - Shiseido Lumimizing Satin Face Color WT 905 В коробці білий але на лиці легкий дуже вишуканий блиск здорової шкіри.
    [​IMG]

    ---------- Додано в 22:49 ---------- Попередній допис був написаний в 22:47 ----------

    Теж його маю. Легкий, не помітний. Задоволена.
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    чула про нього багато, теж дуже хочу купити, але може на наступний місяць, бо цього місяця я вже вичерпала свій бюджет на косметику :girl_crazy:
    В нас він коштує $30. Бачила підробки на ebay за $15. Але не раджу там купляти.
     
Статус теми:
Закрита.