Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    декоративка - Лореаль, кремчики-вмивачки - Лірене. не спеціально так купувала, просто з часом підібралось саме таке, як підходить.
    от шампунь - ніяк не можу вибрати. підходить тільки Пантін Густе та міцне, і спробувала Керанове - теж нічо так для об*єму. Все решта - не підодить ні на раз :sad:
     
  2. Іруся

    Іруся Загублений

    Ого!! :8: Ціни закруті.. Не. Я краще домашні масочки пороблю..



    Я теж довго "свій" шампунь шукала. На разі зупинилася на Ельсев від Лореаль. І шампунь і бальзам їхній беру. Задоволена. Кращого наразі для себе не находила.. Але це теж індивідуально. А ще вчора купила Лореаль крем "Щаслива шкіра".. Нічого, ніби..
     
    Останнє редагування модератором: 21 Серпень 2009
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я в суботу в салогі була так там мене питали чим я голову мию що волосся як дзеркало блистить ! Я купую Vichy Dеrcos шампунь
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    LIA, а Ви в якій галузі маркетологом працюєте ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    от чи не єдине, що мені Лореалівське ну ніяк не підійшло :sad: пробувала і Ельсев, і Ельвів (типу не наш ;)), ніякої різниці.

    а от це - ням-ням :) зараз під очі мазюкаю - запах сам по собі вже щасливою шкіру робить ;)

    а цієї фірми раз крем взяла, у мене проблемна шкіра - то капець повний. покращення днів на 3-4, а потім - тихий жах! ледве викарабкалась :sad:
    зараз комплекс Лірене+Мерц і *тьфу-тьфу* все гаразд - вже майже рік

    тому не знаю чи наважусь пробувати їхній шампунь
    так само, як і МаксФактор - багато хто хвалить, але нічим не можу мазатись, воно все якби тверде на шкірі
     
  6. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Nivea - гарна косметика для шкіри
     
  7. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Один час користувалась Фаберліком - мені підійшло ідеально. Зараз спробувала Грінмаму - теж дуже сподобалось. Декоративну купую різних фірм , орієнтуюсь на середній ціновий діапазон і власні відчуття.
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    В мене з ними проблем небуло, і з Максфактором теж. Правда від нього я не в захваті.
     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Для ніг - Payot (просто нема слів яка шкіра стає за кілька використань), для обличчя - шанель, guerlain, колістар.
    Довго не користувалась кремами, бо жила штампом, що воно не потрібно (однак для рук всі ж використовують). Тепер бачу, що шкіра ніколи до них не була настільки доглянутою. Адже шанель беру для сяяння шкіри, колістар Енергетичний - для зволоження літом, герляйн Ісіма - для рівномірної оксамитовості. Інша річ спеціальні креми проти старіння тощо. Треба пам"ятати, що до них шкіра звикає і позбавитись від додаткової підтримки вже не вдасться.
     
  10. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    :)
    Працюю маркетологом в рекламні й агенції, тому не є привязаною до одного бренду і доводиться позиціонувати абсолютно розмаїті продукти
     
  11. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А як називається РА ? і з якими брендами доводилось працювати?
     
  12. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    http://www.butik.com.ua/vneshnost/kosmetik_klass.htm

    тут згрубша класифікація косметики.


    ..... : А як називається РА ? і з якими брендами доводилось працювати?

    це мабуть пізніше і в приваті, а остання робота яка ще не запущена - промо страхування цивільної відповідальності. ;)
     
  13. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Сомневаюсь.. Часто цена зависит не только от качества, но и от интенсивности рекламы. Я встречала неплохую и белорусскую косметику, но упаковка там никакая...
    Догадается кто-то переложить их косметику в красивые баночки и получит огромные барыши на этом...
     
  14. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я теж має дещо з білоруської косметики і дуже задоволена.
     
  15. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    У меня мама медсестра, то была у них такая больная. И спала без подушки, без маски на улицу не выходила и т.д. Очень медсестры удивлялись, что более морщинистого лица и шеи в жизни не встречали, а повидали немало... Так что кто его знает... все нужно делать, но не переувлекаться..
     
  16. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..


    звісно упаковка коштує грошей, але як людина з реклами скажу вам чесно то копійки, і на вартість продукту не впливає, проте впливає кількість років потрачених на винаходи, зарплати лікарям-лаборантам, модернізація технічної бази і т.д. оце і є найбільші і найважливіші витрати компаній, а на основі існуючих відомих моделей кремів і масочок, ті які вдалося вивести шляхом аналізу , дуже просто і легко робити "копії", деякі косметологи я знаю і вдома варять масочки, але це ж не продукт, програмне забезпечення також існує різне, але БІЛЬШІСТЬ користується Майкрософт, тому що програмісти постаралися зробити так щоб користування було правильним, зручним і ефективним, але є ж іще і Лінукс для ще просунутіших ....... люди працюють, і мають результат..... а інші просто намагаються скопіювати вже зроблене і видати за своє, тут http://www.kosmetichka.org.ua/258 трохи про мою улюблену косметику : ACADEMIE
     
  17. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я это знаю. Столкнулась только с техническими патентами. Кроме косметики еще очень уязвимы разработчики лекарств.
    Но ведь еще и такое. ..Я больше интересовалась всевозможными моющими средствами, то находила недорогие классные аналоги раскрученных фирм. Когда проходит действие патента, а это максимум 20-25 лет, то патент уже не защищает идею, а только остается раскрученный товарный знак. В это время можно найти товар того же качества, по тому же патенту, но выпущенный другим производителем и с другим товарным знаком...
     
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    LIA, що за таємничість? Мені здалося, що Ви- максимально відкрита особа, якій нема чого приховувати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Жодної таємничості, просто вважаю, недопустимим рекламу своєї компанії через форум, ну і плюс форум існує для того щоб висловлювати думку, не чекаючи негативу в інших формах крім обговорення на форумі, я ж в вас не запитую де і ким ви працюєте, вашу домашню адресу і номер телефону, я навіть не впевнена, що ви жінка, але то ваше право - представлятися так як вважаєте за потрібне.

    та й взагалі ми тут косметику обговорюємо .....

    треба грамотний маркетинг, ласкаво прошу в приват і якщо зацікавить, то зустрінемось і поспілкуємось... ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Іруся

    Іруся Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дівчата. Дійсно, давайте про косметику. Невже нема про що поговорити?
     
Статус теми:
Закрита.