Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Жена долгие годы сидит на Мери Кее. В принципе результатом я доволен.
    Сам я побрился, потом Хортица Платинум, 50гр внутрь, 50 на щеки и полный порядок :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дивно, а чому тоді неодноразова реклама свого косметичного салону для Вас допустима? Я теж не питаю Вас про адресу і номер телефону, і жодного негативу. Ок, давайте інфу в приват. Може й справді знадобиться грамотний маркетинг :)
     
  3. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    власне що не свого, те саме можу і про Київстар сказати, оскільки була абонентом всіх операторів які пропонують безлімітні пакети, а зараз користуюсь Київстар, реально це найкраща крмпанія в покритті, якості сигналу, потужному інтернеті і як я зараз переконалась - з чудовим роумінгом і хорошими цінами в роумінгу. Отже Київстар на сьогодні мій улюблений оператор, я цілком задоволена. тепер яі власницею Київстар стала ;)
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Свого чи не свого - тут нікому невідомо. Можна було теж в приват давати контакти, якби хтось попросив. До речі, ро приват...
     
  5. Zeynab

    Zeynab Загублений

    А мерікей хтось пробував?????

    мені пропонують хотілось би знати чи вона дійсно ефективна
     
    Останнє редагування модератором: 21 Серпень 2009
  6. Іруся

    Іруся Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..


    Особисто я не користувалася, але подруга була не дуже задоволена. Не те щоб погано, але ефекта - нуль . А косметика не дешева. Але в неї ДУЖЕ проблемна шкіра. Я , всеж таки, притримуюсь думки , що поки не спробуєш- не взнаєш. Індивідуально для кожного. Якщо фінанси позволяють- спробуйте. Просто не все зразу купляйте.
     
  7. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Писал уже , жена им пользуется лет 10 уже, она очень довольна, да и я результатом :)
     
  8. Іруся

    Іруся Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Любі мої Дівчатка!! Підскажіть , де в нас у Львові можна купити матуючі серветки? Хто пробував? Чи дійсно допомагають?
     
  9. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Мені теж Ельсев підходить.
     
  10. Іруся

    Іруся Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Купила сьогоднi faberlic пудру, олiвець для очей, гель пiд очi i гель для душу. Цiни- не кусаються. Хто користувався fаberliком? Вашi вiдгуки? Своi викладу, коли спробую...:)
     
  11. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я тривалий час користуюсь фаберліком. Мені більше їхні креми подобаються ніж декоративка - ніби і непогана, але й особливого враження не справляє.
     
  12. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я раніше тільки нею і користувалася. Зараз менше. Дуже гарні засоби для обличчя, тоніки і лосьйони. Косметика кислородна, відчувається свіжість і моя шкіра сприймає її відмінно, а от у подруги пішла алергічна реакція.
    Косметичні засоби це дуже індивідуально.
     
  13. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Обожаю Мерикеевское увлажнение Формула 2 после бриться. Особенно с бодуна утром, личико совсем свежее становится... :) Жена ругает правда, говорит совсем чуть чуть надо, а я по пол банки...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Поділюсь своїми враженнями від користування недекоративною косметикою. Колись використовувала креми Nivea, Loreal. А коли стала працювати в лабораторії із шкідливими умовами, хляпатись з різними хімікатами стала задумуватись про користь для шкіри всієї хімії, яка входить до складу кремів, уважно читати їх склади. На довгий час я зовсім перестала використовувати креми, робила тільки маски з фруктів. Боялась, начиталась про шкоду парабенів та інших сполук, якими аж кишіли склади тих кремів.

    Я думаю, що найкраща косметика та, яка крім цінних речовин має мінімум консервантів чи взагалі без і мусить тому зберігатись в холодильнику, в якої маленький термін зберігання.

    А ще мої побажання такі, щоб у фірми-розробника був солідний науковий штат і сучасні лабораторії, винаходи дієвих формул, серйозний контроль за якістю, дерматологічний контроль, визнання серед людей.

    І ще дуже важливо, щоб цей крем чи маска виготовлялись не для країн третього світу, серед яких Україна, а для розвинутих країн, оскільки продукція може відрізнятись за складом...

    Не подобається мені, коли купуєш рекламований французький засіб, а потім читаєш з розчаруванням, виготовлено ... в зовсім іншій країні. Я розумію, що в них там в іншій країні якась філія, але все таки хочеться мати за немалі гроші щось оригінальне.

    Фруктові маски це звичайно добре, але часу на їх приготування обмаль, і хотілось все таки дієвими кремами користуватись, зважаючи на те в яких умовах ми живемо: екологія, харчування, сон, не в порівнянні з тими, які були сто років тому. Я шукала і, на щастя, я знайшла фірму, яка відповідає моїм строгим вимогам - це Artistry! Мені дуже подобається! Тішусь, як дитина, коли читаю „зроблено в США”, точно знаю, що не підробка. Сестра – консультантка цієї фірми і тому я маю дуже багато інформації про фірму, і знаю, що можу довіряти їй.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Kitten

    Kitten Загублений

    користуюся Фаберліком вже 3 роки. Все подобається. Улюблені продукти серія по догляду за шкірою, олівці для губ та очей, пудра, помади 10 -ї серії, гель після гоління, молочко для тіла, гелі для душа 0 калорій... Та ще багато чого. В останній час Фаберлік не лише косметика, а й додатковий заробіток. Хоча вже 2 роки працюю візажистом, спробувала різну косметику і для професійного використання і елітну - мій висновок:Для повсякденного використання Фаберлік цілком підходить: і за ціною, і за якістю.

    Фаберлік має власний науково-дослідний центр, в Москві побудована нова фабрика, що дало змогу знизити ціни на продукцію. Формули розробляються разом з французськими спеціалістами, а декоративка виготовляється в Італії на концерні Інтеркос( там де і Шанель, Живанши, Герлєн). Для кремів , тоників ... використовуються лише натуральні екстракти трав. Строк годності - 18 місяців. Для мене як для фахівця це є аргументом "за".
     
    Останнє редагування модератором: 21 Серпень 2009
  16. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    На бузю - тільки Сlinique, а на тіло мащу зараз Vaseline. Задоволена.
     
  17. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я бы посоветовала крем Garnier "Чистая Кожа",матирующий.Меня выручает !!!!
     
  18. olya

    olya Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    по моєму не важливо якої фірми косметика. головне.щоб вона влаштовувала саме тебе.чомусь деякі жінки вважають.що чим дорожча косметика.тим вона краща.і взагалі не в косметиці діло.дівчата,ми і без косметики гарні!!!:radist:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дівчата, порадьте добрий тональний крем, який би підійшов для жирної шкіри. Я розумію, що тоналка - це для кожного індивідуально, але все-таки хочу отримати якісь поради, бо кожного разу гублюся при бажанні купити
     
  20. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я використовую Maybelline Pure Makeup,він на основі води,а не жиру,тому наноситься добре,і шкіра від нього не лосниться (для жирного типу шкіри це те що треба).Але треба памятати, що у таких кремів термін придатності один рік, так що звертайте увагу на дату випуску.
    І ще один плюс: Креми на жирній основі можна використовувати не частіше трьох раз в тиждень, а на водяній 4-5.:)
    Спробуйте, може підійде.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.