Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..


    а я тільки на вихід і малююсь...
    на роботу не можна багато косметики, дрес-код
     
  2. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    У мене є серія від Мері Кей з 4 засобів складається (маска, тонік, крем балансуючий, основа під макіяж) теж для жирної шкіри. Непогана. Допомагає. Поки що нічого кращого не зустрічала.

    Порадьте який крем під очі використовувати для профілактики зморшок, мені 24 роки, і бачу що вже пора..... :sad:
     
  3. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я читала, що кремом для профілактики зморщок під очима можна користуватися після 25 років
     
  4. Поно4ка

    Поно4ка Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А у мене в косметичці повний капец.....
    З кремів користувалась Dr.Irena Eris, брала у косметолога,досить непогано було..мала піну для вмивання,тонік і крем, але тепер косметолог відмовився від цієї фірми,каже що у багатьох магазинах і аптеказ з"явилось..можна і з якістю пролетіти...то ж в заміну купила Colway - колагенова косметика..ніби непогана...головне економна. Для зняття косметики давно користуюсь Loreal Ideal Balance чудово підходить..нехочу міняти..ідеально для чутливих оченят моїх. Тональний крем Vichy легка тукстура пори незакупорює. Пудра - максфактор в золотенькій коробочці..трошки заважка,але кращого поки незнайшла.З декоративки..все під ряд купую...Туш YSL, раніше лореаль була..дістали вони вже з дозаторами,таке враження що весь тюбік на щіточку виповзає...зрадила їм. Але точно тіні мері кей мені неподобаються вони в мене зкачуються, на відміну від дешевеньких оріфлейм..нерозумію чому :-(

    Додано через 1 хвилину
    і ще одне спостереження..тітка моя все життя користувалась дитячим кремом і все...всім говорила що всерівно що лице блистить,за те мені подобається...іф результат..60 років і жодної замітної зморшки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я теж перейшла на дитячі креми, купую тільки в аптеці, дуже класний крем на козячому молоці! Шкіра не блистить і така шовковиста!
     
  6. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    :ninja: Щось мої очі того не знали певно :D Бо вже почали морщитися
     
  7. Поно4ка

    Поно4ка Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    якої фірми виробника?
     
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А це такий звичайний крем "Бабушкины рецепты" в принципы не маэ значення, як що ви хочете з козячим молоком то просто так і скажіть у аптеці вам продавець дасть!
     
  9. Поно4ка

    Поно4ка Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    одна моя подруга у Польщі на роботі,її роботодавиця,блатна дуже пані,але спробувавши якийсь із кремів под оченята цієї фірми,відмовилась від дорогущих, на користь простого крему з України
     
  10. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Воно так і є. Ми дивимось дуже часто на ціну і думаємо, що чим вища ціна, тим краща якість, а насправді 50% вартості товару платимо за марку, ще 30% за перевезення і митний збір, то й виходить, що собівартість товару нижча, ніж тих 20%, і коштує він так само, як і наш товар:)
     
  11. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    +1 , нещодавно купила, дуже сподобався ;)
     
  12. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Моя мама в Італії доглядає жіночку, їй 85 років, ви не повірере, вона виглядає краще ніж наша жінка у 50! Вана майже не має морщин, це все від того що вона в вечері миє лице холодною водою і не маже на ніч кремом - це її слова!
     
  13. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я собі теж хочу купити. А який саме у вас? Aera Teint? Мене цікавить чи добре він матує жирні ділянки і чи підходить для комбінованої шкіри. Якщо у вас така, буду вдячна за відповідь.
     
  14. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    то не тільки від того... в Італії пють набагато більше простої води.
    Знаю італійок, які випивають до 3-х літрів в день... це має дуже велике значення для шкіри.

    + їжа набагато здоровіша, ніж в нас
     
  15. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Вони в основному на морепродуктах і траві (всяка зелень)
     
  16. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    а я про що і говорю.

    п.с. я вже давно помітила, якшо порівнювати українських дівчат до 30 років, то вони набагато гарніше виглядають, ніж інші європейки...

    але пізніше, наші жіночки, на жаль, перестають слідкувати за собою і починають виглядати гірше, а європейки- навпаки...

    і для того є багато пояснень
     
  17. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ні, в мене Norma Teint, він для проблемної шкіри. В мене самої, тип шкіри комбінований, і проблемні ділянки він дуже добре тонує.
     
  18. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Вони себе бережуть,люблять, правильно харчуються, не нервуються...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А ще спадковiсть має значення. МОго чоловiка сiм'я дуже молодо виглядає. Його мама взагалi як дєвочка - а їй 56 рокiв. Деколи люди думають що вiн з мамою брат i сестра. Отак буває.
     
  20. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я рідко користуюсь косметикою, а як користую сь то Artistry
    Моя мама у свої 63 виглядає набагато молодшою, але вона не товста, і в молодості вона не користувалась особливо косметикою.
    Чесно кажучи думаю якщо в організмі є проблеми і спосіб життя не зовсім здоровий вести то чим не мастись результату не буде.
    От нещодавно по телевізору бачила дружину Жванії, може вони і багаті, може вона і місяцями по курортах їздить а лице у неї треба таке старе ще пошукати, хіба у 85-90 річних бабусь тому красунечки думаю головне здоровя і спорт який приносив би не лише гарну форму але й задоволення :)
     
Статус теми:
Закрита.