Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Одна знайома італійка, яка приїхала сюди в гості так і сказала: ваші люди так старо виглядають через те, що їдять всяку погань А "поганню" вона вважає 90% наших страв сучасних - салатики з майонезиками, копченості, ковбаси страшні соєві і взагалі - хімію, яку ми щоденно запихаємо в себе.. І вона права...
     
  2. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    +10000000
     
  3. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ми вживаємо дуже жирну їжу, моя мама пила таблетки від жилудка, бо сильно болів від не привичної їжі!
     
  4. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Off: я коли робила дома салат... мiй брат сказав: "Я не кролик, щоб траву їсти"...:D
     
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Користуюсь косметикою "лореаль" в основному. Туш ще "буржуа" полюбляю. Пробувала наші оріфлейми-ейвони (навіть не хочу їх коментувати :D ), краще не користуватись таким. Декому підходить, а мені -ні. Те, що вже випробувала, тим користуюсь.
    А косметикою для волосся (шампунь, бальзам, маска, спрей і т.д.) - "бонакур", "лореаль-ельсев" або "глісс кур".

    Додано через 2 хвилини
    Чоловіки наші люблять добряче опопїсти :)
    Хоча, салати ж теж бувають різні, і з мясом... Але для чоловіка українського це не їда :)))
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Пізніше наші дівчата перетворюються в таких собі цьоток, і у віці коли європейки одружуються часто вже стають бабусями (знаю одну котрій 36 і вона вже бабця)
     
  7. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    :eek: ойойойой...
     
  8. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я там кілька сторінок тому жалілась, що шампунь не могла підібрати - так вот, випробувала Bonaсure для об*єму - претензій нема, саме такий об*єм, як і хотіла :)

    А от хтось автозагаром користується?
    У мене Лореаль НутріБронз був двічі, непогано, але щось хочеться іншого, купляла Гарньє, то не сподбався: мастить реально жовтим. Думаю що б то ще спробувати цікавеньке.

    Додано через 1 хвилину
    ай, забула додати!
    щодо іноземок і їх шкіри - то вони просто менше декоративкою користуються, а більше доглядовою косметикою
     
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я мию "бонакуром" для світлого волося. Теж задоволена.

    А пр одекоративку... Декоративка шкіру псує. Тому і в зірок шкіра страшна (без марафету, звичайно).
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Згадала історію 5 річної давності. Замовила моя коліжанка собі в AVON автозагар, тоді то ще не дуже популярно було. Якрах мала йти на перше побачення до свого хлопця (зараз чоловіка). Прийшла до мене додому щоб я її намастила бо самій важко. Я в рукавичках до миття посуду мащу як можу, а воно не темніє і нетемніє. До побачення лишилося 3 години, а результату нема, 2 години теж нема.. Мастили ми разів 5, вимастили половину банки. Наступного дня коліжанка розповідає. Встаю я рано, виходжу з кімнати в кухню, там стоїть тато - щось там під ніс собі сказав, нічого не помітив. Заходить мама і в крик - подивися на себе в дзеркало..!!! А вона помаранчева, та ше й плямами з відбитками одягу і простирадла...!!! То було вліті, потім 2 тижні вона ходила в одязі запакована під самісіньку шию і з товстезним шаром тонального крему на лиці. А тоді ще я хотіла "загоріти", але через її побачення часу небуло мене мастити :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ха ха, у мене була подiбна iсторiя, тiльки я пiшла маститись в салон. Роздягнулась, стала пiд душем з фарбою ну i намалювало воно мене... Мама рiдна... там де кремом долонi та ступнi намазала, то там як в бiлих шкарпетках i рукавичках! По бокам не зафарбувалось. Одним словом - жах! Це був мiй перший i останнiй раз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я одну свою коліжанку кликала за компанію у фітнес-центр, так вона мені відповіла - а мені вже нетреба, я вже заміж вийшла!!!!!................
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..


    ого :D
     
  14. Поно4ка

    Поно4ка Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    на жаль багато жінок з таким підходом до себе і своєї зовнішності :-(
     
  15. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я одного не розумію...
    невже після весілля закінчується життя і не хочеться за собою дивитись...
    То ж як себе треба не любити, щоб все робити тільки заради того, шоб завооювати мужчину
     
  16. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Життя після весілля існує! :) Особисто в мене бажання виглядати гарно і підтримувати форму лише збільшується! Тепер набагато простіше, бо я знаю що роблю це для коханого, який оцінить, а не для того, щоб хтось звернув на мене увагу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Є певна категорія дівчат, які ціль і сенс життя вбачають в тому, щоб вдало вийти заміж. Як тільки це станеться, родять кілька дітей і вважають, що програма-максимум виконана і можна розслабитися, куди він тепер дінеться, мовляв?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    слідкувати за собою треба насамперед для себе, а не для когось...
    але то моя думка
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Іруся

    Іруся Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Вибачте за off, згадався на цю тему анекдот. Приходить з роботи хлоп додому. Дома- всюди ідеальна чистота, на плиті- борщик гарячий, в духовці- випічка пахне.. Думає: "Блін, та тут плюнути нема куди!!" Виходить дружина- ненафарбована, незачесана, вдягнута в старезний халат... Він: "О, хіба-що СЮДИ!!!"
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Поно4ка

    Поно4ка Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я в першу чергу роблю все для себе,щоб самій було приємно подивитись на себе у дзеркало...оточуючим теж подобається...а саме головне те як я виглядаю подобається коханій людині..значить я на правильному шляху...а кому неподобається нехай просто дивляться в іншу сторону

    Додано через 49 секунд
    Ми здається трошки від теми відійшли
     
Статус теми:
Закрита.