Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А де саме ви їх купуєте?
    А може пригадаєте?
     
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Та купляю я їх в магазинах з косметикою. В Брокард не заходжу, мене вони одного разу образили :D
    Ну наприклад... Біля ц. Ольги і Єлизавети (справа) є магазин косметичний. В "Русинці" беру. Там я і парфумки не раз брала, і тіні. Та навіть на Сихові біля "Санти Барбари" є два косметичних магазини, і там я брала туш і не тільки.

    Ну от певно в одному з них я й бачила гіпоалергенну. Спробуйте в "Русинці" попитати.
     
  3. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дівчата, може хтось порадить хорошого косметолога, який добре робить чистку обличчя, але в якомусь салоні, де можна записатись на конкретну годину, і ціни не є скаженими. Бо я до цього часу років 5 робила чистку в косметологічній лікарні на Чорновала, але зараз не дуже хочу туди йти з декількох причин: постійно багато людей і треба чекати в "черзі", щоб біля умивальника стерти маску, і так на все йшло в мене години 3, поки зроблять чистку, зі всіма масками посидиш (зараз мій вільний час -обмежений, бо маю грудну дитину, плюс - зараз віруси всякі літають, а там всі сидять, як в коровнику і дихають одне на одне.) Так що підкажіть, будь ласка, хорошого спеціаліста, якому б не страшно було довірити своє обличчя, щоб до нього прийти, і він займався лише тобою. Тоді на це піде не 3 години, а одна. Дякую.
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Можу порадити приватного косметолога, до якого сестра ходила влітку. Тоді це коштувало 70 грн. В салоні інших пацієнтів не було. А, і мама ходила. Обидві задоволені. Можу ввечері написати телефон.

    Додано через 1 хвилину
    То десь бло 40-60 хвилин.
     
  5. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А ви саме на чистку ходили? Якщо так, то в 70 гр входило вже все, тобто чистка плюс маски? Напишіть, будь ласочка, телефон і адресу. Щиро дякую.
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я ще ніколи в житті не ходила. Сестра ходила на чистку, бо в неї прищі підліткові страшні були. А мама - на маски для омолодження чи щось таке. Входило в ціну все. Як буду вдома, напишу телефончик. Це бічна С. Бандери.
     
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    напишіть, будь-ласка, контактний телефон :)
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Даю телефон косметолога. 80503739000 п. Галя. Можна сказати, що від п. Віри і Софійки.
    Бажаю гарного результату! І швидкого!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дуууууууууууууууууууууже дякую!!! :)
     
  10. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дякую дуже!
     
  11. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    в мене найбільшою (і єдиною) проблемою було знайти хороший засіб, який би розгладжував волосся (воно в мене любить кучерявитися :aggressive: )
    правда, колись була знайшла класний бальзам, який забула де купила і думала, що вже не знайду кращого засобу, але якось випадково купила крем для розгладження волосся Fructis - і він виявився справді ефективним :)
    я часто шукала такі засоби і тому часто купувала такі, які зовсім не давали ефекту, бо їх треба було змивати після нанесення, а цей крем добрий тим, що можна лишати на волоссі. так само був і той бальзам.
    з того я зробила висновок, що добре розгладжують волосся тільки ті засоби, які можна не змивати, бо якщо змиваєш, то результату не буде :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Кому що - а я навпаки волосся підкручую, щоб кучеряве було:) І теж мені важко було, бо волосся важке і зразу розкручувалося, і нічого не допомагало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    підписала контракт з компанією Neways ..я літаю..я в раю..дуже задоволени...як шампунями ..так і системою по догляду за обличчям..:radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist:
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    чи Ви вже були у косметолога? задоволені?
     
  15. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    мій друг ходив в салон до косметолога щоб позбавитись вугрів...на те місце йому занесли інфекцію і тепер в нього червоні великі прищі....при тому що салон досить пристойний...варто задуматись...
     
  16. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ой, а в мене зараз під час вагітності на обличчі почало висипати прищиками, але не червоними, то я собі купила GARNIER Чистая кожа 3-в-1! Я така ним задоволена, використовую його як маску, то як кажуть:"Результат на лице!":y:
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    до вагітності в мене було кучеряве волосся. як я мріяла про пряме, я його і витягала і спала в шапці, і що я тільки не вигадувала. після вагітності моя мрія збулась, мої кучері зникли безслідно!!! всі, хто дивиться мої старі фото питають, чи це у мене хімія. а я, коли переглядаю ті ж самі фото, думаю, яка я була гарненька! як мені бракує моїх кучерів, тут тобі краса, і обєм, і укладок ніяких не треба... а з прямим що зробиш...
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    О! то певно те, що мені треба. Теж на холод алергію маю :sad: А які саме препарати Ви використовуєте?

    Додано через 3 хвилини

    Гелено, я теж переймаюся вирівнюванням волосся, щоправда, я напевно не стільки засобів випробовувала. Але купила останній раз з проф. догляду - Londastyle Easy Smooth в сіро-помаранчевій пляшечці з дозатором. Також не потрібно змивати і дуже добре вирівнює волосся. Купувала також в магазині для перукарів, але на в.Чупринки
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А моя тета-перукар дуже виступала проти препаратів для вирівнювання волосся. Але то таке... так зауваження на полях.
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    просто ще є хімічне вирівнювання волося, термічне і тп.

    А ті препарти про які ми говоримо, то як бальзам ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.