Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я користуюсь Мері Кей.
     
  2. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я колись користувалася де-якими засобами Оріфлейм, дуже подобались, але потім їх зняли з продажу:girl_sad: прийшлося підбирати косметику методом проб і помилок. Тяжко сказати, якій марці я віддаю перевагу, зважаю більше на якість, ніж на ціну. Останнім часом зупинилася на кремах від Гарньєр (зволожуючий) і Лореаль (серія в фіолетових баночках), туші перепробувала стільки... але на мої "кострубаті" вії нормально лягла тільки Мейбелін, так на ній і зупинилася. Дуже подобаються блиски від МаксФактор, але ті, що подруга з Англії передає, бо тут у нас якість якась інша. Ще відкрила для себе косметику фірми Інглот, блиски, румяна, тіні -- дуже добре лягають. Нещодавно купила тональний крем МаксФактор "адаптив", дійсно адаптується до кольору шкіри і лягає тоненьким шаром, майже не видно, але личко рівненьке.
    Особливо хочу відзначити засіб для вмивання Гарньєр, що не містить мила. Маю вже другий рік, забула, що таке "сушки" на обличчі:girl_spruce_up:
     
  3. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Скільки, наприклад, коштує крем під очі? І наскільки він ефективний?
     
  4. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я користуюсь маслами, масляними сумішами та саморобною косметикою. Тоніки і креми роблю сама, маски для лиця і волосся- тільки "народні". Інколи нападає шопоголія і я купляю щось з косметики, а потім віддаю мамі чи подругам.
     
    Останнє редагування: 13 Лютий 2010
  5. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я купувала кремчик для обличчя, то приблизно 100 грн( вже непамятаю)ось, шампунь біля 40грн. Купляла в дистрибютора.:girl_smile: Кремом дуже задоволена, вже користуюсь мысяць.:girl_spruce_up:
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2010
  6. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    О,цього крему я вікористала 2 баночки:girl_claping:,дуже добрий на весну.(сестра також ним задоволена)
    Результат вже було видно після місяця використання,зникли мімічні зморшки.
    Загалом,я дуже задоволена цією фірмою.:girl_spruce_up:Попробувала вже всю продукцію,негативних відгуків нема,просто,щось більше сподобалось,щось менше.
    Ще,подобається,що там є косметика на любий гаманець.
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я щаслива власниця змивки -Віші Пюр (400мл!!!!) і нового крему під очі Авен. о так.
     
  8. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Чесно кажучи, не пам*ятаю, бо купувала пів року назад. Але на сто відстотків можу сказати, що ціна виправдовує якість! Темні кола під очима повністю не знімає, (це може зробити лише хороший сон і поміркований ритм життя:girl_spruce_up:), але "гусячі лапки" розгладжуються і шкіра стає дуже м*якенькою на дотик і свіжою на вигляд!
     
    Останнє редагування модератором: 16 Лютий 2010
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    відгук - міцелярний демакіяж Віші Пюр дуже мені сподобався!
    а ще найшла корисний сайт, вибираєте категорію і читаєте відгуки на косметику
    тут
     
  10. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    мені теж подобається, користувалась маленькими баночками, треба тепер купити 400мл
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    так , ще маю питання. до тих хто не користується тональними кремами- чи користуєтеся коректорами? якщо необхідно щось замалювати? якими - рідкими ( типу консилера) чи олівчиками?
     
  12. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    І я приєднуюсь, в мене зараз у зв’язку з вагітністю шкіра стала незвично реагувати на звичний догляд + на звичайну воду, міцелярка врятувала :) Її для демакіяжу та вмивання + термалку Авено замість тоніка - і я щаслива людина :) А ще в Віші дуже приємна вартість за 400 мл, особливо якщо порівнювати з іншими аналогічними засобами. Але макіяж з очей все одно знімаю улюбленою Грин мамою - все ж таки швидше виходить.
     
  13. Vasylynka

    Vasylynka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Незнаю,як кому ,але про Віші в мене не дуже хороша думка!Так як це космецевтика 1 рівня,тобто вона діє тільки на епідерміс,не проникаючи глибоко в шкіра,тобто ,якщо проблема ховається в дермі,то така космецевтика не вирішить її!Маю подругу-фармацевта,то також нарікала на цю фірму(перепробувала все-результату не дочекалась)!А от щодо Авен,то зовсім інша справа!Дуже хороша фірма,і термальна вода в них супер!Погоджуюсь з Вами!
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    жодна косметика цього не вирішить.
     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    в мене подруга і свекруха фармацевт:) я і раніше скептично до Віші ставилась, але після їх консультацій на продукцію даної фірми взагалі не дивлюсь.
    Для тіла користувалась Avene,Uriage, A-Derma- останній не дуже сподобався через запах пшениці і ще він трохи липкий був, перші два-супер! Про Avene взагалі тільки позитивні відгуки, як про водичку термально так і про креми. Uriage-дуже класний стік для губ.
    Зараз для обличчя закінчився кремчик NUXE, хороший крем,але і до нього моя шкіра трохи звикла, під руки попав Гарньєр згадалось "ми не такі багаті,щоб купувати дешеві речі",зла сама на себе...може хто порадить хороший крем для моєї шкіри?(нормальна, а місцями дуже суха і зневоднена).
    Щодо засобів демакіяжу, для мене справжнім скарбом є швейцарська мягка молочко-пінка для очищення для сухої і чутливої шкіри CREOM LaStarta ,дуже задоволена (купила за порадою консультанта в Іміджі здається, дай Боже їй здоров"я)
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А можете прочитати її склад?
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    вода,масло рижика,глицерин,кокоилглютамат натрия,цетиловий/стеариловий спирти,полисорбат 20,екстракт франгипани, етиловий ефир линолевой/линоленовой кислот, екстракт императи цилиндрики,екстракт орхидеи, гидролизат протеинов сои, лецитин,ксантановая камедь, ПЕГ-8, карбомер,феноксиетанол,метилпарабен,етилпарабен,пропилпарабен,бутилпарабен,изобутилпарабен,отдушка,БГТ. (прошу пробачення за написання, переписувала з баночки там російською, а в мене російської на компі не має)
    мабуть багато гадості є? я в тих всіх термінах не розуміюсь...мене на момент покупки цікавила присутність ось цього:етиловий ефир линолевой/линоленовой кислот (візажист радила), хоч я декоративною косметикою коритуюсь вкрай рідко, ця змивка для мене справді дуже комфортна:)
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    тональним кремом не користуюсь, коректорами теж (сильно помогла, правда :girl_crazy:)
     
  19. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ну в мене до Віші так само було досить обережне ставлення. Думаю тут все залежить від того, що саме використовувати - коли порівнювала склад тої самої міцелярки з іншими виробниками, принципової різниці в складі не помітила. Якогось "ах-ефекту" для шкіри від неї не очікувала (а його і не обіцяють), функцію очищення без подразнення вона виконує і добре :) Щодо інших продуктів - про віші чула дуже суперечливі відгуки, комусь ну дуже добре, а комусь навпаки не підійшло взагалі.
     
  20. Vasylynka

    Vasylynka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ви помиляєтесь!Я ж написала,можливо косметика(навіть класу люкс)пролему в дермі і не вирішить,а от космецевтика 2 і 3 рівня якраз і вирішує такі проблеми!
     
Статус теми:
Закрита.