Костоправи, остеопати.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Катруся, 11 Жовтень 2009.

  1. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Хто мав досвід з "Інститутом вертебрології та реабілітаціі"? Чи є сенс туди заертатись при проблемах з хребтом? Або просто викачка грошей?
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @kiciatlo, зараз ходжу до Кушніра Богдана (десь тут в темці давали його номер). Ще місяць тому взагалі не могла ні ходити, ні сидіти, не лежати. Защемило сідничний нерв. Зараз вже краще. Але я зовсім без ліків, думаю з ліками та МРТ було б швидше. Єдина проблема - до нього трохи важко потрапити. Була вчора якраз, то записував на 27 червня. Можна ще в Буськ, там вже жива черга.
     
  3. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Я т
    Я теж не хочу приймати ліки. І зараз це просто неможливо. Хотіла спочатку проконсультуватися. Швидше за все в моєму положенні зараз нічого не можна все одно…
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Я також ))) Але маю проблеми зі спиною. Страшні болі зараз, іноді навіть встати важко, хоч строк ще не великий. При першій вагітності навпаки біль відступила зовсім на час вагітності... а про лікування без ліків, то моя принципова позиція не тільки на час вагітності. Лише шкода для інших органів, а в цілому проходить тільки біль - проблема залишається.
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Все як у мене). Мала проблеми і раніше, але до того катастрофи не було. Конкретно скрутило десь півтора роки тому. Правили, зробили масажі. Лікар заспокоїв, що не бачить нічого серйозного, тому і не обстежилась нормально (зараз про це страшенно шкодую). А зараз проблема дуже серйозно загострилась. Теж строк не великий був на момент початку проблеми. Дійшло до того, що взагалі не могла нічого. Кушнір допомагає, полегшення є, але не так швидко як би хотілось. Невропатологи взагалі не допомогли, всі бояться щось робити без обстеження. Можна глянути на УЗД, але мені вже було пізно, бо дивляться через живіт. З 20 тижня в принципі можна МРТ, але якщо це дійсно виправдано. Наразі не роблю. Далі буде видно. Якось поки так.
     
  7. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Напишу, як то все було в мене, можливо комусь пригодиться).
    В мене таке ж було... я не могла встати, сповзала на колінах, Рентген, звісно, вагітною не робила.. Не памятаю, як, але якось перейшло (просто розтирала спиртовими настоянками, якимись мазями рослинними).
    Не турбувало років з 5. Ну трохи спина поболювала час від часу, коли довго стояла, чи щось важче несла, але терпимо, то я і не "заморачувалась". Спасалась нікофлексом, диклофенаками (хоч і шкідливі), відпускало. А минулого року знову як зловило - не могла ні кроку ступити, ні стояти, ні сидіти.. В поліклініку не могла дойти, тому викликала костоправа. Повправляв "запущений вивих".
    Думала - все.. Ага, счассс. Менше року - і я знову ні сісти, ні встати. На цей раз вже було набагато гірше, бо дуже почала нога боліти при русі. Виглядало, що ще й нерв защемило. Знову я до того костоправа. І знову зміщення, сказав, сідничний нерв перетиснуло, от воно й болить.
    Але його маніпуляції і витягування мені не допомагали ні на грам, уколи, таблетки також.. ледве доходила до туалету. Могла зразу піти на мрт, але чекала, щоб трошки полегшало, щоб могла встати... А то "фіг там").
    Трохи сама, трохи висячи на руках чоловіка, з втратами свідомості від болю (не мала такого ще ніколи) добрались до КТ (мрт я б не витримала, бо та біль була постійна, лежати рівно було неможливо). З результатом терміново сказали в нейрохірургію. І в той же день ургентна операція - грижа, нерв ноги напівмертвий (нога практично повністю паралізована), спинний мозок та судини також постраждали ...
    Робіть, якщо не буде вже так турбувати, то можна і після пологів. Але як кажуть, "уведомлен, значит вооружен".
    О, то саме казав, і після того костоправам, остеопатам і мануалам я не довіряю. Хіба зі знімками з томографа. Бо йшла також до відомого, який ставив людей на ноги...і тут, і за кордоном... І тільки затягнула час. Могла то все зробити рік тому з набагато меншими втратами і не з такою страшенно довгою реабілітацією, яка ще йде...а вже майже 3 міс. минуло..
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Vitalii Hryvtsov

    Vitalii Hryvtsov New Member

    У роботі з вагітними відсотків 90 остеопатичних технік не можна застосовувати, тому що немає можливості лежати на животі. Тому працюємо, поклавши дівчину на бік, сидячи, або стоячи, щоб вона обперлася, наприклад, на шведську стінку. Взагалі, у вагітність краще йти, вже виправивши утискання хребта і тазу. Бажано остеопатичними методами.
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2017 ---
    У Вашому випадку можна звернутися до остеопата. М'які мануальні техніки, без болю та ліків.
     
  9. kiciatlo

    kiciatlo Member

    А хіба то безпечно робити без знімків? Не хочеться зашкодити ще більше… Моя помилка те, що до вагітності я не обстежилася як треба. Хоча був сильний біль у спині і дуже віддавало в ногу. Я ледве ходила. На консультації в невропатолога (Ширманов) було призначено ліки, корсет (на час лікування), уникати нахилів, нічого не підіймати і курс масажу. Також казав зробити КТ за можливості. Біль був дуже сильним, тож згодилась на ліки, які припинила пити на наступний день. Дали сильні побічні єфекти. На інші я потім не згодилась, бо виписував теж сильні. А масажі краще не зробили точно. Навіть сильніше боліти стало, але між лопатками )))Тоді просто в поліклініці ходила, не мала часу займатися пошуками, вдома маленька дитина, а біль нестерпний. Залишила: не нахилятися, корсет при сильних болях на декілька годин і нічого не підіймати. Через два місяці болю майже не було. Але зараз повернувся біль, а я вагітна. Корсет не можна. Спати на животі не можна, бо тільки так боліло менше. Тож не відомо як зараз… є знімки інших відділів хребта - там протрузії.
     
  10. Vitalii Hryvtsov

    Vitalii Hryvtsov New Member

    Ніколи не коментую дії колег. Але деякі речі, що Ви написали, давно не використовуються, тому що неефективні чи то шкідливі. Наприклад, практика С. Бубновського давно вже не використовує корсети. У кожного свій досвід лікування. Є інші методики (остеопатія, кінезіологія, краніальна терапія. Вони не використовують ліків. Просто і Ви тепер знаєте про це. Або обираєте, або відмовляєтесь. У кожному разі Ваш вибір - правильний.
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    У такій позі виправляли ще і до вагітності.
    ну так), але де ж той розум деколи буває))). Зараз страшенно шкодую, що свого часу нормально не обстежилась. Навіть не уявляєте як!!! Але на даний момент МРТ поки не роблю, бо є покращення. Як раптом знову припре, то піду(.
    Вважаю, що у випадку вагітності спочатку при можливості треба зняти защемлення (якщо причина саме у цьому і це реально зробити), а потім добре укріпити м'язи, щоб ситуація знову не повторилась. На даний момент що два тижні буваю в остеопата, ходжу до 8-10 км в день, тричі на тиждень 500 м басейну. Ну і ще планую велотренажер, але все ніяк не куплю + дихальні вправи та присідання. При сильних болях ноги використовувала перцеву мазь власного приготування та аплікатор Кузнецова на ногу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Скажіть, будь ласка, до кого звертаєтеся.
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В Кушніра Богдана (приймає в Буську та у Львові на Замарстинівсткій раз в тиждень).
     
  14. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Дякую. Ми в нього також були, але я не думала, що він остеопат.
    Шуаю трошки іншого остеопата.
     
  15. Vitalii Hryvtsov

    Vitalii Hryvtsov New Member

    --- дописи об"єднано, 20 Травень 2017 ---
    Взагалі-то остеопатом вважається тільки той, хто пройшов навчання за рекомендацією МОЗ, входить в реєстр остеопатів. Я знаю багато людей, які звуть себе остеопатами, хоча не є такими. То бувають травматологи, реабілітологи тощо. Знаю таких перукарів та бухгалтерів житлових кооперативів. Я входжу до етичної комісії Східно-Европейської школи остеопатії і з іншими пильно слідкуємо за цим питанням. Цікавтеся, на яких засадах людина називає себе остеопатом
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Magnolia

    Magnolia Active Member

    А де можна подивитися/почитати про цю комісію?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Ще забула дописати, що про Кушніра Б. чула багато хороших відгуків від своїх знайомих. Мої родичі теж до нього їздять, їм також допомагає.
    Ми до костоправів/остеопатів їздимо з молодшою донечкою. Їй, наприклад, підходять маніпуляції в п.Олега, що приймає на Джерельній.
    Думаю, що тут, не спробувавши, не будеш знати, чи підходить методика того чи іншого спеціаліста. Головне, не попасти на шарлатана, щоб не нашкодити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Також у нього була, і свого часу також витягнув з важкого стану, але у теперішньому випадку мені були заборонені деякі його прийоми), тому таки Кушнір. Колись і чоловіка мого він поставив на ноги.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Vitalii Hryvtsov

    Vitalii Hryvtsov New Member

    --- дописи об"єднано, 22 Травень 2017 ---
    Наведіть в пошуку "Восточно-Европейская школа остеопатии", потрапите на сайт організації, бо тут не можна давати посилання. Україномовні матеріали я готую на своєму сайті Центру остеопатії та психосоматики у Львові. Можливо у Вас є питання з приводу цього? Також можна подивитись Рекомендації МОЗ України щодо підготовки остеопатів
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    Чи чув хтось щось про манульщика Андрія який приймав на Залізняка 6. Пишу приймав бо щось не можу ні його видзвонити, ні на Залізняка 6 знайти. Мені його радила лікар якій він допоміг.