Костоправи, остеопати.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Катруся, 11 Жовтень 2009.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @GalynkaMos, ще актуально? Пишу вам в Пп.
     
  2. Oksani

    Oksani New Member

    Д.дня,чи можна й мені контакти реабілітолога і Романа)про якого йдеться))вибачте,що встрягаю,але маю дуже схожі проблеми,в пошуках фахівців зараз,яких би змогла до себе підпустити)) буду дуже вдячна!)
     
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Напишіть мені в ПП, поділюсь контактами дуже тактовного і спокійного в роботі, я аж була здивована таким підходом )

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Віктор Васильович реабілітолог, я дуже задоволена. Приймає на Костя Левицького вулиці, ціни за годину 300-400 грн, нікуди не спішить під час прийому і нема відчуття конвеєру.

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  5. Oksani

    Oksani New Member

    Д.день,хто лікувався на Липовій Алеї (рефлексоткрапія/голки)лікар Наталя Ярославівна,чи можу почути про досвід,буду вдячна за відгук!
     
  6. OlgaKotyk

    OlgaKotyk New Member

    А можна номер телефону до Юрченка?
     
  7. nataliya

    nataliya nti

    Доброго вечора. Хочу запитатись поради, може хтось з таким стикався. Замітила у себе на спині холку, і останнім часом таке враження , що мязи шийного відділу постійно напружені. Порадьте від чого це може бути, і до якого лікаря звернутись, щоб допоміг. Дякую.
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи має хтось відгуки-враження про Романюк Григорій? Приймає на Городоцькій.
     
  9. GalynkaMos

    GalynkaMos New Member

    @Kroshka Enot
    Доброго дня! Можна мені контакти реабілітолога?
     
  10. New look

    New look Well-Known Member

    Порадьте будь ласка, до кого піти з болями у спині (сколіоз, сидяча робота) в районі Зеленої, Сихова, Івана Франка?
     
  11. New look

    New look Well-Known Member

    Скажіть будь ласка прізвище лікаря цього, і як можна телефон? Дякую!
     
  12. ZelenookaNadiya

    ZelenookaNadiya New Member

    доброго дня, напишіть будь ласка номер Юрченка
     
  13. Romario

    Romario New Member

    Хочу залишити свій відгук про лікаря - Косів Богдан Михайлович, який приймає на вулиці Київській і про те як він мене “лікував” минулого року.
    Звернувся в 2020р. з біллю в попереку - на МРТ були невеличкі протрузії 3-4 мм. Замість того, щоб перенаправити мене до реабілітолога почав мене лікувати використовуючи такі препарати: Дипроспан а пізніше і Флостерон. Дипроспаном була типу блокада (з його слів тільки він один робить таку блокаду Дипроспаном у Львові) вона коштує 2000 грн, без ціни самого препарату. Тобто ви платите 2000 грн за процедуру уколу “в хребет” без контроля рентгена ,кт і т.п. (після цього уколу біль не зменшилась). Після цих препаратів швидше за все вам (як і мені прийшлося) прийдеться лікувати ще і шлунок. Далі ідуть уколи гомеопатією “в хребет”. Ціна такої процедури без ціни препарату - 800 грн. Таких уколів по його словам потрібно було 8. Моя біль так і не пройшла. Під кінець такого лікування лікар на МРТ знайшов ще один діагноз – остеопороз (пізніше проконсультувавшись з іншими невропатологами – вони остеопороз заперечили) і пропонував купити у нього гомеопатичні препарати за ціною 30 євро, які в Німеччині коштують 11-12 євро. Висновки робіть самі. Звернувся з однією проблемою, а вийшов з кількома. Однозначно не рекомендую.

    P.S пізніше звернувся до реабілітологів, де і вдалося вирішити мою проблемку.
     
  14. gamma

    gamma Well-Known Member

    Доброго дня. Напишіть, будь-ласка актуальні контакти до Юрченка чи іншого 'костоправа', який вам допоміг.
     
  15. NataljaU

    NataljaU New Member

    Були в Юрченка, двічі, толку 0, 400 грн. за декілька хвилин масажу. Як вже зрозуміло з коментарів у цій темі, класично ноги не рівні. Можливо при бажанні він може лікувати, але відчуття що йому головне заробити і змусити вас побільше разів сходити до нього. Більше допоміг масажист з меншого міста біля Львова, дешевший а ефект кращий, банки, голки, масаж, вправляння. Найбільше допомогли самостійні кардіо вправи та легка фізична навантаженість в спорт залі. МРТ не робили, дорого, але звісно треба, ті що на око кажуть у вас те та те, треба ділити на 2 мінімум.