Костоправи, остеопати.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Катруся, 11 Жовтень 2009.

  1. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Я з чоловіком ходжу до нього раз в тиждень,задоволені,помагає,краще почуваємось,дуже до нього багато людей,думаю варто спробувати!:)
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    то ви для себе остеопата шукаете? чи для дитини?
     
  3. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    + мільйон!
    Дуже добре його знаю.
     
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    дитині шукаю...
     
  5. snegok

    snegok New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Сьогодні була в Андрія Рожило,знову багато людей,і з дітками бачу приходять!
     
  6. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Скажіть,чим він Вам реально допоміг? Дякую.
     
  7. miramichka

    miramichka New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Рада, що не тільки я хорошої думки про цього лікаря:girl_tender:

    ---------- Додано в 18:58 ---------- Попередній допис був написаний в 18:56 ----------

    З задоволенням. Відповіла у ПП:girl_yes2:
     
  8. Machaon

    Machaon New Member

    Відповідь: Потрібен лікар-костоправ

    Хочу уточнити, пан Юрченко не лікар, а масажист. Закінчив курси масажу, а медичної освіти немає.
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Потрібен лікар-костоправ

    Я дуже боюся отих мануальщиків, вони так можуть навправляти, що ще біди нароблять, а без мед освіти це взагалі капец.
    Знаю що дуже хороші масажі роблять ті хто в минулому серйозно займалися спортом
     
  10. rafaelka

    rafaelka New Member

    Відповідь: Потрібен лікар-костоправ

    Дуже потрібний номер масажиста Андрія (прізвище забула), він приймав на вул.гвардійській. Втратила номер разом з телефоном. Може хтось знає, в нього ще тато дуже хороший лікар, приймав маленьких діток, не знаю як звати. пишіть, будь-ласка, в приват.
     
  11. Alexina

    Alexina Member

    Відповідь: Потрібен лікар-костоправ

    Знаю толковий костоправ приймає в Рівному в Спорт школі, кому потрібно можу дати контакти. Була в нього пару разів. Допоміг!
     
  12. yusha

    yusha New Member

    Відповідь: Потрібен лікар-костоправ

    Зверталася до нього особисто - так защемило сідничний нерв ,що не могла ходити. І малого водила ,і багатьом знайомим радила - всі задоволені.
     
  13. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Потрібен лікар-костоправ

    Я була в одного професора, давно. Такий розрекламований, таке світило, стільком людям допоміг..
    В мене тоді після стресу якісь дивні симптоми появилися соматичні( Я йому чемно то все описала, він - лягайте. Почав "вправляти". Я зразу відчула, що не треба того робити. Таке дивне відчуття в тілі з"явилося( Голова стала паморочитися. Сказав тиск поміряти.
    Я подумала, що так "розривати" мій хребет, нерозруханий, з нерозігрітими, слабкими м"язами, єсть дуже страшно. І правильно подумала. Потім чула, що були погані випадки у нього при тому костоправстві(( І чому мої постстресові моменти треба саме так лікувати? Я, взагалі, до нього як до невропатолога йшла..
     
  14. Vysoka

    Vysoka Well-Known Member

    Відповідь: Потрібен лікар-костоправ

    Дуже раджу лікаря Ярощук Віктора Івановича. Він живе і приймає в Радивилові. Піднімає людей з візків, вправляє все, що треба і дуже добре до речі розуміється на жіночих проблемах. Робить масажі яйників. Зі Львова можна приїхати поїздом чи електричкою або маршруткою. Якщо треба контакти, то пишіть у ПП.
     
  15. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    ой, а напишіть ще мені як його знайти, дуже треба!
     
  16. Alexina

    Alexina Member

    Відповідь: Потрібен лікар-костоправ

    Я була в нього пару разів. Цікавий дядько. Називає себе херомантом. Вже не пам"ятаю чи допоміг він чи ні... Бо була тоді, коли революція помаранчева була. Вони всі ходили тоді на майдан. Пам"ятаю ще як він розказував. А ви які відгуки про нього чули? Пам"ятаю, що сильно тиснув на хребет, так ніби солі розганяє, потім так гланди боліли, що говорила пошепки, як ларенгіт.
     
  17. Vysoka

    Vysoka Well-Known Member

    Відповідь: Потрібен лікар-костоправ

    я до нього їзджу по жіночих проблема. хочу дуже завагітніти. до нього місячні в мене були тільки з пройомом гормонів (дуфастону, лютеїни і т.д), а без гормонів 1 місяць були, а потім півроку ні. Вже 3 місяці їзджу до нього і місячні приходять чітко на 30 день. Без жодних ліків та гормонів. дуже цим тішуся. Мій чоловік також до нього їздив, бо защемила дуже шия, то він все йому поправив і на наступний день вже нічого не боліло.
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Потрібен лікар-костоправ

    Я теж так пішла, бо часто бувають головні болі, ну і зі спиною трошки не все гаразд. Він мною як крутонув, то зірки в очах засвітилися, також без будь-якого розігріву, та ще з моєю жорсткою спиною.
     
  19. miramichka

    miramichka New Member

    Відповідь: Потрібен лікар-костоправ

    Вже є така тема, про костоправів. Там я радила лікаря, який поставив на ноги мою маму, і не лише її. Це лікар від Бога, талановитий, чуйний, і прекрасний фахівець своєї справи. Ось його я і раджу автору цієї теми. Йдеться про Косіва Б.М. Почитайте, там є і відгуки про нього.
     
  20. tonikanel

    tonikanel New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Дівчатка! Порадьте, будь-ласка, лікаря (не костоправа), який допоможе вилікувати травми хребта (перелом хребців). Після травми пройшло вже півтора року, і ось, знову дається про себе чути.