Костоправи, остеопати.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Катруся, 11 Жовтень 2009.

  1. Lusuzka

    Lusuzka New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Може комусь п. Марія з Туринки давала вправи при грижах в попереку, напишіть, будь ласка, які саме вправи (можна в приват)
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Порадьте будь ласка костоправа, якого можна викликити додому терміново. Чоловіку щось "заклинило" в спині, не може рухатись...
     
  3. lizarda

    lizarda New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    розповім і я тут свою історію. все почалось на початку зими, невдало підняла малу (приблизно 12 кг), і мені щось хрусьнуло в спині, поболіло пару днів,а потім пройшло, я і непереймалась.Десь 1,5 місяця назад знову почала боліти спина, і в один прекрасний момент я незмогла зранку встати з ліжка, це був адський біль, якого я невідчувала ніколи в житті. так я промучилась 3 доби (ні лежати, ні сидіти, ні стояти я немогла). знайомі чоловіка порадили нам ЮРЧЕНКА ОЛЕКСАНДРА, він приймає в спартаку на Мельника.До нього на прийом я нейшла ,а лізла. він прийняв мене без запису. Всього декілька хвилин прийому і я вийшла з його кабінету так ніби другий раз на світ народилась. Виявляється в мене було зміщення хребців (в районі трохи нижче лопаток) і почався запальний процес хрящової тканини,а біль віддавала в поперек. Він вправив хребці на місце,сказав мазати маззю Вольтарен гель і пару днів перевязувати спину простинню. З того часу вже пройшло 3-4 тижні,почуваю себе прекрасно.
     
  4. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    І мені теж треба, постійно ношу коляску, дитину, хребці вже декілька разів сходили,от і зараз теж, а толкового лікаря так і не знайшла!
     
  5. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Мені цей лікар потрібен, тільки от незнаю чи допоможе , в моєї дитини спазми шиї і ціла ліва сторона , через це не сидить і не ходить сама , кщо хтось таке мав чув і знає як це можна вилікувати , буд ласка дайте знати . А про Юрченка я в інтернеті знайшла , і надіюся , він допоможе. Тільки я дзвонила в Спартак , то мені сказали , що він орендує кабінет і нічого більше незнають( , і якщо хтось недавно був , яка ціна сеансу ? Буду дуже вдячна за інформацію .
     
  6. lizarda

    lizarda New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    ціна сеансу в кожного різна,в залежності що він вам робить.
    якщо ви маєте таку проблему,то нероздумуйте і незаписуйтесь, щоб довго нечекати (бо запис майже місяць наперед). їдьте до нього він дитину прийме без черги.
     
  7. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Мені одна формуляночка порадила Гнідан Олег Іванович , що про нього чули , може хто лікувався , поділіться , дуже треба :girl_yes2:, дякую
     
  8. Gertruda

    Gertruda New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Може хтось знаэ де знайти лiкаря Карбач Юрiй Ярославович у Львовi
     
  9. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    а Ви скільки платили? Підозрюю що також маю проблему з хребцями.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  10. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Мені казали що приймає десь коло Лікарні Швидкої допомоги. Навіть мала його телефон, але так і не скористалась, пошукаю....
     
  11. Gertruda

    Gertruda New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Буду дуже вдячна.
     
  12. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    незнаю, може комусь пригодиться. особисто я і всі мої знайомі хто мали проблеми зі спиною і з фігурою зверталися до масажиста остапа,я не памятаю фамілії, і всі хорошої думки про нього. виїжає на дім завжди. В колишньому він спортсмен і колись прапрацював в медуніверситеті. це все що про нього знаю. А проблеми у мене були після народження 2-гої дитини. Страшно боліла спина, ледве сиділа і дуже втомлювалась, чоловік його привіз до нас додому (він з ним займався колись, друзі). після 3-х масажів я ожила і дальше 7 зробила ради задоволення і 3 роки про спину я уже не згадую. Він також спину виправляє, а потім робить глубокий масаж все чітко і приємно просто - відчувала себе людиною. Просто я теж ходила до костоправів і знаю не по наслушці коли тобі кості ламають без елементарного розігріву. коли цікавить скину в приват телефон.
     
  13. Kutsynia

    Kutsynia New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Вітання дівчата!!! А як що до Юрчака Романа Мироновича??? Приймає на Топольній в 2 ій неврології... Чоловік до нього зібрався...
     
  14. Galjastas

    Galjastas New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Привіт, чула, що Караповська Тамара Михайлівна хороший мануальщик.
     
  15. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Порадьте будь-ласка до кого можна піти з біллю у спині, в одному місці аж пече.Хребет вже давно ще з дитинства трошки скривлений (сколіоз) а тепер ще й боліти почало. Чи в лікарню спочатку йти, рентген зробити?
     
  16. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Багато позитивних відгуків чула від знайомих про Захарів Олега Степановича. Можу скинути номер тел. в приват.
     
  17. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Зверніться до Юрченка Олександра. Він приймає у Спартаку на Мельника (правда у нього постійні черги і приймає по запису). Ходила до нього сама особисто ще й сина водила.
     
  18. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Знаю одного костоправа-бiоенергетика, моя мама дуже ним задоволена I чоловiк перiодично вправляе шию в нього. Тому кому пiдходить такого типу лiкування- можу порадити...
     
  19. pohtanata

    pohtanata New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Доброго вечора!!!Я до тої теми на рахунок вправлянь хребта , це дуже відповідальна справа!!Так довго реєструвалась , щоб розповісти Вам свою історію.. про костоправа Путіна ,який живе у Вульках.. в якого я і мій чоловік побували.у нас боліла спина..в мене тазова частина, а в чоловіка посередині щось змістилось...Він нас чуть каліками не зробив, я після нього добре не могла ходити, нерв так защемив сідничний,що я не могла пройти добре до магазину.а кобчик при оглядані ним він мені чуть не вирвав, казав що стоїть не втой бік, а виявилось на томографії, що він не причому..., а чоловіка ребра десь місяць боліли.І він хотів щоб ми ще 2р.дитину привели, він напевно зробив ще дитину маленьку калікою, або щось зробив..Брав за сеанс 100грн з людини..До речі він на мене якийсь гіпноз застосував..., про який йому сказала, а він сидів там як нечистий:girl_devil:...Хотів щоб ми ще ходили, мені казав що диски стояли не в ту сторону , і як би я до нього не приїхала то би не змогла ходити..Через 2 дні пішла я на томографію і виявилося що мене тазова грижа...після родів ...велика дитина...так ми на місці з чоловіком пішли із знимком до п.Гані яка має дар від Бога, вона мене розігріла спину і так моментом поставила на місце що біль втихла...через 3дні біль появилась і я почала лікування уколами яке мені назначила невропатолог, і ви знаєте все пройшло.:girl_bye:..біль хіба шо коли піднімаєш шось тяжке то трошки болить..Не знаю хто й поміг , напевно 2 останіх..:girl_flirt::girl_flirt:.Отже я йду до висновків, треба спочатку взнати діагноз на томографії, а тоді добре подумати до яких лікарів іти.... І дуже багато шахраїв які кажуть що вони вправляють , а то все видирання грошей, бо є і справді хороші костоправи, які мають дар від Бога..Я хочу просто щоб люди прочитали мою історію, і не ходили таких як Путін отой з Вульок..тому що можуть сильно поплатитись здоровям...Будь те здорові і не ведіться на аферистів:girl_bye:
     
  20. denysko

    denysko New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    вул.Наливайка 17 код 9