Костоправи, остеопати.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Катруся, 11 Жовтень 2009.

  1. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Хто був у остеопата Цапок А.А.? Поділіться, будь ласка, враженнями, координатами та ціною одного сеансу.
     
  2. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

     
  3. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    А нам його хвалили. Зараз бере і дітей.
    Ціна за сеанс була 300 гр.
     
  4. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    300 грн? здається це уже перебор... максимум на що я поадала в комлексі з загалним масажем це 230грн...і це 2 в 1... перебор
     
  5. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Мені його рекомендували мами, які самі були в нього з проблемними дітками та які бачили позитивний результат після його роботи (координати лікаря я вже маю).

    Це ще не перебор. Ми колись були в остеопата, то платили 500 грн. за один сеанс.
     
  6. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    На жаль такі ціни. А хіба остеопатію роблять в комплексі з масажем, вперше чую.
     
  7. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    я мала на увазі костоправа,вибачаюсь. але всеодно в шоці...
     
  8. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Якщо питання не до цієї гілки відноситься, то прошу перенести чи видалити.
    Питання: до кого з лікарів можна звернутися на консультацію з приводу ушкоджених колін: суглоби хрустять, коліна набрякають?
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    чула дуже багато хорошого
    особливо з дітьми вдало працює
     
  10. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Стосовно Юрченка в мене теж двояке враження: я в нього була дуже багато раз. і кожного разу як тільки він повправляє все супер, ще добре додому не доїду знов щось там защемлює. хоча родичі мого чоловіка до нього як по свячену воду ходять зі всякими болячками і кажуть шо він має очі як ренген і всьо вгадує. а з тим я точно не погоджусь, бо мені він сказав що я маю хронічний гайморит, а в мене було викревлення носової перегородки. так що його "ренгенівські очі" то на мене як пальцем в небо.(але то моя особиста думка).
    Тут доречі писали що він комусь ребро зломав. Я в шоці. Я шось вважала що він з всіх мануальщиків з якими я мала справу, найлегше вправляє...думала що він точно не зашкодить... а тут таке... Оо
     
  11. matiolka

    matiolka New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Мабуть, доречно було б проконсультуватись у ревматолога, здавши перед тим кров на реактивний білок, якщо турбують суглоби, набрякають.
     
  12. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    дівчата маю питаннячко, даруйте якщо не по темі. питання скільки в середньму сьогодні коштує візит до костоправа і масажиста? Просто у мене є костоправ-масажист робота якого мені дуже підходить, але він підняв ціни. масаж спини 50 грн а целюліт 80 грн... це дорогувато? я не скнара, просто 4 роки ціни не піднімав і щось в середині як жаба душить:girl_cool:
     
  13. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    то ще зовсім не дорого. я особисто не чула щоб толковий костоправ брав за прийом менше 60 грн, восновному беруть більше
     
  14. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    я не скажу що він костоправ, в основному масажист і спину виправляє дуже делікатно з розтяжою. Я була в хваленого костоправа а потім так спина боліла та і під час сеансу дуже все боліло що почала їх боятись просто, а масажиста я уже не боюсь (правда костоправ забрав біль за раз але потім тиждень спина в деяких місцях боліла, а він за перший раз сильно полегшив а за другий раз забрав біль:girl_tender:). і ось уже 4 роки він до мене приїжає. Просто нерозумію подорожчання... маршрутка коштує як перше, ну масло теж не дуже подорожчало напевно... а середніх цін у Львові я не знаю ось і запиталась. Хотіла з ним на цю тему поговорити але тепер утримаюсь:girl_blush2:
     
  15. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    зрозумів що замало заробляє, от і підвищив ціни:girl_smile: але якщо враховувати що він ще й до вас додому приїжджає, то взагалі супер:girl_curtsey: не партесь, то абсолютно недорого.
     
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Це взагалі недорого. І крім того, всі і на все підняли ціни, він ж не може їх демпінгувати, бо тоді вилетить з обойми))) Мій костоправ вже роки 3 бере за сеанс 200 грн., так що...
     
  17. Maria Grygorieva

    Maria Grygorieva New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Дівчата, порадьте хорошого остеопата у Львові - хочу дитинку показати.
    Дякую!
     
  18. kohaniatko

    kohaniatko New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    natanet,а скажіть будь-ласка,а цей ваш масажист який бере 50 грн за один сеанс працює тільки на виїзді чи десь можливо в якійсь медустанові???Доречі,це дуже-дуже хороша ціна,мені теж потрібний масаж,але платити по 95 грн за 30 хвилин масажу так як я платила раніше,щось зовсім не хочеться....якщо можете,то дайте координати цього масажиста або тут або в ПП?
     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    А скільки часу робить масаж?)
     
  20. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Дівчатка, а порадьте ,хто знає , якогось реабілітолога чи лікаря по хребтах... навіть не знаю як конкретно називається той хто мені треба. Справа в тому що дуже давно бігаю по всяких мануальщиках і костоправах, а ефект тимчасовий.. і сама розумію що потрібно робити якісь спеціальні вправи , щоб зміцнити м"язовий корсет, щоб хребці не зміщались... але які?.. Починала ходити в тренажерний зал, але чи тренер не сильно шурупаючий в тому ділі попався, але підібрав він мені такі вправи, після яких ще гірше почала спина боліти(((( і от тепер думаю до кого б то мені звернутись... порадьте, пліз!