Костоправи, остеопати.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Катруся, 11 Жовтень 2009.

  1. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Мені костоправ сказав, ніяких різких рухів, поворотів, особливо в області поясниці. І не нахилятися для розслабону. А вправу порадив простоу, як двері.
    У руки берете палицю, легенько, на розслабоні, піднімаєте руки вгору, робите поворот в одну сторону, і так само на розслабоні опускаєте руки. Потім те ж з поворотом в іншу сторону. І так разів зо двадцять.
    Не знаю, чи правда, але мені подобалось і допомагало, поки бульбу не пішла рити. Рила я її і плакала, так мене боліло.
     
  2. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Класна вправа) я її знаю) моя мама її робить постійно і дуже добре чується) А мені б якісь вправи для поперекового відділу хребта...
     
  3. link edin

    link edin New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Добрий день,
    Підкажіть, будь-ласка, де можна знайти Крупицького Йосипа.
    Дякую наперід!
     
  4. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Нам Свинаренко порадив цього лікаря для дитини , хто внього був напишіть чим реально допоміг ? дякую
     
  5. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Дівчата, хто може порадити остеопата? Хочу малого показати, бо погано формулює думку, речення - абракадабра, хоч слова говорить дуже чисто. Прочитала, що такі питання часто вирішує остеопат. Хтось у курсі?
    UPD: Як комусь зручніше - пишіть у ПП)))
     
  6. nusk

    nusk New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Доброго вечора!!!Я до тої теми на рахунок вправлянь хребта , це дуже відповідальна справа!!Так довго реєструвалась , щоб розповісти Вам свою історію.. про костоправа Путіна ,який живе у Вульках.. в якого я і мій чоловік побували.у нас боліла спина..в мене тазова частина, а в чоловіка посередині щось змістилось...Він нас чуть каліками не зробив, я після нього добре не могла ходити, нерв так защемив сідничний,що я не могла пройти добре до магазину.а кобчик при оглядані ним він мені чуть не вирвав, казав що стоїть не втой бік, а виявилось на томографії, що він не причому..., а чоловіка ребра десь місяць боліли.І він хотів щоб ми ще 2р.дитину привели, він напевно зробив ще дитину маленьку калікою, або щось зробив..Брав за сеанс 100грн з людини..До речі він на мене якийсь гіпноз застосував..., про який йому сказала, а він сидів там як нечистий...Хотів щоб ми ще ходили, мені казав що диски стояли не в ту сторону , і як би я до нього не приїхала то би не змогла ходити..Через 2 дні пішла я на томографію і виявилося що мене тазова грижа...після родів ...велика дитина...так ми на місці з чоловіком пішли із знимком до п.Гані яка має дар від Бога, вона мене розігріла спину і так моментом поставила на місце що біль втихла...через 3дні біль появилась і я почала лікування уколами яке мені назначила невропатолог, і ви знаєте все пройшло...біль хіба шо коли піднімаєш шось тяжке то трошки болить..Не знаю хто й поміг , напевно 2 останіх...Отже я йду до висновків, треба спочатку взнати діагноз на томографії, а тоді добре подумати до яких лікарів іти.... І дуже багато шахраїв які кажуть що вони вправляють , а то все видирання грошей, бо є і справді хороші костоправи, які мають дар від Бога..Я хочу просто щоб люди прочитали мою історію, і не ходили таких як Путін отой з Вульок..тому що можуть сильно поплатитись здоровям...Будь те здорові і не ведіться на аферистів

    3
    Хтось ще був в того Путіна? Є відгуки крім негативних?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Дівчата, підкажіть.
    Свекруха жаліється на спину (хребет чи солі чи щось інше?)
    Треба хорошу діагностику і лікування.
    В яку клініку чи до якого лікаря варто звернутися?
     
  8. Юля Климко

    Юля Климко New Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    як найти Олександра Юрченка
    дуже довго його шукаємо.
    хто має його контакти?
    або хоча б адресу де він приймає у рівному:girl_flag_of_truce:

    ---------- Додано в 22:25 ---------- Попередній допис був написаний в 22:13 ----------

    де найти Олександра Юрченка
    хто має його контакти в ПП
     
  9. mipa

    mipa Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Я неодноразово ходила до Мисіва (приймає в п-ці на Чупринки) Робив мені мануальну терапію, дуже задоволена. Я танцюристка і одного разу якось невдало повернулась і щось мені заклинило в спині, я а ж плакала від болю. Зразу погнала до нього, вік хрясь-хрясь і все, я знову на ходу. І таких разів було багато)
     
  10. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    А юрченко хіба в Рівному приймав? Він приймає у Львові в Спартаку.день до обіду, день після.
     
  11. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Підкажіть перевіреного лікаря-вертебролог, який зумів поставити діагноз і призначити лікування при потребі, а уже 2 роки болить у поясниці, не можу прогнути спину назад, відчуваю різкі болі:girl_cray:

    І хочу поділитись відгуком про одного костоправа - Левицького Михайла в якого була в суботу. Живе він в с. Сторона (Дрогобицький р-н), стільки відгуків було про нього добрих, але як на мене то звичайний шарлатан, який знає кілька вправ і все: по-перше він дуже специфічний, бурчав, кричав (ми заблукали поки знайли то село, і задзвонили попередили що запізнюємось), то ми стільки всього почули; він навіть не провівши по хребту, не подивився на стан хребта, коли я стою,поставивши діагнозу, запитав тільки де полить і почав щось там вправлити між лопатками, сказав що в мене остехондроз, і росте горб, так щось похрустіло там 4 рази і все в поясниці навіть толком нічого не робив, це все тривало до 3-5 хвилин; нічого не пояснив, сказав лежати 10 хвилин, я пробувала щось його там розпитати, але він визвірився на мене, що коли я говорю, то зміщую хребет. Після цього він знову підійшов до кушетки де я лежала і намазав спину якимусь маслом, сказав що буде защемлені нерви розчіпляти: було трохи боляче, маю 2 синці, але це тривало дзнову не довго до 3 хв. іц все - навихід. Так я за загального перебування внього, якщо включити те що я лежала 10 хв просто була десь 20 хв і заплатила 100 грн. Після чудо тої процедури, він запропонував розвести руки, присісти, і нагнутись, я так і не змогла прогнутись назад, на що він сказав що я не гімнастка, і мені цього не потрібно:eek:і щоб 10 днів нічого не робила, а ще краще до тижня часу приїхати до нього на ще один сеанс, щоб він остаточно вправив.
    Ось уже 2 день, мене ще більше ноє спина, прогнусь я так і далі не можу, тепер не знаю куди йти? Що робити?
    Я ніколи по таких лікарях не ходила, тому навіть не знаю як то правильно має бути: масаж а потім вправляння, чи просто вправляння?! Яка ціна нормальна для таких прийомів?
    Підкажіть хтось, ато нестарпна біль в спині!
    Буду вдячна всім.
     
  12. Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Всім привіт.
    У мене є проблеми з тазовими кістками (зміщені). Хочу піти на консультацію. Перечитала тему. Поділіться, будь-ласка, контактами лікаря Мацкевича Павла Павловича. Можливо, у Вас є контакти інших толкових спеціалістів.
    Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію.
     
  13. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    я вам скажу так. Ходила колись двічі до Юрченка. Нічого такого, помасажував, щось там типу розтягнув. РОзказав що вдома робити (капуста, мед, вправи з палицею). Мені здається, що він частенько таке радить (бо знайомому те ж казав). Але нормально. Брав колись 80 гривень, так що ціна 100 нормальна думаю на зараз. Мені здається, треба перше КТ зробити абощо, бо є випадки, коли вправляннями бавитись не можна. До неврапатолога на прийом. А вже потім вирішувати, чи треба масажі-остеопати і т.д. Кажуть ще, що є такий Мацькевич Павло (він з дітками працює, бо вже пальці не такі), а його син дорослих масажує. Але то тре контакти шукати.

    ---------- Додано в 15:07 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ----------

    він працює тільки з дітьми (кривошия, дисплазія і т.ін), бо має проблеми з руками через багато років масажів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Хотіла сходити до Юрченка з своєю спиною, а мені сказали що до кінця року все розписано...Капець..((
     
  15. makarynka

    makarynka Well-Known Member

    Відповідь: Костоправи, остеопати.

    Підкажіть хтось, ато нестарпна біль в спині!
    В мене чоловік до нього їздив,то так боліло-нило ще 2 дні,потім проходило. А я спала 2 тижні на дошці, там де голова дошка піднята на 30 градусів.Рано вставати потрібно перевернуись на живіт і так вставати і 1годину не сідати,нічого тяжкого не піднімати цілий день.Помогло. На дошку постелила стару ковдру,але все одно було твердо.Спочатку було тжко спати,але потім себе заставила.Цемені підказала знайома ,вона цілий рік так спала,в неї грижа невелика.
     
  16. ROSMARIN

    ROSMARIN Active Member

    Була в Юрченка в жовтні, прийом 200 грн.
     
  17. Kucheryavui

    Kucheryavui New Member

    Все що стосується позвоночника, потрібен хороший фізичний реабілітолог який би склав правильну програму з правильними вправами, для зміцнення м'язевого корсету. Якщо комусь потрібно можу порекомендувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Kucheryavui - згідна з вами + мене спасає йога. 15 років страждала від постійних болей та відчуття вогню в шиї,попереку, під лопатками.. стільки костоправів пройшла..навіть ставало гірше..Після родів маю 2 грижі в попереку..біль була страшна.таблетки..уколи..а спасло мене плавання та йога. Я тепер почуваюся у багато разів краще, ніж у 20 років! (якби ще не сачкувала і виконувла вправи щодень, то взагалі б літала)))..І ще важливі правила правильного підйому та розподілу ваги у дві руки, бо достатньо разок невдало взяти кг, і все повертається на пару кроків назад. Шануйте свій хребет щодня!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. svetka

    svetka New Member

    Дівчата, може хтось має контакти до Косіва Богдана Михайловича, де приймає і номер тел. для запису, напишіть будь-ласка в пп, дуже треба!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я ходила до Олега -ветрибролог , має свій кабінет на Хімічній, після пологів був защемлений сідалочний нерв , то за 1 раз розблокував + ще 2 рази вже ходила суто для хребта. Зимою ходила, бо боліла дуже спина, то вартує, якби ще вправи робила, то взагалі було б суперово !!!Олег вчився в Америці + має ще хорошу апаратуру, я то називаю " степлером ". Він після корекції руками ще включає таку штуку, яка глибоко промасажовує і знімає тонус м"язів ( то я так на "хлопський розум " пояснюю ). До нього багато музикантів ходять, коли ббув на майдані, то робив корекцію навіть Мусію .
     
    • Подобається Подобається x 2