Кохання-онлайн

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Semiramis, 1 Травень 2020.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Semiramis, я б глянула на чоловіка трохи під іншим кутом). От ніби й він когось має. Хай теж не фізично, а просто спілкування, флірт. Для цього не треба жіночого колективу). Мене б це трохи піднапрягло, що «моя територія» вже не дуже й моя). Напевно б з’явився більший інтерес. Придивіться
    --- дописи об"єднано, 3 Травень 2020 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ОМГ вже тепер чоловік винен і в нього «хтось є».

    Ніякого «холоду» крім низького лібідо (і то не факт), нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Спасибі... мені вже зашкребло...
     
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Думаєте?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я вважаю це нижчим за мою гідність боротися за свого чоловіка з якимись жінками-фліртами. Якби я таке собі науявляла, то скорше б пішла наостанок кинувши сковорідкою, а не старалась його назад якось «відбити».
    --- дописи об"єднано, 3 Травень 2020 ---
    З того що ви пишете, думаю. А як там насправді не знаю. Не хочу випитувати інтимні подробиці, бо це зайва інформація. І вам потім не треба щоб весь форум знав скільки коли і як.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    кльово так собі думати, що чоловік просто має низьке лібідо, йому від життя треба тільки чисту хату і теплу вечерю. В нього просто нема часу на дружину, бо він багато працює. Та він ще теж молодий і, як пише форумлянка, симпатичний. І бути комусь таки потрібним є важливо, навіть з низьким лібідо.
    Ну і відносно нижчим за гідність - то таке собі відносне. Особливо у цій ситуації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    А які у вас мрії?
    Що приїде шикарний чоловік, прям секс-коуч, йому буде все життя достатньо лише того, що ви поруч. Ви безкровно розлучитесь з власним чоловіком, а той новий полюбить вашу дитину як свою?
    І ви буде біля нього завжди в безпеці, бо свою моральну емммммм... пластичність він проявить лише один раз в житті через неземне кохання до вас?
    Мрієте, що романтика стосунків в віртуалі зміниться вічною романтикою в реалі?
    Що конкретно має луснути, не розумію
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Semiramis окрім сексу таке враження що Вам трохи нудно. Може, варто організувати собі якісь інші пригоди окрім мутного віртуального знайомого? То ж можна придумати як в життя інтригу і адреналін додати - автостопом в незнайоме місто поїхати потинялися, заночувати там на вокзалі. До чоловіка на побачення чи на роботу прийти в плащі на голе тіло, ну чи хоча б в якихось квест - кімнатах потусити, а ще краще з чоловіком і наметом в гори вдвох піти (якщо там ще й заблукати чи в грозу потрапити то ух яка встряска класна вийде :) ).
    І так, чи пробували Ви власному чоловіку натяки і фото провокативні скидати отак посеред будня? Результат теж може бути цікавим.
    А Ваш принц і правда схоже маніпулює (навмисно чи випадково), почитайте собі щось на ту тему, раптом по-іншому глянете на переписку.
    Вам не вистачає щоб Вас хтось хотів і зваблював. А ви отак відверто самі себе хочете? Самі собі можете зробити приємно, організувати пригоду, потішити (я зараз не лише про секс)?
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ви нічого не маєте організовувати.
    Наша українська культура, ментальність=зосереджені в гарній культурній, люблячій сім'ї. Бережіть її. Оживіть свій шлюб. Ілюзії солодкі, не передбачені, але вони лише ілюзії..надумані, уявлені, вашою уявою, емоціями..

    Прочитала всі 67 ст.
    Бо цікаво...бо живу з схожим.
    Ніколи б не залишила свого, працьовитого, безініціативного чоловіка)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Скоріш за все. Бо його (віртуального) слова збудоражують....
    Інколи дійсно хочеться якоїсь встряски, але мій чоловік занадто приземлений і усидчивий, чи що... ну я спробую придумати щось гаряче, а там побачимо ):girl_dance:
    Я б не сказала що я супер-красуня... але я вважаю себе красивою і привабливою, на мене часто звертають увагу через яскраву зовнішність... але чоловік ніколи не ревнував , навіть коли інші в компанії десь робили спроби загравати зі мною.
    --- дописи об"єднано, 3 Травень 2020 ---

    Ну приблизно )
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Semiramis то як в вислові:"щоб бути з генералом, то треба вийти заміж за лейтенанта".
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Результат може бути цікавим! Фото робіть професійні, гарні! щоб перед родичами і друзями не було соромно. Бо вони побачуть. Коли чоловік дізнається, що ви його зрадили.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Перечитала 5-10. Пробачайте, якщо буду повторюватись.
    @Semiramis ,я коротко: не страждайте хфігнею, а якщо вже шпачки в голові поселились, то женіть, поки не пізно
    Не його, а відчуття, що виникли.
    Розум, холодний розум.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Tropikanka а хто кого зрадив?)
    --- дописи об"єднано, 3 Травень 2020 ---
    @NataliaFed тільки холодний розум і поможе тут( мені , чесно, соромно за себе
     
  15. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Я вас не засуджую, не думайте. Але як не крути, це зрада. Просто на холодну голову продумайте всі можливі ризики. Вам нема чого соромитися, в тому що сталося винні обоє, ви і ваш чоловік. Треба виправляти, почніть ви, а чоловік підтягнеться
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Online

    Online Well-Known Member

    @Semiramis, я от що подумала... З того, що ви описали, мені та іншим дівчатам ситуація очевидна. Історія досить розповсюджена у різних варіаціях, коли заміжня жінка без досвіду стосунків (перший хлопець став чоловіком) закохується в іншого, який до неї заграє. Але це зі сторони. Коли ти знаходишся в епіцентрі, то не можеш бачити цілої картини.

    Найпростіше, ваші претензії до чоловіка лікуються пізнанням в порівнянні, коли ти бачиш, що в принципі робиться на цьому "ринку", але це висока ціна і не факт, що буде куди повертатися. Просто повірте, ви офігієте, якщо опинитесь "у вільному пошуку".

    Я б порадила сісти погуглити і пошукати подібні до вас історії: українською, російською, польською чи яку мову знаєте. За що люблю інтернет - завжди виявляється, що твоя проблема не унікальна, вже хтось через це пройшов і описав. Впевнена, що по форумах та блогах таких історій трохи є. Можливо, коли ви побачите, що всі ці схеми однакові, замолодки стандартні і наслідки плюс-мінус теж, то трохи інакше подивитеся на свою ситуацію і зможете тверезіше мислити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 6
  17. rysja

    rysja Well-Known Member

    @Semiramis , теж прочитала Вашу історію, і хочу сказати, Вам лапшу на вуха вішають, а Ви ведетесь...нафантазували собі казна що(. Інтернет -знайомства це така підступна штука, і аферистів там всякого роду море.
    Збивайтеся з того, бо залишитесь біля розбитого корита.
    Ну і так, чесніше було б закінчити одні стосунки, а потім всупати в нові, слабо? Риторичне запитання
     
    Останнє редагування: 3 Травень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Аферист чи ні не так то є важливо. Рік часу аферист не витрачатиме, щоб просто зустрітись в іншій країні.
    Важливий момент, почуття форумлянки. Як вийти з цього стану, дивитись реальними очима на власне життя. Навчитись знаходити всі ті емоції, що дає інет-авантюра, у власному житті з своїм чоловіком. Заповнити ту емоційну прогалину, що зараз наповнює хтось-видуманий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Нема чого дивуватись @Semiramis. Ніхто не застрахований.
    Мабуть кожному з нас бажано зробити висновок з цих дописів. Щоб колись не шукати емоцій де-ін-де, вже сьогодні додати крапельку яскравого у свої стосунки.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Запланувати "час з чоловіком";)))

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3