Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем viltis, 29 Січень 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26,0%
  2. незаслужено низька

    48,5%
  3. а що це?

    25,5%
  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Вже дуже давно "муляє" мене одне риторичне чи не зовсім питання : "Як люди (молода сім"я живуть на 1500-2000 сімейного бюджету?" І чи є такий бюджет ...чи він значно більший....Бо в кого не питаю, всі отримують просто смішно мізерні гроші, а живучи біля Південного бачу скільки людей туди ходять вихідними.

    Та ця тема навіть не про те.....Колись давно залишила я резюме на декілької сайтах....давно це було...і от декілька тижнів тому дзвонять мені і пропонують посаду адміністратора готелю в Трускавці. Називають цей готель....я знаходжу його сайт: готель просто казка, все на вищому рівні...і я ради цікавості їду на співбесіду. При ближчому знайомстві готель взагалі як лялічка ,купа зірок, купа персоналу....На співбесіду прийшло десь 6 людей...всі заповняють анкети ....саму співбесіду проводить молодий чоловік....Умови: працювати добу через дві, харчування на місці .....і тут кульмінація: я питаю, яка ж зарплата, і мені відповідають МАКСИМУМ 1500 ....моя як потім виявляється збочена уява вже множить умовні одиниці....)ГРИВЕНЬ!

    Звичайно, це досить велика зарплата, але не для такого рівня готелю і не за таку відповідальність....

    В цей же час, моя сусідка-пенсіонерка є вахтером в одному з корпусів ЛП з заробітньою платою майже 1000 грн....з таким же графіком.

    І тут виникає ще більше питань: наприклад, НАВІЩО 5 років вчитись ??? і чи вартує йти на таку роботу???? чому в нашій країні така невідповідність заплат????чи то я чого сь не розумію?
     
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    В продовж теми.
    Зарплата молодого лыкаря в середньому десь 1200 грн. Наша двірничка отримує 1300 (ЖЕК роздруківки з витратами вивішує, тому видно хто скільки заробляє).

    Але не можуть же усі почати вулиці замітати.
    Треба комусь і лікувати лідей, і вчити. А тим лікарям і вчителям своїх дітей годувати.

    Сумно і страшно те все.
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    можна уточнення?
    невідповідність чОму?
     
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Тому і виникає питання: чи вважаєте ви,що вашу роботу гідно оцінюють?

    Я розумію, що не треба всім йти в прибиральники, але згодьтесь...це зовсім не правильно....і саме тому в молоді часто не має жодної мотивації до навчання , розвитку. А навіщо? якщо можна піти вахтером чи охоронцем і заробляти ті ж гроші, а деколи й більші, ніж інженер ( хоча зараз взагалі ця професія якась міфічна чи вчитель в школі)

    ---------- Додано в 12:03 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------


    Невідповідність рівня заробітньої плати до рівня відповідальності і кваліфікації
     
  5. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    освіті, відповідальності...
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    кваліфікації... особливостям, складності виконуваної роботи:)
     
  7. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    "Мила" тема. Давайте почнемо з кінця.
    Чому в країні така невідповідність зарплати? А з чого ви взяли що то тільки в нашій країні, і чому думаєте що невідповідність? З чим порівнюєте? Чи ви думаєте що адміністратор готелю буде більше нароблятися ніж бабця з ЖЕКу? Подумайте при якій температурі сидить та бабця і в якому зручному кріслі адміністратор, і харчування ви теж не врахували, скільки коштують обіди в такому готелі? До прикладу в тій же Америці вчорашні студенти ще довго (роками) знімають квартиру з друзями, навіть не думають про одруження (дітей), були випадки що їх дивували рівень зарплат при виконанні аналогічної роботи молоддю в Україні "Ми в ваші роки і не мріяли про таку зарплату" - казали вони... Звісно то не всі професії, але я так розумію в цій темі мову треба піднімати лише про професіоналів. А тільки доробившись чогось люди за кордоном беруть в кредит машину, хату, і як тільки людина втрачає роботу то втрачає все! Не все так кольорово як показують в фільмах.
    Навіщо 5 років вчитись? О, то ще ширша тема. Де вчитись? на кого вчитись? За скільки вчитись? А хто заставляє вчитись 5 років? Батьки? Обрали "престижну" професію а тепер сума вкладених грошей в навчальний заклад не відповідає рівню зарплати? За все життя не відробить? Ну так раніше рахувати треба було. До прикладу столяр відробляє гроші вкладені в навчання за 1 рік. Хороший столяр, професіонал.

    Ви писали готель, адміністратор, 1500 грн. Людина на цю посаду (за моєю логікою) повинна знати 3 мови (мінімум), і мати навики НЛП. Думаю з такими вміннями можна замахнутись на трохи вищу зарплату. Тут ви праві.

    Вам накипіло, розумію. Сама не збагну людей, котрі живуть не по зарплаті. А як живуть? Та батьки помагають, хто ж іще. До прикладу розкажу свою історію з колишньою роботою. Коли я звільнялась, мене просили знайти собі заміну, аргументували тим, що проводити співбесіду з новим працівником немає кому (так як моя посада була єдина така в даному закладі). ЯК Я СЯ СТІШИЛА! Думаю все, зараз зроблю добре комусь з друзів, до слова половина сиділа без роботи і постійно жалілись на її відсутність, на державу і т.д. При першій спробі всі почали фекати на зарплату. Так, зарплата була така, що по Південному не походиш, але як для початківця досить пристойна. Крім того була можливість кар'єрного росту, велика пенсія в перспективі, і досить хороші знайомства (що теж вважаю великим плюсом), а і забула про премії (от на них в Південний пішов би). Єдина умова була добре працювати. На роботі пропонували навіть привести студента (розуміли що зарплата не ахті), навчити, перший рік роботи ніхто би не вимагав супернавиків. Закінчилось тим, що ніхто не згодився, більшість злякали об'єми роботи. "То треба пахати", - чула я. Нашу молодь лякає перспектива працювати! Звісно про те що всі кому я пропонувала були далеко не професіонали (тільки професіонали мають права скиглити на зарплату) не варто і згадувати. Знаєте, навіть стало якось встидно за себе "Блін, а я ж працювала, інколи і по вихідних, вчилась, хотіла щось знати, як я раділа першій зарплаті, а премії! Перші фірмові кросівки Columbia були куплені на ту премію...А тут всі знайомі сказали фе на ту роботу" принизливо було.. А потім я поняла,- то не рівень моєї зарплати був низький, то в них рівень свідомості до моєї роботи ще не доріс. І тепер коли я чую що хтось жаліється на відсутність роботи не повірю, нєа, робити не хочуть.
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    В нас якесь збоченне уявлення, що всі мають мати вищу освіту (ну майже всі :girl_haha:)
    А якщо ти вже й маєш вищу освіту, то весь світ має впасти до твоїх ніг.
    Вища освіта ще НІЧОГО не означає. НІ-ЧО-ГО.
    Як на мене, визначальними мають бути досвід і особисті якості.
    Для того аби отримувати відповідну зарплату, треба мати відповідний досвід.

    І маленька ремарочка щодо першого прикладу:
    фактично то зарплата за 10 робочих днів в місяць
    +порахуйте скільки ви витратили б на обіди (в місяць)
    і матимете приблизну зарплату при 5-денному робочому тижні :girl_smile:
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Болюча для мене тема, так як підшукую роботу.
    Натрапила на одне оголошення.
    Помічник керівника. ВО, досвід роботи, знання анг., нім. мов, досвід у відрядженнях.
    Зарплата 1500 грн.
    Брєд. Така людина має мати відповідний одяг, взуття, зачіска, манікюр...за що??? А якщо є сім"я, діти? Я не уявляю як можна жити на такі гроші.
     
  10. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    На мою думку, власне все і залежить від самих людей, їх цілей в цьому житті. Звичайно ми всі хочем заробляти міліони. Але лежати на дивані і думати про міліон, і реально "крутитись", для досягнення мети різні речі. Тобто мотивація має бути в собі самому.Маю знайомих, які не мають роботи вже близько року- так криза, безумовно дає своє, але у них нема того бажання піти і найти, нехай не дуже висооплачувану роботу, але хоча б сприймати її як новий старт. В інших знайомих є знання ( так освіта це вагомий фактор) ,є свої амбіції, і так звана "комерційна жилка", нехай вони не є дуже великими босами, але принаймні купити- продати - і незалежити від "дяді" вміють , і то є їх плюс. І вони не зароблять образно кажучи 100 тис грн, і не зупиняться на тому, мол от я вже напрацювався, можна відпочити.
    І таких прикладів є безліч. Працюючи з клієнтами, маю нагоду бачитись з людьми з різними матеріальними достатками, і ці факти завжди підтведжувались
     
  11. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    І тут теж є доля правди. Такий в багатьох менталітет: будемо бідкатись, але ми горді, за "копійкм2 працювати не будемо.

    а от щодо умов праці беремо знов ж таки технічного працівника ЖЕКу і адміністратора . Технічний працівник ( прибиральниця0 працює з 6 до 12 і все ...яка відповідальність??? що хтось швабру вкрав???? чи вікно розбили 9 і то, ніхто х її зарплати не буде того вичисляти), а в того ж адміністратора, якщо попадуться "круті" клієнти і їм щось не сподобається, то взмахають і морально і матеріально. Плюс, не дай Боже, якийсь клієнт просто втече і не розрахується за ніч 9 а це мінус 800 грн)....

    Тепер про закордон. Коли я була лише практиканткою в Швейцарії з робочим графіком 8 годин в день, то отримувала не мало не багато більш, ніж 3000 франків в місяць. Плюс, якщо треба було вийти в вихідний чи побути на годину довше, чи група приїжала вночі....то КОЖНА ГОДИНА тарифікувалась подвійно
     
  12. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    якщо людина у ВУЗі дійсно вчилася, а не протирала штани, то вища освіта - це дууууже багато.
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    в багато чому з вами погоджуюсь!!! і теж коли чую, що нема роботи - думаю як ви, що хочуть займатися фігньою і отримувати гроші... але є декілька але...
    1. ви порівнювали з закордоном... так, там теж треба довго йти до своєї мети... але відповідно в розвинених країнах набагато вищий рівень соціального забезпечення... там люди мають вибір - бути трудоголіком і заробляти більше або відпрацювати норму і далі належати самому собі, отримуючи достатньо хоча б для себе...
    у нас дещо інша справа: або отримуєш мізер за практично будь-яку роботу різної кваліфікації і складності... або отримуєш достатньо якщо:
    1. пашеш як кінь, перевищуючи норми в 2, 3 рази або
    2. шукаєш легких, лівих шляхів, що в основному і вибирають.

    Просто як може бути високий рівень тої ж медицини, якщо в навчання вкладаються в основному не знання, а гроші... а потім людина старається якомога скорше повернути витрачене, роблячи з людського здоровя поле для бізнесу...(((

    чи той же викладач теж отримує з початку 1200 грн... навіть у престижних вузах (виняток хіба приватні, а не державні) моя подруга-викладач, щоб вижити працює з 8 ранку до 10 вечора постійно на 3 роботах... на вихідних теж пише якісь статті... і все через те, що вона принципова і не бере хабарі взагалі...
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2010
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    :)
    але ж є аналогічні оголошення і при з/п 4500 грн
    глазами видела (с)
    недавно
     
  15. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    + 100...

    а доба через дві, то і виходить 170 робочих годин в місяць....таких самих, якби працювати 8 годин в день
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    То вони на Південний гуляти ходять, або до церкви :girl_smile: :girl_smile: :girl_smile:
    Щодо невідповідності - то лікарі, самі розумієте з одної зарпалати не живуть, як і вчителі, держслужбовці та інші бюджетники.
    Я зараз займаюсь практикантами, то ці випускники ВУЗІВ сміються з моєї зарплати у 2000 .грн. , яку я маю після 7 річного стажу і контролю з боку усіх контролюючих органів:girl_smile: А мені смішно що ці без пяти хвилин "юристи з вищою освітою" думають якщо є вища освіта, досвіду ноль, то відразу має бути "зарплата мінімум 3000грн., комп з пласким монітором і двохядерним процесором, підєднаним до інтернет,бо вони з вищою освітою" І дарма, що тих юристів з вищою освітою пів-Львова, навіть Ветеринарна академія юристів випускає:girl_smile:
     
  17. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Фізична праця завжди, у всі часи оплачувалась більше.
    Крім того - оплата праці залежить від кількості годин в робочому дні і від кількості робочих днів на місяць.
    Інше питання - наскільки наші з/п відповідають цінам на продукти, комунальні послуги, одяг, я вже не кажу про авто чи квартиру.
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    То напевно ЖЕК гроші списує на витрати. Бо двірники в середньому мають 800-900грн, і то з великим стажем.
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    якщо людина у ВУЗі дійсно вчилася.... то вона має знання... і це дійсно багато означає, а вища освіта в неї така ж як і в її одногрупника, який протирав штани і платив за екзамени
     
  20. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Але ти загнула :girl_crazy: Та тем які починаються цими словами можна з тисячу створити :girl_crazy: Взагалі, невідповідність оплати праці до вкладених зусиль, у нас в країні, є нормою, і ніхто не скаже чому так є.
    А от як люди живуть на 2000грн купляючи шуби і дублянки з чоботами, оновлюючи гардероп щосезону - мені і самій цікаво:girl_in_dreams: