Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем viltis, 29 Січень 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26,0%
  2. незаслужено низька

    48,5%
  3. а що це?

    25,5%
  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    От і мене ця думка відвідує все частіше і частіше. Я, як той інженер Щукін "взяток не беру, денег не краду, подделывать их не умею!, - Жуть!"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ото ж бо і печаль - яка прірва між гідною з/п і реальним станом на ринку праці. Ну, про 100 тис. вже не будемо, "гідність" різна у людей конєшно, але тисяч 15-20 на сім'ю - то десь так, щоб трошки подорожувати, вчитися...
    Якщо припустити, що вони справді не мають інших доходів, ніж ті, про які ви знаєте - то може бути, що у них просто інші витрати/цінності. От, я колись так собі прикинула (ще за старого курсу), що за ті гроші, які дехто витрачає на цигарки (пачку в день), я можу поїхати бюджетно відпочити на море закордон. Але відпочинок - то всім видно, а цигарки щодня - дрібничка, яка отак розсіюється. Виходить, що я, наприклад, можу собі дозволити той відпочинок, а ті курці - умовно, - ні. Так що різний споживчий підхід може бути у людей, може для вас нормою є заощаджувати, а інші, відповідно на ті гроші одягаються чи розважаються, тож і виходить, що ви собі вже ніби не можете цього дозволити, а вони можуть. В людей з хронічними хворобами дуже інший фінансовий розклад може бути теж, хоч цього не видно постороннім.
    Ну а в реальності, поширений такий варіант: фінансова скрута є, і при чоловіковій з/п +/- тих же 5 тис., жінка не може дозволити собі не працювати по причині замалої/негідної з/п(принаймні не тривалий час) хоч навіть за 2 чи 3 тисячі, а 5 то і за щастя буде, і може зовсім не до душі...залежить, звісно, від сфери і кваліфікації, чи є хоч якась можливість перебирати з/п в такому, наприклад, випадку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
  3. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Я зараз в декреті, але з/п на моїй посаді 1800 грн так і лишилась. Секретар. А ви кажете 2000-3000, така з/п на фірмі була ще за попереднього серетаря, а то 2011 рік. Це ТзОВ. Я вважаю що за такі кошти працювати з 8.00 до "поки піде дирехтур", витрачаючи по 8 грн на проїзд і обіди - то себе не поважати. І начальству має бути соромно геть.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Розкажу, те, що знаю я, одні купили нерухомість і здають в оренду, інші отримали у спадок, теж здають, в інших хтось працює за кордоном і допомагає, ще інші мають батьків, бабів, дідів в селі, а ті мають господарку, городи з того і живуть. Але реально живуть менш-більш нормально ті, хто має свій бізнес, хоч невеличкий, але свій. Бо реально вижити на зарплату 2000-4000 тис. грн, навіть якщо чоловік заробляє ще + 5000 грн. і є двоє діток, то є тяжко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А наскільки збільшуються видатки коли є дві дитини порівняно з однією? Читала що в багатьох сім"ях доводиться відмовлятись від певних секцій старшої дитини, особливо якщо вони дороговартісні (напр. бальні танці, художня гімнастика), не всі тоді моєуть злітати на бажані відпочинки (бо авіапереліт дітям дорогий, хіба до року чи двох ще безплатно, а може і то вже платно). Плюс як старша дитина доучується в школі то є потреба в заняттях додаткових, це вартує немало, а менша - платити за садок. І пільг жодних, бо пільги для бігатодітних то як є 3 дитини і більше:girl_in_dreams:.
    І ще тут питалися про реальні цифри зарплат - продавець-консультант в львівському гіпермаркеті будівельному 4000 грн., викладач ВУЗу - близько 2800-3000 грн. (це якщо кандидат наук, а так ще менше), інженери на державних підприємствах міста - близько 3700 рн (якщо вже є стаж і категорія не найнижча), нові патрульні поліцейські - 8000-10000 грн.:girl_wink:, прибиральниці - мінімалка, якщ ж ви мітите в вищі чиновники то там такі суми :"Відповідно до запропонованої схеми посадові оклади державних службовців будуть підвищені та становитимуть, зокрема, від 1723 грн на посаді спеціаліста в районі до 8615 грн на посаді голови районної державної адміністрації; від 2412 грн на посаді спеціаліста в області до 10338 грн на посаді голови обласної державної адміністрації; від 3618 грн на посаді спеціаліста в державному органі, юрисдикція якого поширюється на територію всієї України, до 12061 грн на посаді керівника державного органу (державного секретаря). Також пропонується затвердити розміри надбавок за 9 рангами державного службовця від 200 до 1000 грн", – ідеться в поясненні до постанови.
    Більше читайте тут: Які зарплати отримуватимуть голови РДА, ОДА та інші держслужбовці. Повний список окладів
    А ще отут можете шукати зарплати по різних професіях по містах України (зарплати по регіонах дуже різняться, у Львові одні з менших):
    Средняя зарплата Медсестра в Украине. Статистика зарплат Медсестра в Украина.
    А взагалі справжньому професіоналу готові платити нормальні гроші, якщо він реально спец, і такий і тут нормально влаштується, і за кордоном. Непогано заробляють лікарі в приватних клініках, стоматологи, ще хірурги, і ті що пологи приймають (але це не офіційно а з "подяк" пацієнтів), висококласні програмісти, менеджери керівної ланки. Та я думаю то вже всі тут знають:girl_smile:
    @Svitlanka - тут собі по Львову щось пошукайте Работа во Львове а ну ж щось вам підійде))
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2016
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Так, в хороших батьків діти будуть в порядку :girl_yes2:
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Про рівень зарплати у Львові:свіженька розсилка на пошту: ПАТ “Галичина-Авто” (ПАТ “Галичина-Авто” займає одне з перших місць на ринку продажу автомобільної техніки та є конкурентоспроможним підприємством в Львівській області, що визначається рівнем розвитку як сервісного обслуговування, так і забезпеченням запасних частин та матеріалів). Посада :Юрисконсульт. Вимоги: досвід від 2 років,повна вища освіта, досвід роботи, знання законодавства: про АТ, земельний кодекс, трудове право, написання претензій, участь в засіданнях адміністративного та господарського суду. Умови праці :нормальні :), соцпакет: офіційне працевлаштування, зарплата «без конвертів», відпустки, лікарняні. І основне:1875 грн:) Премії, соцпакет Тут хіба сподіватися, що мізерну офіційну зарплату хіба для мінімізації податків ставлять. А так-решта регулярними і чималими преміями покривають. Але щось я дуже сумніваюся :). Сенс тоді юрисконсульту за 1000 зароблених гривень обслуговувати магазин, СТО і кілька підрозділів компанії?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Мала нині дискусію, про заробітну плату лікарів і рівень відповідальності. Хто підкаже, чи дійсно сімейні лікарі мають зп на рівні 8 тис. грн? Бо бачте, десь хтось там бачив розрахунки. Типу , що сімейні лікарі нічого не роблять, а мають таку зп. ( Хоча по великому рахунку, якщо то тільки сума до нарахування, то на руки вийде набагато менше.) Щось мені не віриться, але і якихось фактів, щоб довести, я не маю. Нервує мене так, що сидять аналізують рівні ЗП власне ті, хто особливо напрягатися не хоче, а "пагаваріть" треба.
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Та ну, то щось нереальне. Тут вище писали про ЗП в лікарнях, а в поліклінках ЗП ще менші. Може то не в Україні ))
    Цілком погоджуюся. Маю таке щастя на роботі (любителів пообговорювати хто і як працює, скільки грошей отримує, як треба працювати тощо). Ну і стандартно пожалітися як мало ми заробляємо, хоч найсмішніше, що жаліються якраз ті в кого найвищі ЗП серед присутніх.
     
  11. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    та я власне і казала, але ж бачте нє, бо бачили списки з розмірами зп, коли носили доки в бухгалтерію. Коли я сказала, що ніхто не має права перечитувати чужі зарплатні листки, то трохи притихла)) ПРосто я думаю, може в якомусь місяці могло би бути наке нарахування, може ЗП з відпускними.
    Але , рахувати чужу зп, то низько, в будь якому випадку. Я кажу, йди вчися, відпахай в інтернатурі, потім ще знайди місце, а тоді кажи, висока то ЗП чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ну якщо відпускні то може і може бути: зп за червень + відпускні за липень + може якась компенсація за невикористану відпустку. Але не думаю, що то щомісячна ЗП простого сімейного лікаря.
     
  13. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    десь би прочитати, а то всьо тільки слова))
    по великому рахунку, мені все рівно, просто нервує оте, вони ні фіга не роблять, а отримують таку зп.
    Ніби то якась ажжж така страшна велика сума, тим більше нарахування, а не на руки.
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я шукала в законах, там здебільшого якісь коефіцієнти. Тарифні ставки очевидно прописуються в штатних розписах. А це в принципі конфіденційна інформація, як і ЗП кожної окремої людини. Тому не думаю, що вийде почитати. Залишається вірити на слово тим хто працює лікарями і розповідає про свою ЗП ))
    Та тут, що би ви не говорили, як людина переконана в своїй правоті, то нічого не докажете. Краще ігнорувати таких людей, бо тільки собі нерви зіпсувати можна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Не мають, хіба, можливо, зав.відідленням
    Маю таку знайому, яка обговорю всі зп, але сама не працює, бо "мало платять, я за такі гроші працювати не буду".
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Це зачароване коло. Клієнти хочуть дешевші послуги, і це логічно, бо з/п середня низька. Відповідно щоб знайти клієнтів, наприклад, мовні школи і інші заклади які надають послуги, "ставлять" ціну нижче конкурента. Я от для себе давніше цікавилась - мовна школа за індивідуальні заняття хоче 110 грн за 1,5 год. Скільки з тих 110 грн дістається самому вчителю? Та ну його, єдина і дуже сумнівна перевага, це трудова, стаж і т д. Але ж як дуже хочеться, то можна і пп оформити.
    Якщо казати про медичну сферу, то мені здається, було б класно, як колись казав Квіташвілі, щоб у нас були приватні кабінети лікарів, сімейних (та і вузьких теж), на кожному кроці як стоматології. Це було б потужним поштовхом для розвитку, для здорової конкуренції. Не тільки за ціною, але і за змістом. Ніхто ж не піде вдруге до сімейного лікаря, в якого йому не сподобалось.
    У мене оплата праці погодинна - за переклад. Вона нижча за ту суму, яку я з радістю готова віддати приватному лікарю, перукарю і т д бо вважаю що вони заслуговують! Але дуже часто бачу, що люди рахують гроші того, хто надає послуги... Тобто собі вони хочуть файну зарплату і бідкаються, що вона низька... а коли хтось ставить собі таку, щоб нормально жити (навіть не на широку ногу, а нормально), то кажуть "чи не зажирно буде"...
     
    Останнє редагування: 8 Липень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    100% нема у них таких зарплат у державних закладах( чоловікова невістка власне у сімейній амбулаторії, та мамина коліжанка теж сімейний лікар. З\пл там залежить зараз не лише від ставки, але і від кількості пацієнтів на дільниці. Є якісь доплати відповідно до градації по кількості пацієнтів на обслуговуванні. Але там ну ніяк такої суми не виходить. Ставка сімейного лікаря ( який немає категорії та стажу ще) стартує десь від 2000 грн і то там є мінімальні нормативи пацієнтів, які він на цю ставку має обслуговувати ( не знаю, скільки зараз, було 1500 чол.) .А вже до того додаються доплати за кваліфікацію, стаж, умови праці... Лікар з вищою категорією має до тарифного окладу надбавку біля 50%. Але загалом у лікаря в поліклінці, який має 15-20 років стажу, з\пл не особливо часто перевищує 3.5 -4тис. грн

    Можливо лікар має не 1 ставку, а тих же 1.5-тоді у нього вийде більше

    8 тисяч ( та і 15) може бути для сімейного у приватному закладі. Але то та з\пл, яку загалом він собі має "заробити" ( тобто там залежить від кількості пацієнтів, які обслужив+% від суми тих досліджень, на які направив пацієнта. Заробив- маєш 8, не набрав- маєш менше ( тобто є якась невелика ставка, а решта- то %
     
    Останнє редагування: 8 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Ви знаєте, я теж постійно задаю це питання. Просто в мене є знайомі сімї, де працює тільки одна особа, будуються, їздять відпочивати і не дуже собі у чомусь відмовляють. Кажуть, що ніхто їм не помагає. Не знаю....
    Тут на попередній сторінці було про програмістів,а на цій про лікарів... Так от... Недавно цікавилася Швецією (це для мене зразок пропорцій в суспільстві, так би мовити, здорове суспільство), і власне зп лікарів і програмістів. Так от. Лікар 50600 крон, ІТ-спеціаліст 30400. Тут дані Average Salaries in Sweden by Occupation
    І це нормально!!! Я не кажу, що програміст в нас має заробляти менше.. але лікар, то вже точно не повинен заробляти 2 тисячі. Ну як можна порівнювати ці 2 професії?? Стид і ганьба просто. Так і живемо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ви ж розумієте, що у нас у програмістів суттєво вищі з/п лише через те, що не на нашому ринку цей продукт продається. А от з/п інших професій відображають стан нашої економіки. Тому ті порівняння такі разючі і такі болючі (в дискусіях на цю тему, при подібних висловлюваннях часто намагаються спихнути все на заздрість, жадність і тупість "не-програмістів", ну але при адекватному погляді на речі, думаю, нема про що тут сперечатися, бо ясно чому так є, і не в розумі одних та тупості всіх інших справа....) Хіба надії, що IT підтягне все решту, ну але, враховуючи, що податки там мізерні, то не такі і великі надії...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та не хочуть лікарі нічого змінювати. Хочуть хіба ті, що не мають поля для отримання "віддяк". Платна медицина більшості лікарів з лікарень "вріже" бюджет не менш, як на половину.
    --- дописи об"єднано, 8 Липень 2016 ---
    А в решті сфер податки величезні. І що з того? Віддай 50% доходу державі, потім заплати дитині за нормальний садок (бо в державному 35 дітей), за школу, піди в приватну клініку, щоб не почуватися порожнім місцем, створи ОСББ і відремонтуй будинок, який ЖЕК довів до ручки за 40 років. На що йдуть ті гроші? Краще тоді зробити все платним, податки 15% і ніхто нікому не винен. Ой, щось я зла сьогодні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2