Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем viltis, 29 Січень 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26,0%
  2. незаслужено низька

    48,5%
  3. а що це?

    25,5%
  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я також зовсім не в захваті від існуючої податкової системи, але якось воно все так косо-криво влаштовано, куди не глянь, за яку ниточку не потягни...і з одного боку зле, і з іншого недобре.
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Що краще вища з/п і такі собі обов"язки, чи нижча з/п і обов"язки які в перспективі мають значення для професійного росту? А то я вже всю голову зламала на що наважуватися
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    те, у чому пріорітет саме для вас - те і краще :). Хочете кар єру робити і є перспектива- 2; хочете просто ходити на роботу- 1
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Просто я й при вищій живу від місяця до місяця, а при нижчій навіть боюся уявити як буду зводити кінці з кінцями
    --- дописи об"єднано, 9 Серпень 2016 ---
    Кар"єру не кар"єру, але хочеться в майбутньому претендувати на щось пристойне і високооплачуване. Страшно відмовлятися від сьогоднішнього заради можливого майбутнього
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А "продати себе" на ту роботу, де є перспектива, на зарплату, як мінімум, рівну теперішній, немає шансів?
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    На жаль нема, якби була то питання б не стояло
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Моя думка, яка грунтується на власному досвіді: якщо на ту зарплату, яку Вам пропонують, Ви будете думати, як маєте вижити, то толку буде небагато з тієї роботи.
    Звісно, якщо у Вас немає інших джерел надходження коштів.
    По собі знаю, що коли постійно думаєш, як звести кінці з кінцями, часу думати про саморозвиток залишається небагато. :girl_sad:
    Не маю на увазі рівень ЗП, коли на все необхідне вистачає, а бракує на авто/квартиру/відпустку на Сейшелах.
    Маю на увазі той рівень оплати праці, при якому доводиться думати, як зекономити на харчуванні, щоб заплатити КП (утрирую, але думаю, думка зрозуміла).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    якщо йдетья лише про витрати на найнеобхідніше то звісно там де вища
    а якщо просто про певний рівень життя, де є звичні дівчачі радості, шопінги, салони краси, то можна подумати
    ну і звісно залежить чи є увас фінансова підтримка і опора крім вас самих
    залежно наскільки вони далекі, ті професійні перспективи
    якщо невизначено то неварто працювати за досвід
    а якщо відомо що через стілкьи то місяців, ну до року часу затягнутих пасків, точно буде райдужна перспектива - то вже вибирайте що потрібніше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    І що рік, то дорожче:girl_crazy:.
    То всім страшно. І то нормально.
    Гарантій в тому світі не дає ніхто.
    Та в тих, хто ризикує, хоча б шанс є.
    Успіхів вам і мудрих рішень.
    Слухайте себе. Ви точно знаєте, що вам робити.
     
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    До речі, свіжі новини про ймовірні такі зміни в оподаткуванні :girl_in_dreams:
    Власть обложит налогом тех, кого раньше не трогала

    Министерство финансов Украины планирует реализовать новую реформу. Самозанятые украинцы должны будут стать на учет в налоговой и платить 10% от минимальной зарплаты в месяц.
    Инициатива коснется тех предпринимателей, у которых нет нанятых сотрудников. Их годовой доход должен быть до 344 тысяч гривен (примерно 250 размеров минимальной зарплаты), пишет Корреспондент.net.

    В список профессий, которые подлежат налогообложению:

    Торговцы.

    Сапожники.

    Портные.

    Мастера по ремонту транспорта и аппаратуры.

    Мастера маникюра.

    Парикмахеры.

    Косметологи.

    Репетиторы.

    Таксисты.

    Присматривающие за больными.

    Уборщики.

    Мастера хэнд-мэйда, которые продают свою продукцию через интернет.

    Ведомство отмечает, что цель этого проекта – уменьшить давление на бизнес и создать почву для его развития. Документ будут еще обсуждать и дорабатывать
     
  11. shelev

    shelev Member

    Кожен сам собі обирає шлях у життя. Одна людина ходе на пари, аби висідити ці 5 років, а інша за ці 5 років будує карєру, духовно становиться як особистість, набирає досвід. Все залежить від особистих амбіцій та мети у житті. Наша країна нікому не заважає самостійно йти в гору та досягати великих досягнень. Щоб чогось достигнути треба сперва зробити перший крок на зустріч своїй мрії і прямувати далі за нею.
     
  12. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. Fast

    Fast Well-Known Member

    Ха-ха. А ваша то яка така країна, може в нас різні?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  14. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Чого ж не хочуть???Лікарі тепер масово йдуть у приватну медицину.Мій чоловік звільнився з держ.лікарні,бо там не вижити....ну і на хабарях і подачках не хотілось нам жити....Відкрив свою справу,справно платить податки і головне-спить спокійно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Яка спеціалізація в чоловіка?
    Ті лікарі, які все життя звикли жити на "подяках", бояться реформ. Чоловік молодець, шкода, що цього не цінують в держзакладах.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    судинний хірург,лікар УЗД(ехо,щитовидка,судини)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Ну УЗД, стоматологія, гінекологія це доволі поширене явище для приватної медицини. Ну а скажім нейрохірургія, чи терапія/невропатологія? Щоб проводити людям оперції знаєте скільки ліцензій треба? Та і чи підуть люди до приватного хірурга скажім? Якщо брати того самого невропатолога. Скліьки людей готові заплатити приватному невропатологу якщо в кініку піти дешевше буде навіть з тою ж подякою. Тому не всю медицину реально перевести в платний сектор. Тобто реально але дуууже дорого. Пересічний лікар стільки грошей не має.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Та він і проводить операції....має ліцензію(повірте,я з тими прцкдурами знайома).І все насправді реально,якщо є талант і бажання.
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Реально, але далеко не всі лікарі - бізнесмени, і не мають ними бути, як на мене(
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1