Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем viltis, 29 Січень 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26,0%
  2. незаслужено низька

    48,5%
  3. а що це?

    25,5%
  1. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    То точно....він йшов до цього більше 10ти років....Якраз важим було те,що він медик до мозку кісток)))Для іншої роботи є адміністратор,бухгалтер...ну і я)))
    --- дописи об"єднано, 25 Січень 2017 ---
    Тому він і йшов до цього більше 10 років),бо медик до мозку кісток.А для іншої роботи є адміністратор,бухгалтер...ну і я)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

     
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І ми буз хабарів))))робив більше року))))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Може хто підкаже...Цікавить на якому рівні(ну приблизно) зараз зарплата у наст. спец
    - сисадмін
    - менеджер складу(ТТН, вдівантаження і т.д.)
    Йдеться звісно про більш-менш норм. компанії, а не "шарашкині контори".
    дяк...
     
  5. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Нууу... тут все залежить від рівня знань і вмінь. Для енікейщика від 200 доларів і до більше 1000 доларів з високими вимогами. Ну,і робота в закордонних ІТ компаніях, з філіалами у нас, якраз дає ту верхню межу зарплати, яка і не межа, чесно кажучи, бо керівництво зацікавлене в хороших кадрах і дає добрі надбавки з часом.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Рівень знань і вмінь високий)))
    Ви маєте на увазі "СофтСерв-Логіка -і т.д", такого плану? Тобто в таких фірмах можна розраховувати на оклад 1000дол.? То на старті чи треба попрацювати якийсь час? А якщо на старті? Пройти співбесіду іт.д. Яку суму пропонують? А якщо не айтішна фірма, а просто велике підприємство - про яку суму йдеться? Сорі, що так закидала питаннями)))Бачу ви в темі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Якщо не айтішна фірма, то тисяч 8000 грн це буде огогого.
    Якщо фірма айтішна, то з початку на доларів 500-700, думаю, можна розраховувати.
    Єдине - текучка кадрів сисадмінів менша, ніж девів та QA, тому часто шукають другого-третього адміна, на, відповідно, меншу зарплатню. Ще, щоб Ви враховували такий момент.
    Найкраще шукати молоді перспективні ІТ фірми, які тільки набирають персонал, бо є певні плюси)))) Стосовно "акул ІТ бізнесу", ну, як Вам сказати.... Більшість має вже своїх адмінів, які працюють роками, тому, в нових адмінах вони мало зацікавлені, це якраз про те, що текучка кадрів мала.
    До них краще йти в QA, отут беруть кууупааа людей. Головне - інгліш, а решту - навчать))) ЗП від 300 доларів і вище
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    для чайників можна кілька слів "що це і з чим його їдять"? бо інгліш є, може то перекваліфікуватися?:girl_in_dreams:
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Це обов"язкова умова, не має значення, на яку посаду людина претендує? Бо ж є і секретарі, і прибиральниці, і охоронці, і т.д. І який там графік роботи, стандартно з 9.00 по 18.00 чи можливі варіанти?
     
  10. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Це тестуванння програмного продукту. Деякі фірми вимагають суто знання мови, решту - навчають.
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    і секретар і охоронець переважно вимагають англійську) графік різний) офіційно по 8 год) неофіційно бува і 12 працюють)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    де таке є? і де так набирають? здайте адреси)
    мова дуже важлива, але також технічно підтягнутись потрібно
    суджу по знайомих, а також по роботі треба було знайти QA на відповідну посаду закордоном, хоч то і не мій напрямок
    як на мене, тільки дійсно технічно-грамотних людей готові набирати "куупою", і вчити зараз майже ніхто не хоче, бо приходять люди які самі навчились, фрілансили і тд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    великим компаніям, якраз потрібні вже підтягнуті, дрібніші і менш розрекламовані погоджуються навчати, щоб людина "виросла" в іхній компанії. той самий софтсерв навіть зі своїх курсів людей не конче бере, не те, щоб "з вулиці" брали. Звичайно, є певні мінуси і плюси такої роботи в менших компаніях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    пропонують від 5000-6000 і далі, залежно від обсягу роботи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я не знаю яка зараз хороша зарплата. Явно не 4-5 тис. Ну і на цьому місці мої знання закінчуються.
     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Це середня зарплата більшості населення Львова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я знаю, але від цього вона не стала хороша. Бо не знаю як на ці гроші вижити. Я зараз про сім'ю тато-мама-двоє дітей, працює тато за 5 тис.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Orman зазвичай ще працює мама, а тато, як дожився (в сенсі має стаж, цінний досвід), то має більше
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в моєму райдужному світі зарплатні тата має вистачати на утримання своєї сім'ї.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ага, так і є, нажаль... А ще це ціна оренди однокімнатної квартири... То я просто "о наболєвшем" :girl_crazy:Тому щоб було отако
    мені навіть важко зараз уявити ту зарплату :girl_in_dreams: