Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем viltis, 29 Січень 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26,0%
  2. незаслужено низька

    48,5%
  3. а що це?

    25,5%
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну мінімум додати чоловіка і жінки зарплату, то не аж такі захмарні цифри.
    В нас на форумі багато жінок непрацюючих, принаймі на час догляду за малими дітьми, і теми про вибір машин, ремонти і мешти достатньо активні. Хтось же це оплачує? Я так думала, що чоловіки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Кстаті, сам по собі рівень зарплати мало про що говорить.
    та сама цифра, але - Львів і Київ. Різні реалії, зовсім. Та сама цифра, але житло власне або житло зйомне. Також - небо і земля.
    Ну а наприклад, хто живе з працюючими батьками. Моральну сторону облишимо, тільки по фінансах. Комуналку поділили на дві сім'ї, або батьки-власники мають пільгу. І вже зовсім інакше розподіляється та сама кількість зарплати.
    Загалом, матеріальне становище - це сукупність величезної кількості факторів, а зарплата - це більше рівень поціновування нас роботодавцями та клієнтами. Що також є хитким показником через економічне становище в країні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    І батьки, досить часто. З обидвох сторін...
    В мене на горизонті маячить вихід з декрету і останнім часом я зондую грунт на предмет зарплат(у різних галузях). Бо за три роки якось відстала катастрофічно від тенденцій. Ну і я отако трохи балдію від принципів "зарплатоутворення" на наших просторах. Юрист рядовий в юр.відділі великої компанії(з купою авралів) - 7 тис. на руки, стільки ж має донька друзів, яка не закінчивши ВУЗу, пішла без досвіду працювати офіс-менеджером в невелику контору. Військовий - 11 тис., консультант в Епіцентрі - 12-13тис. Бухгалтер звичайний, на великому підприємстві - 4тис(і то ще керівництво вважає, що робить велику послугу), знайома продає авіабілети-15 тис., виписка накладних-відвантаження на складі "канцтовари-книги" - 6тис., ця ж робота, але склад "паркет-дерево" - 12 тис. То так, для роздумів...
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не знаю, в когось може і батьки. В нашій сім'ї точно ні, і ще за кількох можу поручитись, але не за всіх, звісно.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    от за те прямо душа болить. Тих бухгалтерів юзають за копійки по самі...

    ага, не важливо, ким. Головне - ДЕ :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    напевно не платнею єдиною, а чи є перспектива росту?.. я маю на увазі не на фірмі, а загалом.. чи можна чогось навчитися і отримати потім козирі на ринку праці?
    якщо непотрібна перспектива росту, то я б таки шукала роботу паралельно і постійно, підівчила якщо щось потрібно.. зі свого досвіду - вакансії не відображають стан ринку праці, вони показують в основному ті посади, на яких немає попиту.. типу за 5 тисяч людину з вільним володінням 3 мов і +одне, друге третє ...бувають також винятки звісно, на них є свої причини
    вакансії щодо робіт з високою оплатою не виставляють в неті, вони закриваються швидше внутрішніми ресурсами і контактами з бази даних кадровика, його друзів кадровиків і так далі.
    тому зацікавтесь цим питанням детальніше, надсилайте свої резюме з приміткою що ваша мінімальна ЗП вища чи можливий перегляд
    ну якщо дійсно все як кажете, то зробіть ту свою працю максимально комфортною, попрацюйте над стосунками або просто будьте в них і не дозволяйте щоб хтось чи щось негативно впливало на вас
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    з юристами тут своя ситуація. Насправді багато працедавців зараз за ці 6-7 тис. на юриста покладають усі можливі обов язки по п-ву: від кадрів до митниці. Ринок перенасичений юристами, тому попит перевщує пропозицію.Хоча толкових реально одиниці. А решта- готові робити 7 в 1 за ці кошти. Плюс врахуйте ще таке: реформа судової і правоохоронної системи призвела ( і далі це ще буде більше в цьому напрямку прогресувати) до того, що величезна кількість колишніх працівників міліції, прокуратури і суду зараз для себе вибрали "піти у відставку". Це все- ще молоді відносно люди ( яким немає і 50), але з великим досвідом і зв язками. Ніхто з них не сидить на пенсії. Відкривають свої приватні вже контори чи різного роду ГО і ця ніша займається ними. Набирають собі помічниками колишніх студентів чи тих, хто готовий працювати і виконувати усю рядову роботу за 4 тисячі. І реально теж є купа бажаючих
    бухгалтери мають свою ще одну бухгалтерію :). Якщо це хороший бухгалтер :)
    немає там по факту таких з\пл. Працівники фінансового сектору ( офісна робота) там отримують біля 10. Консультанти- набагато менше ( то знаю безпосередньо :)
    теж велика маржа, залежно від освіти і звання. Стартують від 7 тис.
    ну тут у неї ж не стала ставка. А невисока ставка+ % від продажу.Тому є коливання постійно
    --- дописи об"єднано, 21 Вересень 2017 ---
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Не знаю-на знаю..... У нас склад будівельних матеріалів, на виписці такої зп немає. Хіба що це ставка+премія+ще щось
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    і я таких не знаю на голій ставці. Є зазвичай ставка +-4 тис+%, що сам заробить. Або якщо оплата без %, то з\пл +-6 тис
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну... я "за що купив, за те й продав"))) Нюансів не знаю. А скільки у вас на виписці? Якщо не секрет... Щодо зарплати в "Епіцентрі" 12-13тис... Чула цю суму від двох різних людей. В одному випадку дружина говорила про свого чоловіка, в іншому - свекруха про зятя. Хто зна, може й накинув хто пару тисяч))) Але сенс?
     
  11. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    У нас 6 тис на руки.
     
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Певно, щоб не було стидно, шо заробляє так мало. А мож вони десь підзаробляють, а зарплату рахують загально.
     
  14. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось підкаже мені скільки станом на зараз отримують +- вчителі укр.мови та літер. у львівських школах?
     
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Залежно від стажу і годин. Вчитель поч. класів стаж 25+ років. 7500 грн.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  16. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Там ще є така штука, що людина працює консультантом в епіцентрі, а зп їй НЕ епіцентр платить. В мене там знайомий вже багато років фарби продає. Працює ніби в епіцентрі а зп отримує від тої фірми, чиї фарби продає. Тому може і різнитись зп.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Не тільки. При нарахуванні ЗП враховується ще категорія, наявність класного керівництва, доплата за перевірку зошитів, доплата "за престиж професії" (принаймі така була, якщо не скасували). Тому все дуже індивідуально.
     
  18. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Іспанка а більшість знайомих вчителів бідкаються що мало заробляють, але я знаю молодих, з великим досвідом не знаю. Та зарплата 7500 не така і мала напевно. То в школах не погано заробляють виявляється)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну то зарплата людини зі стажем 25+ років! не вважаю, що то багато, робота нелегка
    секретарі, офіс-менеджери на деяких фірмах мають побільше, причому без досвіду 20 років
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  20. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Ставка учителя ,який лише закінчив університт-3120 грн, вища категорія ( мінімум 10 років роботи)-3850.Звання -плюс відсотків10 чи 15
    Престижність -20 відсотків.
    Класне керівництво-25 відсотків
    Перевірка зошитів-15 відсотків
    Стаж-3-10років-10 відсотків
    більше10 рокв-20 відсотків
    більше 20 років-30 відсотків
    Тобто учитель , який має ставку , більше 20 років стажу , класне крівництво і перевіряти гору зошитів ,може мати нараховано отих 7500 грн .
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2