Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем viltis, 29 Січень 2010.

?

Моя зарплата

 1. заслужено висока

  26,0%
 2. незаслужено низька

  48,5%
 3. а що це?

  25,5%
 1. Sera

  Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

  Це у Львові?
  А хтось знає, що по цій сфері у Києві?
   
 2. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  Львів. Про Київ не скажу
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 3. Bubochka

  Bubochka Well-Known Member

  Можливо хтось знає, яка, на сьогоднішній день, вартість години заняття репетитора з англ.мови для дітей 1-9класів, в репетитора вдома?
   
 4. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  Я плачу за 9-ти класника 70 грн.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. Олюнька

  Олюнька Well-Known Member

  Дуже прошу зорієнтувати, які зараз розцінки на письмовий переклад (англійська),
  можна в приват
   
 6. Materynka

  Materynka Well-Known Member

  Може хтось підкаже, скільки зараз платять в садочках вихователям. І ще які в них графіки роботи?
   
 7. Жемчужинка

  Жемчужинка Well-Known Member

  Привіт!Чи може хтось сказати,скільки отримує в місяць менеджер з продажу новобудов?Не ріелтор,не маклер,а ті менеджери з відділів продаж в девелопер.компаніях?
   
 8. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  ставка + відсоток. Ставка залежить від компанії. Ставка зазвичай невисока- від 5000
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Жемчужинка

  Жемчужинка Well-Known Member

  А разом з % скільки в місяць виходить в середньому?
   
 10. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Поновлюю інформацію....
  Яка зараз платня у сисадміна? Не айті компанія....Просто великий офіс.
   
 11. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Тут в сусідній темі активно обговорюється рівень зарплат в робочих і "офісних" працівників. так от, те що мені відомо...Офіціант в заміському ресторані, ресторан не розкручений, не "інстаграмний", але клієнтів маса - 20 тис.грн в місяць, плюс житло в робочу зміну, плюс харчування(а там дуже смачно)))). Теж офіціант в ресторані в центрі міста, 7-8тис.грн, плюс ставлення жахливе керівницвта, плюс постійний плин кадрів, плюс заборонено їсти з ресторанної кухні, карають навіть за шматочок оселедцю. Тобто як пощастить....Електрик, дуже професійний - 1000дол, укладальник підлоги - 20-25 тис.грн. От навіть на днях в нас був по опаленню майстер, трубу лагодив, 500 грн за три години. Я з ним розговорилась на тему оплати, то розповів, що в той самий день ще має роботу на 2 години теж за 500 грн, і на годину за 200. Ну тобто дядько заробив за 6 годин - 1200 грн. Але в таких професіях є мінус- можуть кинути замовники. І таке частенько буває. От і виходить, що укладальник підлоги має значно більше в місяць ніж керівник відділення в банку, який вчився у ВНЗ п'ять років.
   
  • Подобається Подобається x 5
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  • Інформативно Інформативно x 1
 12. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Але той укладальник має робити якісно, класти рівно, і щоб "не відклеїлось". І сантехнік, і інші - треба бути добрим спецом, тоді так.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 1
 13. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  ну це по замовчуванню)))
   
 14. Vyshenjka

  Vyshenjka Щаслива мамуся

  але ж у будівельників, майстрів робота більше прив'язана до сезону, в холодну пору, зимою, навряд чи в нього такі ж високі заробітки. А в цього ж
  оплата праці кожного місяця однакова, ну може, якась невелика частина залежить від прибутку чи кількості залучених клієнтів.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  не зовсім так. З того, що мені казали лише січень трошки "застійний" місяць. Решта майже без змін. В нас ремонт був всю зиму, ледь знайшли майстрів на цей період, багато було вже занятих.
  Зрештою, мій допис був суто інформативним, стосовно відомих мені заробітків. На статус "істини" не претендую, розумію, що є нюанси.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
 16. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Я плюсуюся ))), хороший електрик, сантехнік, плиточник дууже добре заробляють. Бачу по нашому ремонту й об"ємах робіт - електрик за 3 дні в нас заробив як я за місяць в офісі:girl_crazy:, й це всі ці майстри на розхват. я довго чекала саме на тих й періодично нагадувала за себе.....Й такі майстри мають чергу й по кілька об"єктів паралельно. Теж за те думала - що якщо толковий спеціаліст, то й середня технічна освіта дуже навіть добре прогодує....
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 2
 17. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  • Подобається Подобається x 1
 18. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  в мене сусід, майстер на всі руки (і електрик, і сантехнік, і коваль та й порадить що краще буде), то сказав що якщо за день не заробить хоча б 2000 грн, то це не день. Вільної години дійсно немає. Ми його просили подивитись в нас сантехніку, то за півроку лише зміг забігти подивитись + роботу має завжди.
  Був в Німеччині на заробітках (електрика\сантехніка), сказав що в Україні одне і те ж заробить, то тут хоть при сім'ї .
  мені здається що до того дар має бути. Знаю людей які ішли з разрахнуку "бо будуть завжди гроші" на електрика вчитись, а толку якщо руки не з того місця ростуть.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  • Безграмотно Безграмотно x 1
 19. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  Я теж знаю знайомих будівельників-профі. Ті з них, хто їздив на заробітки, розчаровані в цих заробітках, бо в Україні заробляють ті ж гроші, а то і більше, бо житло є. Єдина вигода, кажуть, що якщо легалізуватись, буде ліпше: рівень життя інакший та оплата за обєкти буде вища. Але є але :). Тоді і конкуренція підпирає, бо все рівно нелегалів повно (українці, росіяни, молдовани, мексиканці...), а замовник часто вибирає дешевшу нелегальну робочу силу.
   
 20. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Привіт дівчата, давно задаюсь питанням, просто цікаво, яка зп в hr? не такого, що безпосередньо працює в фірмі, яка шукає працівника, а саме в hr-фірмі, бо якось часто зістрічаю оголошення саме від таких посередників, чи тут як в "мережевому маркетингу", скільки працевлаштував, стільки й заробив?