Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем viltis, 29 Січень 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26,0%
  2. незаслужено низька

    48,5%
  3. а що це?

    25,5%
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Не секрет. Головним чином займаюсь якісним контентом для продажів, але також вступаю у різні проекти як творчу співпрацю. Пишу дедалі менше, більше - навчаю писати та консультую. Допомагаю в рекламних, освітніх, політичних кампаніях. Комерційна авторка блогів, які продаю з авторськими правами - тобто, пишу замість людини від її імені.
    Не зовсім SMM, бо трохи більше. Добре, що Ви питаєте, бо я сама часто питаю себе, як це все називається :)
    Перед карантином вже починала наймати собі допомогу. Мала окрему перекладацьку галузь, досі думаю, що з тим робити. На карантині ситуація різко змінилась, я на 3 місяці пішла в айті маркетинг, потім ситуація ще раз змінилась, і я повернулась "на свій хліб" і знову потроху стаю на ноги.
    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2020 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та мені точно не горить. Мені цікаво чи я взагалі в таких умовах можу працювати (в сенсі такого типу завдання виконати).

    Сценаріі я вмію. Дуже дорослі. Чорний гумор спеціалізація моя.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2020 ---
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я цікавлюсь суто з просвітницькою метою))) не тямлюв теперішніх актуальностях. писати точно не буду, хоч за освітою журналіст-міжнародник, і свого часу(1998-2004рік) періодично писала, теж на замовлення, і сценарії також на радіо писала і всяке таке, але в якийсь момент мені стало так важко, власне через те, що то дистанційна творча робота. Типу я сиджу така на дивані, дзвінок - треба таке і таке, ну я далі сідаю і лину в якісь творчі дєбрі, так, що ледь з них вилажу. Ну тобто я зрозуміла з віком, що мені потрібна робота точно поза домом, з чітким графіком і чіткими обовязками, які припиняються, щойно я покидаю робоче місце. Мені досі іноді сниться, що я вдома не встигаю щось комусь написати і я прокидаюсь в холодному поті, з думками "Ух, добре, що це тільки сон". От власне мене дуже виснажував страх не встигнути щось написати-здати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 2
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy



     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нє, не хочу цим займатися. Просто хвалюся.
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Трохи такий шок, який я отримала нещодавно, при тому, що я не шукаю роботу, і не поніторю рівень зарплат, а просто випадково побачила/ почула:
    1. Оголошення в ФБ про вакансію двірника в Сільпо - 2/2 дні, 8:00-22:00, зарплата 6500 грн:scare: серйозно??? Проводити на вулиці по 14 годин 15 днів в місяць за ці гроші?:sorry:

    2. Родичка в пішла працювати в Простор, оплата 30 грн/год, 10 години в день, 4/2 дні, ітого 300 грн/день, і десь так само приблизно 6 тис/міс як в того двірника, але хоч не мерзнеш.
    І там, і там треба пахати як віл, а не сидіти в телефоні.
    Людоньки, що ж це робиться?:dntknw: як на мене, це просто знущання і приниження, бо кожен вид роботи однаково важливий, а не комусь все, а комусь дуля!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не про конкретно ці зарплати, але при тому, що всі професії важливі, порівнювати затрати на освіту і підвищення кваліфікації двірника і, наприклад, юриста неспівмірні. І двірник по замітав і пішов додому і не думає про те як платити зарплату найманим працівникам, не має відповідальності особливої.

    дизайнер теж малює у векторі малюнок за 10хв, але він щоб це робити вчився «трохи» більше, і ви (ми) платимо не тільки за ці 10 хв, а й за попереднє навчання.
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я маю на увазі, що то не просто низькі зарплати, то сльози((( при теперішніх цінах на продукти і комунальні...
    І що людська праця не цінується взагалі. Такі величезні мережі магазинів по всій країні, з такими надприбутками, і так знущаються з простих людей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В нас багато де «сльози» в плані зарплати. Ніхто не заважає змінити професію і всяке таке далі по тексту. Якщо що, то мені то все теж не подобається, бо зп вчителя - теж ж саме, що у касира (а може й менше, залежить від місця праці і навантаження). Важкість і виніс мозгів не порівнюю, бо касиром не працювала. Можна ще не жити на одну зарплату, а на дві-три. Але то, як Юля вище писала, 9-12 годин на добу, з робочими вихідними. Я щось не можу придумати собі роботи з зп хоча б 20 000, стабільним графіком, чіткими обов’язками, вихідними, повністю офіційну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    --- дописи об"єднано, 16 Грудень 2020 ---
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2020
    • Смішно Смішно x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А мене цікавить інше питання де можна заробити так, щоб в рік відкласти 100 тис$?

    Мій дохід дуже навіть символічний за 7.5 годин по сьогоднішньому курсу 965$. Викупила нас голландська корпорація. То з лютого надіюсь на покращення з/п.

    І по з/п мій шеф має близько 4500$ в місяць, випадково бачила його податкову звітність. Можливо в інших, з іноземним капіталом, фірмах мають ще раз так. Тяжко судити є дуже різні з/п.
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2020
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Чоловіка брат в США має десь 11-12 тис$ в міс. Але мене цівить саме Україна)))
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    корупція only :)
    --- дописи об"єднано, 18 Грудень 2020 ---
    Нещодавно якраз говорили з кумом, також підприємцем. Мені так полегшало. Бо з нестабільністю фінансів нерідко здаєтсья, що я - останній лузер, а от "всі нормальні люди"... :)
    І лише поговоривши з чуваком реально слово в слово, я зрозуміла, що це все ж вірний шлях. Шлях того, кому не дала старту багата родина, і хто намагається творити своє майбутнє в Україні... як би високопарно то не звучало.
    Тепер я розумію, нащо оті всі підприємницькі спільноти. Поговорити про це все разом, з такими самими, - безцінно. Треба кудись вступити :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Basyanya вже і у львові така зп (як у вашого начальника) для досвідченого програміста досить реальна. Навіть не треба йти керувати.
    100тис$ в україні тяжко наскладати за рік. За кілька років якщо двоє працюють в іт можливо.
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @WinterDog мій начальник не керує))) він просто такий як всі, працює, та й все. Просто він перший працівник фірми)))) в плані перший працівник окрім засновників фірми, які почали в тій фірмі працювати))) та й у Львові в іт, теж мені здається, що не все так прекрасно. Знайомий починав з 500$ чи 600$, 2 роки тому, зараз може має 1000$, а може й ні. Фірма американська не спішить піднімати з/п.
    Я цього не заперечую. Але чим більше заробляє, тим більше тратиш. Відповідно навіть при вхідних даних, що обоє мають по 4,5 тис $, хоча більш реальна сума 4,5тис $ на двох. І якщо закласти, що половини з/п відкладати, то 100 тис$ 3,5 роки можна назбирати, але не за рік. Та й я собі слабо уявляю, людей, що "не пють і не їдять", тільки гроші "в шкарпетку" ховпють.
    А щодо ситуації з укр іт, мене страшенно дратує, що у всіх з/п "космос", а податки мінімальні. З мене знімають 275$ податку кожного місяця плюс роботодавець платить ще 250$ в казну.
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, серед моїх знайомих дуже небагато хто має стабільно помісячно такий дохід. Символічним я би його точно не називала