Крадіжки в авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем shokoladochka, 27 Жовтень 2014.

  1. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Створила цю тему щоб застерегти всіх власників автомобілів. В мене цієї ночі розбили вікно в машині і викрали реєстратор. Серед моїх друзів і знайомих також чую безліч таких розмов останнім часом. Будьте обережні, не залишайте в машинах нічого цінного і того, що в очі кидається. Якось так сумно стало, машина старенька, за 5 років які вона стояла в дворі ще ніхто її не рухав, а тут зранку така несподіванка. В співробітниці минулого тижня з машини зняли акумулятор.((
     
  2. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    Чоловік поїхав вчора купляти скло для заміни то йому сказали, що це зараз масово. На роботі в співробітника злили бензин(.... не багато, але пошкодили машину(.
     
  3. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    В і нас десь декілька тижнів назад таке сталось-чоловік поїхав в раківець по воду,то як виходив з машини,взяв з собою гаманець,а потім передумав і лишив в машині,як прийшов вже з водою,то в гаманці вже не було ні гривні:sad:
    Машина була зачинена,на сигналізації!
    Каже чоловік,що зараз так "працюють"-коли блокуєш машину,то зчитують сигналізацію і потім можуть,що хочеш з тим робити...
    От так:sad:
     
  4. Kukoc

    Kukoc ljutij

    Відповідь: Крадіжки в авто

    Що за марка авто? Зараз у сучасних авто неможливо злити бензин, тільки в жигулях. Знаю це, бо брат працює в автосервісі, і перевіряли, на спір, чи можливо злити бензин з део матіз.

    ---------- Додано в 18:06 ---------- Попередній допис був написаний в 18:02 ----------

    От в машині не можна такого лише ти, це ж така спокуса для крадіїв. В мене, в карпатах, витягли з бардачка машини фотоапарат, старенький правда, але були дуже цінні для мене фото. І так обережно це зробили, що коли сіла в машину, нічого не запідозріла. А ви кажете гаманець лишив...
     
  5. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто




    ---------- Додано в 07:41 ---------- Попередній допис був написаний в 07:40 ----------

    а ще згадала, то десь пів року назад вкрали в знайомих вночі номерні знаки..от таке
    :girl_impossible:
     
  6. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    Злили бензин з жигулі і то вже 2 рази(((( він там вже щось змінив не знаю чи то допоможе.... бо сама знаю що з іномарки злити проблематично там баки не так розташовані). А крадуть в основному що лежить зверху на видному місці і видно з вікна в мене тільки відеореєстратора потягнули ((( більше нікуди не лізли і навіть перехідник до прикурювача залишили).... мене дуже крадіжка здивувала адже були випадки коли випадково машина була відкрита на вулиці в кишені випадково вимикалася коли затискала її, і один раз забули вікно з сторони пасажира закрити і машина переночувала з ноутбуком на задньому сидінні ... я як побачила то думала все вкрали але ні на щастя)....
    раніше якщо відбувалися якісь крадіжки в знайомих то крали в основному документи і ноутбуки потім вимагали повернути за гроші(... а зараз дрібні крадіжки і чую від багатьох...
    прикро що у Львові тепер така ситуація хоча мабуть це свюди( зовсім безпечно себе не почуваєш....
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Крадіжки в авто

    Можуть з моїм чоловіком наспір, бо от щойно зливав собі до мотоцикла)))
     
  8. karioka

    karioka Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    от і в нас, на Сихові, сьогодні під ранок в двох машинах побиті вікна...не знаю,чи щось комусь встигли викрасти...але й самого вікна шкода...неприємна ситуація,однако...Міліція була, щось писали... сусідів опитували...
     
  9. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    От те що писала раніше, про чоловіка...гроші вкрали з гаманця, що лежав в підлокітнику...біля гаманця лежав ще й телефон, то чоловік взагалі нічого не запідозрив, поки не зайшов в магазин вже...от таке(((
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    В мене 5 років тому розбили шкло зі сторони водія, вкрали навігатор що кошував 200 доларів... А за шкло довелося заплатити 1000.. Я ще й вагітна була, подзвонила в міліцію, а вони мені - вам треба, то сідайте приїжджайте до нас!!! Куди мені вагітній з малим на руках, сідати на шкло і їхати?? Після скандалу приїхали самі
     
  11. nyatochka

    nyatochka Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    +1, тільки сталось це тиждні 2 назад. Викликали міліцію, то сказали що це вже 4 випадок за цю ніч в нашому районі. Вкрали і у нас і з сусідської машини. Так не приємно, хоча і самі винні, бо не зняли. Ще і за скло заплатили:girl_devil:
     
  12. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    В мене в подруги на Сихові вкрали з машини сумку з документами, грошима. В міліції сказали, що злодії слідкують за водіями - якщо жінка, або чоловік виходять з машини без сумки - велика імовірністть, що полізуть в авто. Я тепер завжди забираю сумку, навіть якщо там немає нічого цінного - не хочеться крім сумки ще й нове шкло купляти.
     
  13. Avici

    Avici New Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    на жигулі встановлюється замок на бензобак, щоб не зливали :girl_yes:
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    Сьогодні вночі в нас викрали номерні знаки. :girl_cray:
    Жодної записки з вимогами абощо не залишили.
    Минулого тижня біля сусіднього будинку розбили лобове скло, зі слів власника авто - нічого не викрали.
    Закрадаються лихі думки - для чого робити шкоду, не отримуючи від цього вигоди?
    Чи може це бути справою рук власників стоянок, що знаходяться неподалік? (Щоб люди не тримали автівки біля під"їздів, а заганяли на стоянки).
    Ще чоловік лякає, що номери могли вкрасти для "клона" - автомобіля тієї ж моделі і марки.
    Як подумаю, що може бути в такому випадку, волосся дибки на голові стає (якщо "клон" буде винним у ДТП, задіяним у злочині тощо.
    Хто стикався з крадіжкою номерних знаків - підкажіть, які мають бути наші подальші дії, і яка ціна відновлення номерів.
    Пи.Си. Міліцію викликали, чоловік каже, що заяву прийняли, але довідку, з якою можна йти відновлювати номери, сказали, що дадуть в кінці тижня (мол, тре почекати, може підкинуть).
    Хто розуміється на тому - це нормально? (Чи не може бути такого, що вони нашу заяву не зареєструють сьогодні? І якби що ("клон" щось вчудить і т.п.) нас можуть звинуватити?
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Крадіжки в авто

    В мене також була така ситуація.
    Навіть якщо і будуть дзвонити чи залишуть записку з вимогою, я би вам радила не вестись на цю аферу. По-перше, вони будуть знати, що ви будете платити і надалі. По-друге- діло принципу!
    В міліції вимагайте, щоб вам дали №вашої справи. Тоді будете точно знати, що її зареєстрували. Дозвіл на виготовлення дублікату ваших номерів вам дадуть тоді, коли справу буде закрито. До того часу, ви можете взяти довідку в міліції про те, що номерні знаки було викрадено і заведено кримінальну справу ( якраз це і буде доказом того, що справа зареєстрована).
    Скоріш за все, вам запропонують написати заяву про те, що ви самі втратили номери. За таке вони завідомо не хочуть братися, бо це "вісяк". Якщо ви погоджуєтесь таку заяву написати, значить, довідку на видачу дублікатів вам можуть дати зразу.
    Крадіжка номерів це завжди комусь вигідно, зазвичай такі номери їдуть за кордон. Рідко залишаються у нас. Хоча у теперішній час і таке можливо(. Довго пояснювати. Навіть, якщо і вилізе якась справа на таких номерах( що рідкість), у вас буде папірець на руках, що ви повідомляли про крадіжку.
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    Про це не може бути й мови! Проте, я б дуже-дуже хотіла, щоб викрадачі таки зв"язалися з нами. (Не розкриватиму тут причин, чому).

    Заплуталась наніц. Діло було так: чоловік вранці викликав міліцію, коли вони приїхали, написав заяву, що у нас ВИКРАЛИ номерні знаки. Йому повідомили, що мають викликати на допит, після цього видадуть довідку, з якою ми можемо звертатися для відновлення номерів.
    А Ви пишете
    Та хто зна, коли її буде закрито? То що, весь цей авто має стояти без діла?
    А по такій довідці дублікати не зроблять?
    От думаю собі, яким таким чином можна було втратити обидва номерних знаки? Це ж липа чистої води.
    Не хотілось би, звичайно, погоджуватись на таке, хай би ті міліціянти хоч щось робили трохи, може менше злочинності було б.
    Але все ж, які ризики, якщо погодитись на такий варіант?
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    На скільки я розумію, дозвіл на виготовлення дублікатів не можуть видати поки справу не закриють, бо ж при "розслідуванні" можуть з'явитись нові факти: зумисна втрата номерів і т.д.
    Їздити без номерних знаків ви можете при наявності довідки про справу. Тобто вас зупиняють, ви показуєте довідку і все. Це так, як їздити без прав, коли їх вилучають вам дають довідку, що права вилучені.
    Не хвилюйтесь, я їздила два тижні без номерів, мене жодного разу не зупинили і не перевіряли, хоча повз пост ДАІ проїжджала неодноразово)
    Якщо пишете заяву про те, що номерні знаки "загубились", справа "чудом" закривається. І, повірте, ніхто нічого шукати і рослідувати не буде! Напишите чи ні ви заяву про втрату.
    Я писала заяву про втрату інакше мені обіцяли, що справу закриють не швидше ніж за місяць.
    До речі, в ту саму ніч, коли мені вкрали номери, сусіду також вкрали. І нас обох "попросили" написати цю липову заяву.
    Після цієї події пройшло вже 5 років. Нічого не вилізло, та й не вилазить. Зазвичай, ці номерні знаки успішно утилізують після якогось діла. Знаю, що найчастіше ці номера використовують за кордоном, на крадені машини з підробленим укр.техпаспортом. Отаке-то.
    Машину продала, проблем не було через номер ні в мене, ні в сусіда.
     
  18. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    І я до вашої компанії, Городоцька, р-н. Сільмаш. В моєму випадку вражає відверта нахабність! Машина стоїть під вікном, під прожектором! Сигналка не спрацювала, все відбулось "без шума и пыли":girl_crazy: , ну і відеореєстратор побажав нам всього найкращого, але тут вже моя вина, НЕ залишайте в машині речі! Глупо це все, бо вікно дорожче за той реєстратор, та й продадуть його за фігню!
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Крадіжки в авто

    Відновили ми свої номерні знаки через 4 дні після крадіжки.
    Коштувало це 330 грн за два знаки.
    В міліції ніхто нас не змушував писати, що ми самі втратили номерні знаки, тобто заяву про крадіжку прийняли. Але справу закрили "у зв"язку з відновленням номерних знаків".
    Довідку про заведення справи видали досить швидко (в понеділок ми написали заяву, в середу довідка була на руках). Правда, чоловік просив слідчого прискорити видачу довідки, бо нам потрібно було в суботу конче їхати машиною.
    Слідчий попався досить молодий, з власної ініціативи сам підписав довідку у начальника, за це вже опосля попросив пачку паперу А-4.
     
  20. divadivulya

    divadivulya Member

    Основне, щоб машину не вкрали, а реєстратор то дурниця, мені і собі чоловік поставив, якусь карточку, без якої машину не заведеш, каже "фіг хтось угонить, максимум реєстрато вкраде", правда спочатку забувала, не могла привикнути, але потім все добре!