краса рук: поради, досвід, думки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем katrinka, 4 Березень 2009.

  1. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    дякую за допис. маю періодично взимку таку проблему. попробую, десь вроді і мазь вдома була
     
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    в мене теж аналогічна проблема.

    спробую:) дякую за пораду:)
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Дівчатка, підкажіть скраб для рук і маска для рук. Як часто можна використовувати ці засоби?
     
  4. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    При сухості шкіри я роблю так - змішую зволожуючий або живильний крем для рук з оливковою олією (можна з іншою рослинною), щедро втираю в руки і в х\б рукавички на годину, а краще наніч.
    Можна так робити декілька днів підряд до зникнення проблеми.
     
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Від тріщин на руках (і на п'ятках), ранок, навіть язвочок дуже добре допомагає мазь "Мефенат" (нею навіть ясна можна змазувати, довгонезаживаючі ранки які після прищів бувають), недорога, але поки що вона на перереєстрації.
     
  6. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Випадково зайшла з подругою в магазинчик, де вона косметику купує. Скептично глянула на всю ту китайсько-російську продукцію..Поки чекала, запропонували зробити "спа-процедуру". Вау! І я купила все, чим мені її робили)) Відчуття просто неймовірні, особливо коли соляний скраб накладали. Шкіра рук стала просто бомбезна..
     
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Розкажіть детальніше про процедурку і які засоби використовували?
     
  8. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Косметикою TianDe робили. Спочатку пілінговий засіб нанесли, потім сіль персикову, від якої в мене просто мурашки побігли)) Собі купила "Зелений чай", запах дуже приємний. Сіль, взагалі, цікава. Скраб звичайний, але від неї відчуття якісь такі зовсім фантастичні))
    І в кінці крем для рук. Процедура зайняла 2 хв, а кайф був, як після 2годинної)
    В неті відгуки різні, тому не знаю, як решта засобів.
     
  9. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    А які ціни і де таке можна купити?
     
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Не знаю щодо "купити"), кожний для себе вирішує сам (я б точно не купила, бо маю упередження проти МЛМ косметики), але спробувати можна:girl_smile: в Пасажі.
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    що таке МЛМ?
     
  12. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

     
  13. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

     
  14. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    на виставці в спартаку в них був стенд. теж на руці мені тестили скраб, а потім ще крем намазали. порівняно з другою рукою та була справді супер. я ніц не придбала, бо маю корейський скраб, то він аналогічне робить.
    от через це мабуть не купила:
    і біля привокзального ринку, бічна Героїв Упа, де Щирецькі ковбаси на куті.
     
  15. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    У подружки почалося таке активне шелошіння на долонях, і сухість сильна, каже, що кремом маже постійно, але не допомагає.... може хто мав таку проблему? раджу їй до дерматолога, але все каже пізніше, часу не вистачає, але ніякого зуду, свербіння чи ще чогось немає... чи можна таку проблему віднести до косметичної?
     
  16. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Думаю, що їй просто не вистачає вітамінів:girl_yes:
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    а що в такому випадку? яка це група вітамінів? якщо знаете, буду вдячна за коментарі))
     
  18. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    В мене між пальцями на руці теж якесь почервоніння і шелушіння. Я так замітила, що почалося після "генерального прибирання" перед Паскою (ніяк не навчуся прибирати в рукавицяіх :-( ). Думаю, може то алергія якась на хімії, але чому тоді тільки на 1 руці, і твльки між вказівним і третім пальцями... Може в когось таке було? Поки просто активно зволожую кремом для рук і мажу олійкою жажоба. Воно не чухається, просто так трохи замітне і є сухість в тому місці.
     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Найкращий крем для рук, що колись мала (особливо у співвідношенні ціна/якість). Бомба [​IMG]
    Зволожує чудово, ніякої плівки потім, моментально всотується. Запах, правда, такий собі)
    Отримала маленький кремчик для ознайомлення в пачці з Сульсеною. Стояв, неоцінений мною, доти, поки всі креми не закінчились) Помазала і просто в шоці була) А в кремах для рук я великий спец:girl_spruce_up: (на жаль)
     
  20. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Йду шукати ту "вонючку":girl_crazy: Краса потребує жертв)

    також