краса рук: поради, досвід, думки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем katrinka, 4 Березень 2009.

  1. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Маю креми, які давно у мене в фаворитах.
    А недавно ходила по супермаркету і така шкіра на руках якась стягнута була, що захотілося дуже крему, а в сумочці з собою не мала. Взяла перший ліпший тюбик. Це був Nivea Soft. Такий достойний крем виявився, сама здивувалася. Так що любителям масс маркету на замітку.
     
  2. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Моя свекруха дуже давно користується таким рідким кремом, задоволена на всі 100, бо має достатньо суху шкіру рук.
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    А у мене саме на "Нівею Софт" була алергія. Думала, щось співпало, але за деякий час знов його попробувала і знов висипка на руках зявилась. А от кожен день, особливо на ніч я зараз користуюсь класичним "Нівея" у синій банці, головне дивитись щоб оригінальний німецький був[​IMG]. То вже мій маст-хев для рук. Ніяких алергій, запах подобається, чудово приводить в порядок руки, нігті і кутикулу після прибирань, пересушування та всього іншого)) Круглий рік його тепер беру. А взагалі пробувала я багато різного, і чула дуже хороші відгуки про той наш рідкий крем що писали трохи вище, але його не мала.
     
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Мала такий, здається (якщо він буває "для обличчя та тіла"), мазала руки - хороший.
    Ще чудові креми для рук/ніг, обов"язково куплю ще, фірми Тіанде. Спочатку не сподобався для рук, бо дуже рідкий, а потім зрозуміла, що він супер. Рідкий, так, але коли вбереться, шкіра невпізнанна. І жирний, що, взагалі, дивно) Рідкі креми, як на мене, зволожувальні більше)
     
  5. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Так на ньому пише що він для лиця, тіла і рук. На лице звичайно не пробувала, а для рук дуже подобається. Домажу тюбик до кінця.

    Це взагалі універсальний крем. Справді хороший продукт за смішні гроші.
     
  6. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    А я дуже вже задоволена кремом для рук від Dr.Sante. Суперово зволожує шкіру, відповідно, руки дуже ніжні і приємні на дотик. Маю отакий:
    [​IMG]
    Зимою ж користуюся Nivea в синій банці.
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Теж мала і дуже подобався, але перестала користуватись через ароматизатор в ньому, викликав алергію.
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    В мене дуже чутлива шкіра рук, то вже років 5 користуюся " Маслом від обвітрювання шкіри рук " фірми Аромаінтер , до складу входять тільки натуральні олійки жодних консервантів. Це єдиний крем після якого я змогла мити посуд без рукавиць, і мої руки не кровоточать, а до того перепробувала купу кремів, масок для рук, народних методів . Зараз навіть страшно згадувати скільки я наплакалася через руки шкіра на яких постійно злазила і тріскала до крові ...
     
  9. Prosto Eva

    Prosto Eva Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Де купляєте це масло і яка його ціна, бо в мене з руками зараз схожа проблема як було у Вас.
     
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Теж шукала таке масло від тріщин, але ніде не знайшла. Підкажіть де ви його купуєте )
     
  11. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    можна самому зробити, ось склад
    може, там і купити можна
     
  12. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    а де ви москалів побачили? :eek:


    Купувати можна, можна і в мене, без переплати за доставку
     
  13. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Дівчата, в кого дуже суха шкіра рук, в мене теж колись таке було. Чим спасалась:
    - не мию руки в гарячій (дуже теплій) воді
    - з настанням осені завжди починаю приймати рибячий жир (доречі шкіра губ теж вдячна і раніше вона пекельно пересихала, а тепер все з нею ок)
    - робила маски для рук на ніч - будь який жирний крем чи масло наносила жирним слоєм на руки одягала рукавички і так на всю ніч. Зараз такого не роблю, бо потреба абсолютно відпала, але свого часу було дуже дієво
    - всюди по дому, роботі розтавлені тюбики з кремом і в сумочці теж завжди ношу з собою. Щоб не забувати після кожного миття чи контакту з водою наносити крем.
    Ну і креми, які спасають мою шкіру в разі чогось. Вони мають жирну текстуру, для використання на роботі не підійдуть, а от коли ви вдома і маєте час на те щоб крем впитався то ось моя трійка лідерів:
    Крем для рук з коноплею від Body Shop
    Концентрований крем для рук від Neutrogena
    Cold Cream від Avene.
     
  14. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    борони Боже, нікого не хотіла образити
     
  15. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Ясно, ми тут не сваримось :)
    Це правда, вони так назвали свою косметику, коли ще не було сумнозвісних подій:sad:
     
  16. gamma

    gamma Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    хороша процедура- парафінотерапія на руки. Вони зразу такі м"якенькі, класні. В мене результат тримається вже 2 міс. І крем Nivea Soft теж мені дуже подобається.
     
  17. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Це від однієї процедури чи від цілого курсу?
    Ви робите холодним парафіном чи гарячим?

    Надіслано з мого GT-S7272
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    І мені на осінь-зиму парафінотерапія - то спасіння для сухої шкіри рук. Результат видно відразу після однієї процедури і тримається місяць, якщо не забувати в хаті вбирати рукавички.
    Парафін плавлений, теплий такий.
     
  19. gamma

    gamma Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    зробила 5 процедур гарячим парафіном.
     
  20. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: краса рук: поради, досвід, думки

    Простий і допоміжний рецепт для пом"якшення шкіри рук. Зробити ванночку для рук у свіжому теплому картопляному відварі. (Коли зварили картоплю, злити воду в мисочку і там потримати руки 15хв). Допомагає.