Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    І я зла як пес. Термін депозиту закінчився, депозит не видають, бо тимчасова адміністраці до серпня. Дали відсотки, ну думаю, піду хоч відсотки зніму, а депозит у євро, приходжу в касу, а видають лише по 10 євро в день, ходити треба до наступної єврейської паски.
    Мій співробітник радить вже писати позов, ми юристи відразу судимось, але я і так кожен день в судах, та ще й по своїх справах ходити знаючи цю систему зовсім не хочеться. Та й рішення суду 1 інстанції банк 100% буде оскаржувати в апеляції а це мінімум рік, так що чекаю до серпня...

    Цитата:
    Допис від Златка
    Важлива інформація: в жодному випадку не переукладати договори в банку Надра!!! Пояснюю чому. 3 березня цього року банк Надра був віднесений до категорії тимчасового учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Що це означає простими словами? По всіх депозитних договорах, що укладені після 3 березня, Фонд гарантування вкладів НІКОМУ НІ КОПІЙКИ НЕ ПОВЕРНЕ !

    А банк "Надра" і не переукладає договори, в мене там депозит 15 числа закінчився. В них є внутрішня постанова банку, що після закінчення дії договору його автоматично не пролонговують, незалежно чи передбачено це самим договором
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2009
  2. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А в мене депозитів ніде нема. Навіть вдома в шухлядці...:umbrage::sad:
    Щастя, що і кредитів теж.
    Так собі, від зарплати до зарплати. Чоловікової...
     
    • Подобається Подобається x 14
  3. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    я раніше завжди чоловіка намовляла на кредити, а тепер дійсно розумію, що відсутність кредиту -це повне щастя (депозиту теж)
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    От і я маю цілу купу "переписки" з приводу 2 банків, але до суду ще не передаю,знаючи зсередини судову систему. Крім того,реальні позитивні рішення суду першої інстанції (початок лютого) у моїх колег вже "зарубані" другою інстанцією.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    позичаєш чужі на якийсь час - віддаєш свої і на зовсім. теж не люблю позичати. Єдине за що зі мною посійно воює чоловік, це за кредитку. Але як нема готівки, а потрібно продукти купити - розраховуюсь кредиткою :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Вах! А то чого, Обласний апеляційний чи Адміністративний зарубав? Оскаржували договір депозиту чи наказ банку???
    А в мене колежанки апеляцію по збільшених виплатах по догляду за дитиною призначили на 2010 рік, рішення суду 1 інстанції за листопад 2008:confused:
    І радь комусь іти до суду????
     
  7. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я не кажу, що пролонговують, вони просто переконують людей укладати депозитні договори на новий строк :tanksmile: в мене в сестри там депозит і от таку лапшу вони їй вішали на вуха, які вони білі і пухнасті, ви мол в нас ще трошки гроші залишіть, будете мати відсотки :ninja:
     
  8. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Дівчата-юристи, допоможіть з консультацією!!!!
    Вчора випадково дізналась, що свого часу чоловік був поручителем (здається так правильно) в мами свого друга, коли вона брала кредит в банку. То вже давно було, але кредит вона видно ще не віддала. А вчора йому з банку приходить пісуля, що вона щось там заборгувала.
    І що, тепер він мусить за неї віддавати????? Я в шоці просто, там сума немала!!!!:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  9. Ленка

    Ленка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Хочу і я вилити душу!! Бо сижу і чуть не плачу......... Сьгодні чоловікові на роботі сказали, якщо до кінця літа не буде машини, то довідзеня!!!:girl_devil:
    А робото добра, не хочеться втрачати і грошей не має,щоб купити, і банки кредити не дають........ капєц одним словом!!
    І роботу поміняти зараз тєжко, попробуй найти нормальну!!:girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Вирішила тут запитатись, бо в розділі "кредити, банки" щось ніхто не реагує.
    Поможіть!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Mokka, тут все залежить від того, що написано в кредитному договорі і на що та жінка брала кредит, а також, можливо ще має бути і договір поруки (!). Його треба перечитати. Чи має ваш чоловік ці документи?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Для початку почитайте договір поручительства (він має бути в кожного поручителя). Та й поручителів мало б бути двоє.
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я не юрист, але попитайте тут : finincom.ua
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Дівчатка, от читаю про ваші депозитні баталії, і аж страшно стає. Тільки одного не можу зрозуміти, ви не ображайтесь, але якого милого вас понесло, наприклад, в банк "Синтез"?:ninja: Це вже свого роду ризик. Але як би там не було, бажаю вам пошвидше отримати свої грошики.
    Від себе можу порадити банк УКРЕКСІМ. Більш ніж 15 років користуємся його послугами, ніколи ніяких непорозумінь і тд. В період кризи клали гроші - все без інцидентів повернули.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Не знаю, але запитаюсь. Дякую.
     
  16. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Mokka, якщо ваш чоловік виступав поручителем - значить, він давав письмову згоду в договорі поруки про те, що позичальник своєчасно віддасть банку суму кредиту. А ще він, це означає, що довідки про доходи позичальника (при укладанні кредиту) було замало для видачі кредиту і тому враховували ще й довідку про доходи вашого чоловіка. Але треба мати в руках договір. І ще, той лист, що вам прийшов з банку - уважно перечитайте. Слова словами, а документи - документами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    MUCHACHA, Укрексім - здається банк з державним капіталом, також чула про нього хороші відгуки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Справа в тому, що я про це все дізналась від свекрухи, а від нього так - два слова. Доступу до тих документів я не маю і він мені не дасть, взагалі про це не хоче говорити, мовляв, це мої проблеми, сам розберуся. Але я ще попробую щось взнати.
    Ну а взагалі, такий варіант можливий, щоб йому прийшлось віддавати гроші за неї? Теоретично?
     
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Поручитель - виступає гарантом того кредиту. Так би мовити, якщо позичальник не зможе справитись зі своїми зобов"язаннями, то поручитель бере на себе ці зобов"язання! Теоретично ваш чоловік мусить віддавати кредит. інше питання що гарантією з боку чоловіка була довідка про доходи і все(сподіваюся), а застава оформлена на якесь майно позичальника - тоді банк може вимагати вашого чоловіка платити, але він також може бути неплатоспроможним, тоді перейдуть до заставного майна.

    п.с. я не юрист, але мене не раз просили бути поручителем, тому я колись питала про наслідки, але все рівно поручителем не виступала!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ги-ги, так я тепер так і ходжу в банк як по свячену воду щодня. Знімаю по 100 грн :girl_curtsey:

    Ех, а такий класний банк колись був
     
    • Подобається Подобається x 1