Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Поручитель гарантує, згідно договорів поруки, в основному, віддіти кредит за позичальника при його неплатоспроможності, своїм майном в тому числі, проте не переживайте ви так, банки в основному беруть під заставу майно, яке в першу чергу буде реалізовуватись, хіба би там щось було не добре з тою заставою.
    Щодо невеликих банків, то люди несуть на депозит гроші туди, де мають знайомих, через те що довіри до загалом системи банківської нема, і хоча ті знайомі нічого гарантувати звісно не можуть, але на душі легше, так би мовити притаманно менталітету, типу нема повної відповідальності за свої дії. В мене чоловік так робить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Спробуйте звернутись в Індекс банк, вони ніби дають кредити.
    Я маю багато знайомих по банках, можу попитати, напишіть в ПП на яку суму розраховуєте, і чи маєте щось додатково в заставу, і чи маєте гроші на перший внесок?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ощадбанк ніби дає кредити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Якщо потрібно, то можу в ПП скинути номер телефона людини, яка за певну плату допомагає з кредитами , консультаціями з цих питань:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Індекс банк має драконівські умови (принаймі мав). Не один співробітник від їх кредитів за голову хапався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Кредити зараз дають два банки Астра банк і Ощадний банк, ми з ними тільки зараз і працюємо. Ощадбанк тільки центральне відділеня на Валовій. Деякі салони мають свою кредитну прогарму. Пишіть, підкажу, сама в автосалоні працюю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    І я так щодня знімаю,..:girl_crazy:

    Адміністрація вводилась до серпня, а що буде далі???
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    в якому якщо не секрет?
     
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Автосалон "львів-Авто", машинки КІА. Якщо когось цікавить, можу допомогти. Є непогані пропозиції. А чоловік на Nissan працює, так що звертайтеся, забезпечимо машинками по повній. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    А що хто чув про банк Універсальний? І взагалі, якому банку ви довіряєте зараз на стільки, щоб зберігати в ному свої грошики? Підскажіть, будь ласка, бо почала думати я про "чорний" день... і... куди податись не знаю.
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Я довіряю скринькам б великих банках. Надепозит би не клала...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Я би клала, не маючи знайомих, на невеликий термін з правом переукладеня або з правом вільного користування в великі банки з іноземними інвесторами, бо ті що в скриньках, і особливо у гривні втрачають свою цінність так чи інакше в наслідок постійної немаленької інфляції.
    Поки що тримаємо в банку Хрещатик, але планую в інші, дкмаю над Фольксбанком, Укрсоцбанком, Кредобанком, Індексбанком-треба зробити моніторинг по відсотках.
    Тим більше, що зараз такі банки будуть опускати відсотки, бо у звязку з якимись там постановами Нацбанку, вони мають обмеження по здійсненю операцій з валютою, а оскільки в них забезпечення в валюті, то накопичився її залишок, і вони не мають куди їх діти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    В мене депозит в Кредобанку. Там є різні терміни, від 7 днів, до 20 років. І відотки привабливі. Якщо на один місяць 20,5% в грн, і 9,5% в $. Тримаю гроші там, де працюють знайомі на високих посадах. Щоб як би що, свиснули, і язразу до банку по грошики.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Оголосіть весь список:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: Я теж там працюю.:girl_mad::girl_mad:. Якщо серйозно, то це один з небагатьох банків, що віддають гроші після завершення терміну дії депозитного договору. Це не реклама, :girl_devil::girl_devil::girl_devil:, в нас є і недоліки...
    Після смерті тата , свою частину спадщини в грошах вибивали в різних банках. Строк депозитних договорів завершений (це при спадкуванні не обов"язково), а гроші не хотіли віддавати. Але в родині два юристи... :girl_mad::girl_mad: то миїх силою :girl_devil::girl_devil: і забрали, однак неприємно.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    А ці недоліки мають відношення до депозитів?
     
  16. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Ні, але до зарплат! так:girl_devil::girl_devil::girl_devil:. Зрештою, в кожній роботі є свої переваги і "недоваги":girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Маю депозит (я б то швидше назвали геморой) в Надрах, який закінчився у квітні. Там був мораторій на видачу вкладів до 10 серпня, зараз продовжили до 10 лютого. Видають 20 відсотків від суми вкладу якщо на решту суми укладаєш угоду. В банку кажуть що то буде додаткова угода до депозитного договору. На нові угоди не поширюється фонд гарантування вкладів. А як можна укласти додаткову угоду до депозитного строкового договору, який закінчився у квітні??? Договір не продовжено і не пролонговано, то як можна до нього укласти додаткову угоду??? Юрист надра банку нічого врозумітельного не відповів. Напевно мій депозит пішов на зарплату тому "освідченому" юристу:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    наврядче колись будем тримати гроші на депозиті....Як каже мій чоловік "гроші повинні працювати", ну а якщо вкладати то тільки в нерухомість
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Мені потрібно взяти кредит до 2000грн. під товар. Може хтось останнім часом брав та може порадити банк з нормальними відсотками і обов"язково без довідки про доходи, бо я у дикреті, а чоловік працює не офіційно. Буду дуже вдячна за інформацію:girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2010
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    То ви хочете товар у кредит? Бо я щось не дуже зрозуміла... Якщо так, то зараз є багато магазинів, що дають товар без довідки про доходи.
    Або відкрийте собі кредитку, наприклад від ПриватБанку.. але відсотки там захмарні.