Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

  1. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...


    Так, товар в кредит. Підібрала собі меблі,а в тому магазині кредит не дають, потрібно звертатись саме в банк по кредит. Шукаю такий щоб відсотки найменші були.
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Тоді вам потрібно споживчий кредит, а це дууууже проблематично. Знаю, що Аваль дає під 33% річних, ПриватБанк 36% річних. І знаю, що кредити вони не спішать давати, тим більше беззаставні. Мусите шукати інший вихід.
     
  3. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Ощадний банк надає споживчий кредит, максимальна сума 20 тис.грн під (від)18%, терміном 2-3 роки. Розгляд заяви від 5 днів. Той товар беруть під заставу, та всеодно потрібна довідка про доходи.
     
  4. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Напевно зупинимося на Дельта банку. Якщо я нічого не плутаю (таки надіюсь що не плутаю)то там під 12% річних, а чоловік ще казав що то страшно багато і треба знайти менші відсотки. Дякую за відповіді:)
     
  5. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Облом, в дельта-банку працюють тільки з фокстротом і ще там чимось, і кредити видають лише на техніку. Так що обійдусь я видно без кухні
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Я аж здивувалась, що гілка ожила, але так розумію - не надовго.
    Уляночка, банк якщо кухню прийме як заставу він жеж не дозволить на ній варити. :girl_wink: І приходитиме перевіряти її недоторканість))
    Розумієте? Заставу банк змушує страхувати і всяке таке:girl_cool: Жартую звісно, але ХЗ, з машиною було саме таке враження))
    Ходіть щасливі, що не зв"язались з кредитом.)
     
  7. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Ги)))) Розсмішили, дякую:haha:)) Я власне тому й питала, що колись брали через дельту кредит і без довідки і без застав. Правда то був не під товар а звичайний грошовий кредит. Все, перестаю тут тему засмічувати, бо вже більша половина дописів ні про що))))
     
  8. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    А може хтось судиться з Надрою????? Відгукніться!!!!!
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Я думала, бо маю там депозит, але знаючи нашу судову систему зсередини поки ждю. Треба держмито платити 1% від суми.
    Подавав колега-юрист позов ще з липня - Надра банк оскаржував будь-які дії суду починаючи з ухвали про призначення справи до розгляду і переносив справу за будь-якого приводу.
    Рішення суду першої інстанції винесено судом лише на початку березня а тепер Надра подав апеляцію, а то ще як мінімум на пів-року.
    А потім чекати, коли виконавча служба візьметься виконувати...
     
  10. IKA

    IKA New Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Хотіла взяти щось в кредит, ніколи ще нічого не брала, вирішила спробувати, але прочитала усі дописи з теми...тепер беруть сумніви?????
    Може хтось брав шафи-купе в кредит?? не підскажете де можна взяти їх в кредит, щоб відсотки невеликі були???
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    А ви спробуйте з виробником домовитися про безвідсоткой. Не всі підуть на таке, але може пощастить. Знайомі замовляли меблі, то домовилися про поступову оплату.
     
  12. IKA

    IKA New Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Дякую, шо відгукнулись!!! Цікавилась, але поки безрезультатно. Пошукаю щось ше, може знайдеться щось....
     
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Хороша підбірка. Правдива. Мої родичі проходили як мінімум по двох пунктах таких зловживань з боку банків вже.

     
  14. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Дякую bora за викладений матеріал, тож буду набагато обачнішою з банками. Ще б знайти список банків, яким можна довіряти. Чи таких не існує ??? :girl_in_dreams:
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Криза показала, що таких списків не існує. Є критерії по яких все ж визначають більш надійні банки, це мінус кілька відсотків ризику. Їх можна знайти, експерти коментували останнім часом багато. Але це все одно не гарантія від другої хвилі кризи чи законодавчих сюрпризів. А от хто зловживає дуже нагло терпінням фахово розписують на фінансових форумах.
    Там у кожній гілці конкретного банку є ще голосування. ПО-моєму справедливий щонайменше рейтинг Привату)
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Може не зовсім в тему - але терміново потрібна допомога - яким чином з найменшими втратами на комісіях поповнити приватбанківстку карточку?...мені тре перерахувати гроші, раніше просила подругу, в якої є приват24, тимчасово такої можливості нема, через касу - 5 грн. комісії, як ще можна поповнити?....
     
  17. irra

    irra New Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Дівчата напишіть хто компетентний в тих справах-терміново треба кредит до 4.000 долларів під заставу квартири,чи можливо це зробити без довідки про доходи(чоловік і мама працюють не офіційно) і чи взагалі реально таке зараз зробити.Позичити в родичів не реально.
     
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    скажіть мені, темній, що таке ІПН? хочу зареєструватися в Приват 24, а не знаю що вводити...
     
  19. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    ідентифікаційний код
     
  20. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Якщо дослівно - індивідуальний податковий номер