Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    і я дозріла до катрки приватівської. гордо від кредитки відмовилась, тому відбилась малими втратами. поповнила я ту картку через термінал, а мені досі в приват24 не видно тих грошей. що робити?
     
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Потребую поради в такому питанні: залишаю свою приватівську зарплатну картку іншій людині на декілька місяців. Чи розрахунки такою карткою тільки в межах ліміту (нарахували з/п, зняли готівку) ? Застановилась, чи не можна нічого нахімічити з якимись прерахунками або кредитами по такій картці (картка зарплатна, не кредитна)? Не хотілось би отримати назад свою картку з сюрпризом. Хто орієнтується, проконсультуйте )
     
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    З такими питаннями краще звертайтесь конкретно в банк - є така річ, як овердрафт, який по своїй сумі може сягати і 3, і 5 посадових окладів, тобто при поверненні Вам картки на ній може бути "мінус" в обсязі кількох окладів. Не знаю точно чи практикує таке Приват - можливо Вам дадуть відповідь на гарячій лінії.
    Також є можливість ставити ліміти на картковий рахунок - до прикладу 1000 грн. на міс, більше зняти не можливо ні в торговій мережі, ні в банкоматі. Розрахунки в неті також можна чи обмежити чи взагалі заблокувати.

    Але взагалі-то, навіщо свою картку комусь віддавати, тим більше, якщо Ви не повністю тому "комусь" довіряєте?
     
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

     
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Мені подобається співпраця з Альфа-банком. Можливо я везуча, але мені подобається коли мені приходить смс що я маю сплатити до такого числа таку суму по такому договору....і гаряча лінія мені в них комфортніша.
    Чого не скажу про Укрсиббанк-для мене в чорний список!!!
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Хто мав справу з банком "Форум", а саме з депозитами у них? і взагалі, як думаєте, куди зараз можна нести на депозит, чи краще дома тримати?
     
  7. Ashana

    Ashana New Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    На овердрафт здається потрібно договір окремий заключати, але Ви можете відкрити копілку з відсотками (такий собі депозит), і з кожної зарплати певна сума буде йти туди, потім можна зняти.
     
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Не всі банки так роблять, дехто автоматично його закладає в договір зарплатної картки, де це зазначається якимись маленьким підпунктом - мала таку зарплатну картку.
     
  9. Promesse

    Promesse New Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    З цим банком вже років 4-5. Поки що нічого поганого сказати не можу.
     
  10. malunka

    malunka New Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Я депозит вже багато років тримаю в Дельта-банку і задоволена, % у них одні з найвищих і є можливість інтернет-банкінгу.
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Знаю що приват підписав угоду із банками про те, що можна знімати гроші в інших банкоматі без комісій. Хто знає, то в усіх банках так, хтось перевіряв чи дійсно без комісії?
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    може пізно відписую, але вже як є. Я мала там спершу стипендію, потім перевела грошики на депозит. Мала з ними проблеми власне через ту карту зі стипендії. Ми ж їх поздавали і я то думала, що і рахунок вони закрили (ну бо нащо ми картки здавали і мені сказали, якщо хочете користуватись нашими послугами, то створіть собі депозит). Кілька разів поповнювала депозитний рахунок так, що вони гроші перераховували на той студентський рахунок, повернути їх було дуже важко, перший раз довелось поскандалити, гроші мені перевели за 1 чи 2 дні на мій депозитний рахунок, вдруге мама пересилала мені гроші і їй знову продиктували студентський рахунок (знаю-знаю, я могла дати мамі номер рахунку, але в мене під рукою його не було і я продиктувала номер своєї карти, і досі для мене секрет, як вони прив'язали номер однієї карточки до іншого рахунку). Того разу перераховувати гроші на депозит вони не хотіли, без моєї заяви, яку я мала написати саме у Львові, тобто мені тре було б брати вихідні на роботі, їхати у Львів, щоб виправити їхню помилку. Багато там було вияснянь. Ще більше було мороки, щоб закрити той студентський рахунок, мене відправляли з одного відділення в інше, і так по колу, аж поки я знову не почала скандалити (ну ви не подумайте, я людина добра ;), але вони мене отим ставленням довели до шаленої злості).
    Відсотки приходили справно, але вони добряче були знизили відсоткову ставку по депозитах. Зараз наче знову підвищують, але я туди грошики більше не понесу.
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Хто що може сказати про банківську картку з чіпом? Чим вона відрізняється від звичайноі з магнітною стрічкою? Як іі зробити. Розраховуючись в інших краінах мені дали термінал, що доречі зараз чомусь майже всі магазини практикують самообслуговування при розрахунку карткою, і я запхала картку в дірку зверху, продавець мене виправила і провела іі збоку, сказавши що та дірка для карток з чіпами, мене зацікавило що це таке?
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    то щось на кшалт системи карток Pay Pass?
     
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Я такою користуюся, там, наскiльки я розумiю, iнформацiя зберiгайеться на чiпi, а не на магнiтнiй стрiчцi, ну i в користуваннi простa, вставили картку, ввели код i все. Mене в банку переконували, що картки з чiпами безпечнiшi, нiж з магнiтною стрiчкою. Колiжанка моя мала проблему, не могла тут в магазинах часом розрахуватися, бо апарат не реагував на стрiчку, лише на чiпи.
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    це так би сказати, наступне покоління, вдосконалене і безпечніше
    але в нас можете мати проблему з тим, що в багатьох тооргових точках стоять термінали ще такі, як за бабці Австрії, і вони не читають чіпові картки
     
  17. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Так і мені чоловік пояснював.
    Ми, будучи в Європі мали з собою різні картки, то я помітила, що там люди частіше користуються саме чіповими. А з карткою з магнітною стрічкою касир часто незнав що робити. Спершу довго крутив нею, а потім вже розраховував))
    Зате в нас виявилось все навпаки. Пробували розрахуватись чіповою в Ашані, то касирка(певно ще новенька) три рази проводила тою карткою там де проводять магнітні і видала, що картка не працює. Чоловік мусів показати куди пхати ту картку)))
     
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    Дівчата, де зараз вигідні іпотечні кредити? Розглядаємо Універсал банк, якщо нема чогось прихованого. Може хтось недавно досліджував?
     
  19. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Кредити, депозити, банки...

    З вигляду картка з чіпом така ж, як і з магнітною стрічкою, тільки чіп нагадує маленьку мікросхему,. В Україні наразі поширеніші картки з магнітною стрічкою, але в Європі все частіше використовують чіпові картки. Вони більш захищені. Зараз є багато шахраїв, які знають безліч способів як "викрасти" картку в банкоматі, або скористатись карткою без відома власника. А з карткою з чіпом-це значно важче. Тому закордоном переходять на чіпові картки. Зараз і в Україні все більше банків випускають такі картки. При випуску картки в банку Вам мали б дати "Правила користування банківськими платіжними картками", і тарифи по обслуговуванню, де все детально розписано про картку. Думаю, дані документи ви можете попросити в банку, який вас зацікавив, і ознайомитись, ще до випуску картки.
     
  20. lykkelig

    lykkelig Member

    Порадьте яку банківську картку вибрати

    Допоможіть, будь ласка, з вибором картки для онлайн розрахунків, можливо хтось користується, напишіть які враження, "підводні камені" і на що звертати увагу при виборі...
    Мені важливо мати змогу оплачувати товари в наших і закордонних магазинах і онлайн-аукціонах, можливість швидко поповнювати і знімати гроші, а також низькі ставки на обслуговування..
    Буду дуже вдячна!