Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

  1. nataliya

    nataliya nti

    Нам теж, але після роботи вже все (
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В банківських колах ходять чутки, що з дня на день (швидше за все, завтра) в цей банк введуть тимчасову адміністрацію.
     
  3. nataliya

    nataliya nti

    Чи це означає, що банк визнають неплатоспроможним і почнеться його ліквідація.
     
  4. dasha

    dasha Well-Known Member

  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Щодо неплатоспроможності - так; щодо ліквідації - рішення щодо подальшої діяльності, продажу або ліквідації приймається через 3 місяці після аналізу фін стану банку та комплексу інших показників.
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Щойно намагалася зайти в Приват24 і після підтвердження кодом, отриманим по телефону, запросило ПІН код
    Передзвонила на 3700, сказали, що треба вводити - в них там якісь зміни. Але ж завжди наголошували, щоб ніяких Пінів ніде не вводити і нікому не повідомляти.Хтось з таким стикався?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я сьогодні теж заходила -- але піну не просило. Але один раз десь рік тому було таке ж
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ще два пріколи від Привату. Ото перший -- щойно без проблем на свою сторінку зайшла
    --------------

    Шановний клієнт, Ви увійшли в Приват24 без підтвердження на Ваш фінансовий телефон.

    Чому так сталося? Ми проаналізували велику кількість факторів, які гарантують той факт, що даний сеанс є досить захищеним і в свій Приват24 зайшли саме Ви. Так буде відбуватися завжди, коли рівень захищеності буде досить високим.

    Якщо Ви захочете використовувати підтвердження входу в усіх випадках, Ви можете в будь-


    ---------------

    А другий -- то дзвонить мені щойно із Привату і пропонують нову послугу. У мене на картці є борг. Вони пропонують мені цей борг перевести у "миттєву розстрочку" і розкинути на рік рівними частинами. Наприклад (я не свій приклад, а просто округлю). На картці кредитний ліміт 20 штук, винна 10 штук. То протягом року щомісяця я плачу приблизно по 1 тисячі гривень. Під 2,9 відсотка місячних. Це тіпа капєц як вигідно, бо наразі за карткою у мене щось під 4 відсотка місячних. За те мені повністб повертають усі 20 тисяч кредитного ліміту і я можу ще більше тратити!

    Я пояснюю тій тітоньці, що мені немає потреби розкидати борг на рік, бо вже із найближчої зарплати планую весь борг погасити. Тут вона видає геніальну фразу: ну ви ті гроші, які маєте -- киньте просто собі на картку, то будуть ваші особисті під стількись там відсотків річних (типу депозит -- колись було 10 тепер не знаю). А борг віддавайте протягом року рівними частинами....

    Ну от скажіть: я дура? Покласти гроші на депозит під 10 %, а кредит взяти під 2,9 місячних -- 35 % річних... І то вона мені таку "вигідну" пропозицію пропонує. Єлі від тієї пропозиції відмазалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    в мене теж таке буває, але то як офіційна сторінка Привату, то ніби нічо страшного, можна вводити. але вони взагалі з тим доступом до сторінок приват24 все ускладнюють і ускладнюють. на роботі то взагалі "покращили". раніше могло комп'ютер після вводу паролю з смс запам'ятати на 30 днів. а зараз кожного разу дзвонять на телефон (менеджера чи керівника для підтвердження входу), тому якщо когось з них нема на роботі, то я і не знаю, що там в нас на рахунку робиться:) аж страшно подумати, що вони далі придумають)
     
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Підкажіть, якщо я хочу відкрити депозит у валюті, то мені обов'язково конвертувати ту валюту в гривні чи ні? Бо щось таке вичитала на сайті одного банку, що отримати назад гроші можна лиш в гривнях, а тоді вже купляєш собі валюту.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  11. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Не знаю про який Ви банк питаєте, але в Приваті кладеш у валюті і отримуєш назад також у валюті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Якщо нбу не введе ныяких обмежень (таке як було пыд час останньоъ кризи) то кладеш валюту-забираєш валюту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    При умові, що не достроково.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. VERO

    VERO Well-Known Member

    Як правило, при достроковому розірванні. Скопіюйте весь пункт угоди.
    --- дописи об"єднано, 3 Липень 2016 ---
    На даний час, вже накладені обмеження поступово розширюють. Нові не планують. Хоча, хто зна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата просвітіть мене, якщо я маю картку Visa Gold від Aval в гривнях то я можу нею розраховуватись закордоном так? просто банк буде автоматично конвертувати гривні в валюту по курсу?
     
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Так можете розраховуватись, конвертує по курсу Віза. Якщо у Вас стоїть обмеження на розрахунки - зателефонуйте в банк і вніміть обмеження на розрахунок закордоном (я так роблю перед кожною поїздкою)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дякую

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  18. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Дівчата - хтось в курсі коли в Україні почнуть працювати милі за польоти? З кредиток там і все таке.
    В Росії уже.
    Я теж хочу:girl_in_dreams:.
     
  19. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Мене власне банки цікавлять)).
    Ось таке щось - Крупные банки предлагают клиентам дебетовые или кредитные карты для более доступных полетов.