Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не завжди. Деколи конвертується по курсу платіжної системи, і не обов"язково конвертація відбувається день-в-день.
    Також після того, як курс на чорному ринку сильно відрізнявся від офіційного, деякі (більшість) банків встановили додаткову комісію за конвертацію, яка подекуди сягає 2-3% від суми.
    Перш ніж їхати, уточніть умови в своєму банку, щоб потім не було неприємного сюрпризу.
     
  2. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Як виявилось в Авалі беруть 1%

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Молодці :girl_haha:
    В
     
  4. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Стандартно.
    Ше й перед виїздом закордон потрібно їхню інформ службц повідомляти

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Це швидше в цілях безпеки. Зараз дуже поширилися випадки кібер-шахрайства, коли буцімто в країнах типу Кіпру відбувається розрахунок картою, коли сама карта і її власник в цей час перебувають в Україні і жодного відношення до даного розрахунку не мають.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Дівчата - а які банки в Україні продають золоті монети?
    Приватбанк чогось перестав.
     
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Потрібна термінова консультація: для переказу коштів на карту ПБ з-за кордону обов'язково потрібен номер мобільного саме той, до якого прив'яана карта?
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2016
  8. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    ви на свою карту хочете покласти чи на чужу? Якщо на свою і нема карти то так, а якщо на чужу то для того щоб ввійти в термінал без картки можна будь-який тел на який прийде пароль входу.
     
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Неа, на мою картку тут кидає людина з-за кордону. Каже, що без саме того номера, до якого прив'язана карта, не може кинути гроші
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На мою думку, схоже на спробу шахрайства.
    Якщо він здійснює переказ через відділення дочірніх банків Привату за кордоном, то схема мала б бути подібною до переказів в мережі Привату в Україні.
    А якщо переказ буде йти з будь-якого іншого банку, то потрібні повні реквізити, з СВІФТ-кодом банку, рахунками банків-кореспондентів, тощо, але аж ніяк не з номером телефону, до якого прив"язана карта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    От і мені так виглядає, але маю в ПП непорозуміння, бо "гроші зависли і взагалі зникнуть, бо я надала не вірні дані" (номер тел.давала інший). Систему роботи переказів знаю, але у Привата завжди свої приколи...
    Тому хочеться почути якусь інформацію від тих, хто з такою ситуацією зустрічався.
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    подзвоніть в приват. на мою думку шахрайство. Потім на Ваш телефон здійсниться кілька дзвінків з інших номерів, потім якщо є знайомі в київстарі в тієї людини сімкартку заблокують , виготовлять дублікат і зможуть отримувати паролі в приват 24.

    Так як мою картку знає багато людей я спеціально купила копійчаний телефон, ще один номер і він в мене є чисто для фінансових питань
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Зателефонуйте 3700 або онлайн і запитайте
    Ви бачите ті гроші що висять, чи вам кажуть? В мене раз хотіли виманити цифри на звороті і типу карту заблокували("працівники банку"), бо переказ від юрособи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    куди зникнуть? Точно шахрайство, хочуть вас налякати, щоб ви в шоці дурниць наробили. Для переказів з іншої країни необхідні повні дані - СВІФТ код і т.д. а от телефон нікому не потрібен, чим саме він може допомогти?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Дякую, всім. А то вже закрався сумнів, що за час декрету конкретні зміни в банківській системі відбулися : )
    Щось на ДП такого не чекала, тим більше якщо цє і не нью мембер
     
  16. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Моя епопея триває. Менеджер Привату відповів, що про такі вимоги вперше чує, зустрічав аналогію хіба в шахрайських схемах.
    Від форумчанки отримала інформацію, що все відбувається через transferwise.com. Погуглила - реально дана система існує та таким займається, працюють лише з Приватом, АЛЕ, є ньюанс - отримані таким чином кошти вважають доходом, відповідно підлягають декларуванню та оподаткуванню.
     
  17. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Та форумлянка, яка в статусі потенційної "шахрайки" то я:girl_smile:. Хочу зробити допис, щоб пояснити систему, за якою я завжди перераховую гроші. Можливо комусь це стане в нагоді.

    Отож, пояснюю..
    Є багато способів переказу коштів, проте спробувавши декілька я зупинилась на згаданому вище (не реклама), але провівши поза 50 переказів не збираюсь його міняти.
    В Україні ця компанія співпрацює тільки з Приватом, і для перерахунку коштів вони вимагають телефон, привязаний до картки, це вимога конкретно Приватбанку, а те, що менеджери про це не знають свідчить тільки про їх компетентність. Іншого способу переказу коштів який би не волік за собою кучу і великої пені для обох сторін, я не знаю.
    Про податок від зарахування грошей... з грубша, цей переказ для отримувача не буде нічим відрізнятись, від простого переказу по Україні. Я думаю коли надійдуть гроші, авторка теми в цьому переконається.
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Давно не мала з тим справи. Може хтось розкаже як зараз з оподаткуванням нарахованих відсотків по депозитах: від якої суми нараховується податок і який розмір цього податку?
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Хелп мі пліз. Прийшла мені смс: на таку то картку 30 000 гривень с учьотом комисии. Гроші буду перераховувати через термінал. То скільки я маю перерахувати? Скільки туди запхати? От воно ж у мене спитає: скільки хочете оплатити? я напишу 30 000, а воно тоді мені до цієї суми буде комісію давати? чи віднімати?
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Точно знаю що в ПБ треба була суму +комісію закинути. І так рахує цю комісії в зворотньому напрямку. Типу від суми внесення і то виходило реально більше від 1% про який говорилось. Напр ваш випадок 30000 +1% то виходить 30300 а реально на рах попаде 29997. То щоб не прогадати ти краще закинути 310 і записати 30310.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka