Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    знімала в пт. нормальну суму з СПДешної картки -- то проблем не було.
    Нині чула по радіо офіційне - що 200грн кожні 3год....
    розрахунки в Приват24 йшли, але дужжее туго. суми = тисячам.
    якось так..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    то за зарплатою що кілька днів ходити? а соцвиплати?
    в когось всі картки привату.....

    але я питаю за сьогодні, у пт ще люди нічого не знали

    я теж працюю багато в приват 24, то там нині ніби все ок, і поповнення показує, і переказ, ну і оплачую
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами


     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  4. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Банкомати приватбанку не працюють. В інших грошей не дає. По приват24 ніби йдуть розрахунки ще.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    капець! добре, що хоч по 20 грн. не зробили, але то майже те саме:)
    ну дуже надіюся, що то на декілька днів ті обмеження і далі все запрацює.
    я по роботі тільки через Приват24 працюю, всі операції, платежі, виплати, аж не хочеться думати, що то буде неможливо.
    вчора хотіли зняти гроші в банкоматі, але була черга (хоч не дуже велика), але не хотіли стояти і чекати(хоч може і треба було). хібашо завтра перевірю можливість зняття.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Щойно чоловік зняв у Дублянах 1300грн.
    Мабуть не працюють ті, в котрих закінчилися гроші. Питання чи гроші привозитимуть.
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чоловік годину тому зняв з моєї картки без проблем, подруга дві години тому теж зняла. Всі з банкоматів. Черг немає. все спокійно. Банкомати в центрі, в людних місяцх.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Мама щойноо в Ашані банкоматі зняла 1000 грн
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Я щойно обійшла 3 банкомати, всюди немає грошей. Мені так потрібна зарплата, ай ((

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    мабуть все через паніку, де ще залишилися кошти, можна зняти

    оператори привату кажуть, що банкомати будуть поповнювати, але чи правда це
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Всім моїм партнерам, які мали відкритий овердрафт (не протермінований), познімали кошти, що були на рахунках в погашення овердрафту і закрили його. Тим, кому бракнуло грошей на закриття овердрафтів поблокували рахунки до повного погашення. Мені в четвер з картки теж зняли кошти по кредитній лінії - якраз поступили гроші, які я мала оплатити перевізнику. ПБ зняв кошти, закрив кредитну лінію і прислав СМС про те, що кредитну лінію закрито. Я була шокована (м"яко кажучи).
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  12. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Я сьогодні також мала стрес. Бо перед с вятами в магазині було багато роботи,+ подарунки покупляти, мала в садку пів дня. І я нічого не знала про Приват. В суботу бачила , що величезні черги біля банкоматів( не Львів) але думала люди перед Миколаєм знімають гроші, якраз прийшли дитячі, пенсії , зарплати. А сьогодні мала заплатити Податок( єдиний) була в Приваті в Н Цуму , каса не працювала, на В Великого закритий, гроші на картці, правда зняла без проблем в 10 год. Заплатила в Ощад комісія 50 грн:girl_devil:
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    сьогодні не було жодних обмежень на зняття готівки, але був квест знайти банкомат з грішми.
     
  14. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Теж намагалась зняьи в центрі, у всіх банкоматах, що траплялись, не було грошей. Порадили знімати в банкоматі будь-якого іншого банку без комісії. Так і зробила

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Melian

    Melian Well-Known Member

    Хто більше в тому розбирається: чи є сенс "рухати" депозит в Приваті? Там не багато коштів, та все ж...

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  16. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Я щось не розумію.З приватбанківської картки ж можна знімати в будь-якому(чи майже будь-якому) банкоматі без комісії. То вже у всіх інших банкоматах гроші закінчилися?Чи від інших банків банкомати не дають грошей на приватівські картки?
    Щось не хочеться вірити у глобальну катастрофу..Сподіваюся,за кілька днів втрясеться..
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. zdorov

    zdorov Well-Known Member

     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Пишуть що перехід Приватбанка в державну власність посилить контроль держдави за рухом коштів на рахунках громадян:girl_yes2:.

    Що буде із сервісом "Приват24"?
    Цей сервіс також перейшов у власність держави. Як він працюватиме надалі – зі слів голови НБУ зрозуміти важко, однак поки що платежі фізосіб проходять без особливих проблем. Чутки про те, що після того, як власником "Приватбанку" та його сервісів стане держава, вона ж пильно контролюватиме всі операції, які через них проводяться, поки що не виглядають обґрунтованими. Як мінімум через те, що державні органи і без того мають можливість відслідковувати всі платежі, які здійснюються у всіх банках країни, а не лише у "Приваті".

    Якими є офіційні заяви?

    Голова Міністерства фінансів Олександр Данилюк запевнив, що вкладники матимуть безперервний доступ до своїх грошей, рахунків і депозитів. І взагалі немає приводів для паніки: банкомати працюють, розрахунки проводяться. Голова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що все під контролем, користувачі банку зміну власника на собі не відчують і "Приватбанк" матиме стовідсоткову державну гарантію.

    Президент Петро Порошенко також закликав клієнтів "Приватбанку" зберігати спокій, бо вони не мають постраждати, оскільки перехід банку у власність та управління держави ми прийняли саме для того, щоб кожен клієнт був захищений і жоден з них не постраждав, а гроші опинилися у більшій безпеці, ніж будь-коли.

    Чи варто їм довіряти?
    Попри існуючі панічні настрої, сенс довіряти цим словам дійсно є. Директор з інформаційних технологій "Приватбанку" Дмитро Дубілет повідомив, що після націоналізації всі кошти на поточних і депозитних рахунках всіх фізичних та юридичних осіб будуть збережені, а банк працюватиме у стандартному режимі. Ті технічні несправності, які виникали сьогодні протягом дня, у банку обіцяють виправити вже до 20 грудня.

    Чому можна довіряти цим заявам?
    Як пояснили сайту "24" у прес-службі ще одного великого банку – "Укрсоцбанку" – всім клієнтам-фізособам, які отримують зарплату через "Приватбанк", зберігають там свої заощадження, мають заборгованість перед банком за обслуговування рахунку, користуються сервісом Приват24 для своїх побутових потреб, переживати не має сенсу. Банк отримав акціонера з найвищим ступенем надійності – державу. Це автоматично означає дотримання банком всіх своїх зобов'язань. Нацбанк і Мінфін вже дали гарантію безперебійності всіх платежів, це головне. Це ж стосується і юридичних осіб, для яких перерва в роботі складе лише один сьогоднішній день. Виконавчий директор міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко також погоджується, що очікувати серйозних проблем від націоналізації клієнтам банку найближчим часом не варто – він продовжить функціонувати, але вже як державний.
    Націоналізація Привату: кому з українців потрібно починати панікувати - Телеканал новин 24
    Коли можуть виникнути проблеми?

    Не зараз. Як мінімум, порятунок банку, на який потрібно буде витратити орієнтовно 100 мільярдів гривень, здійснюватиметься за рахунок платників податків, тобто нас із вами. Колись якість роботи банку може погіршитися, але наразі це питання не є аж настільки актуальним, аби загострювати на ньому увагу.

    Ще одним джерелом проблем найближчим часом може стати паніка. Саме вона впливатиме комфорт обслуговування клієнтів банку, кредитні програми, коливання курсу і так далі. Якщо паніка буде аж настільки сильною, що вкладники почнуть масово знімати гроші зі своїх рахунків – це вдарить по банківській системі і спровокує введення чергових обмежень зі сторони Нацбанку.

    Що робити?
    Зберігати спокій, почуття гумору та не панікувати. Поки що для цього немає серйозних підстав: панічної атаки на валютному ринку не відбулося, всі банкомати працюють у штатному режимі. Банки, опитані сайтом "24", запевнили, що про всяк випадок сьогодні максимально забезпечили свої банкомати готівкою, однак значного ажіотажу біля них так і не помітили.
     
  19. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Не правда!!!
    Вчора в обід зняла 1000 грн в банкоматі, без проблем і ажіотажу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    КредоБанк не дає гроші з приватівської картки. А Райффайзен видав.

    Платежі з рахунків юридичних осіб проводяться, але дуже повільно. Але лише з основного рахнку, з депозитного зняти неможливо(
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1