Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

 1. petrywka

  petrywka Well-Known Member

  Я замовила в неті, потім підійшла в зручне відділення УБ і забрала за 10 хв.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Скажіть, будь ласка, а коли Ви поповнюєте картку - через термінали Привату - вам комісію знімає?! Тому що я , начитавшись отих всіх "без %%", поповнила спочатку онлайн із картки Райфайзену - зняло десь 6% комісії. Через п24 з кредитки (але були наявні власні кошти, дебетове сальдо), зняло 5%. Через термінал Привату на відділенні - далі зняло 5 грн комісію. Щось мені це не подобається (((.
   
 3. Smerfetka

  Smerfetka Well-Known Member

  Дуже дивно, що з вас знімало комісію. Я вже неодноразово поповнювала Монобанк з Райффайзен зарплатної картки і жодних комісій.
   
 4. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  та я також із зарплатної, аж засмутилася, бо ця карточка тепер ще й намертво "прив'язана" - видалити її нема як, то вже інші навіть не прив"язувала, мало лі що...мені на 100 грн в тестовому режимі зняло 11 грн, тобто зайшло на картку моонобанку 100, але баланс на Райфайзенівській показує як мінус 111 грн.
  @Ука, може ще ти щось скажеш, де на Сихові без % поповнювати можна?...
   
 5. Руда Лисиця

  Руда Лисиця Шопоголік :-)

  з Привату на Монобанк є комісія при поповненні.
   
 6. Boduk ku

  Boduk ku New Member

  Я поповнював один раз в IBOX без комісії, ще читав що можна через додаток монобанк "поповнити свою картку" "з іншої картки" - якщо внести дані іншої картки і суму то має поповнитись а операція пройде як купівля товару через інтернет і без комісії. Але я так не пробував, тому не гарантую результат.
   
 7. petrywka

  petrywka Well-Known Member

  В додатку прив'язала приватівську віртуалку. Поповнюю з неї через монододаток, то бере 5 грн комісії. Так само, як і термінал.
  Різниця в тому, що через термінал я маю кешбек. Вчора закидала 1000 грн, зайшло 995 (5 грн комісія), в додатку бачу кешбек вернувся в сумі 6.21. Тобто, коли я виведу кешбек, то зніме з нього 19% і мені зайде 5 грн. Тобто, термінал комісію бере, але банк мені її повертає.
  Прикол в тому, що чоловік поповнює через термінал і в нього не бере комісію. Вияснила, що в тому супермаркеті, де ми обоє поповнювали є 2 термінали поряд і ми поповнювали з різних)))
  Але і кешбеку в нього нема.
  Карти оформили з різницею в кілька днів.
  --- дописи об"єднано, 30 Березень 2018 ---
  Бере комісію 5 грн.
   
 8. petrywka

  petrywka Well-Known Member

  В будь - якому випадку, кешбек дає змогу покрити комісії.
  От сьогодні купила ліки на 100 грн, то вернули 7 грн кешбеку.
  А так, як користуюся карткою часто, то недавно вивела 100 грн кешбеку і вже маю більше 70 зараз.
  Поки що попадають категорії, які мені підходять.
   
 9. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  от я якраз так й поповнила двічі із комісіями (((
  --- дописи об"єднано, 30 Березень 2018 ---
  от я про це якраз також читала, але мені на кешбек не повернулося, й зняло 5 грн. Вже писала їм в підтримку, сказали, що наразі гарантовано без комісій - через айбокс, або через термінал привату, але вибирати інші банки - банк Універсаьний, якось так. Або через термінали А-банку й ще якогось.
   
 10. petrywka

  petrywka Well-Known Member

  Я поповнюю через приватівський термінал (кнопка Universal Bank), комісія 5 грн+кешбек.
  Чоловік теж так поповнює - без комісії.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 11. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Гммм, але ж кешеку тільки 1,21 грн, принаймі мені так сьогодні зайшло. Я думала, що кешбек буде 6,21, тоді мінус податки й вийшли б ті самі 5 грн чистими на кешбек. Не знаю, чи то біля мене термінали не такі, чи яка мара...Вже робила так, як Ви казали - вибрала поповнити картку іншого банку, далі вибрала Універсал. Закинула 200 грн , мене повідомило, що зніме 5 грн комісії. Я така спокійна, бо ж повернеться мені те саме кешбеком, а не тут то було :girl_in_dreams:. По суті 3,8 грн пішло таки на комісію, бо як писала вище - кешбек тільки 1,21 грн...
  --- дописи об"єднано, 2 Квітень 2018 ---
  А. Я вже зрозуміла. Там 5 грн незалежно від суми, якби я зразу закинула 1000, то мені б "окупилося"
   
 12. petrywka

  petrywka Well-Known Member

  Так, 5 грн від суми не залежить. Я вже писала, що користуюся часто, готівку практично не ношу. Поповнюю на 1 тис, не менше)
   
 13. lovikyou

  lovikyou Well-Known Member

  Зробили тут такий ажіотаж навколо Монобанку - а скажіть, власник Тігіпко, так виходить? На основі його Універсалу - то виглядає саме так. Погуглила поверхнево - жодної конкретики. Колишні приватівці і бла-бла-бла...
   
 14. shparynka

  shparynka Well-Known Member

  А який банк дає кредит декретній мамі? Може, хто стикався...
   
 15. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Не дають, хіба що кредитки або мінімальну суму. Хіба що маєте ще якийсь дохід поза декретом, тоді так.

  Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 16. Dominika

  Dominika Well-Known Member

 17. gaby

  gaby Member

  Дівчатка, може, хтось працює в Приваті чи знає з власного досвіду. Як мені відкрити тут рахунок Приват, і користуватися закордоном Приват 24 з телефона і ком"ютера (не Польща)? В мене буде в карточка не наша, вона вже є, чи можна якось на неї приєднати? Роумінгу на укр картку не буде, а там вічно підтвердження приходять. Хто знає, як вийти із ситуації?
   
 18. algo

  algo СуперМодератор) Команда форуму

  @gaby в мене в додатку налаштовано на відбиток пальця. На телефон по звичайних платежах нічого вже не приходить. Хіба одна з 5 покупок на Алі прийде код на телефон
   
 19. PERIWINKLE

  PERIWINKLE Well-Known Member

  Користувалась приватом як в Польщі, так і в інших країнах - в Німеччині, Австрії, у Швейцарії довгий час. Не було жодних проблем. Але мусить бути фінансовий номер обов'язково (український), тому що на нього іноді приходять паролі підтвердження. В роумінгу він при цьому чи ні, не має жодного значення.
   
 20. gaby

  gaby Member

  а куди вам підтвердження приходить? я переважно фінансові рперації роблю з компа, то вічно треба щось підтверджувати.
  --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2018 ---
  в мене ще також мамин приват в телефоні, я їй комуналку оплачую, бо вона сама не вміє і їй вже то заважко. То за кордоном їй приходили смс, вона мені диктувала і я вводила. А сам додаток був ніби як неактивний в телефоні, тільки приїхала сюди - то зразу всі мамині повідомлення почали на додаток приходити.