Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я тотальної звірки не робила, в банку Львів, біля хати є рахунок з 10% на залишок, депозит кагби, але незнижувальний залишок 1000 грн., а все понад у вільному доступі. Інтернет банкінг нормальний, можна перекидати на картку і спокійно знімати
     
  2. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Дівчата, підкажіть, в якому банку найвигідніші умови кредитування,,,, цікавить іпотека на житло??? Підкажіть, хто що знає... бо вже сил немає.... треба щось міняти!
     
  3. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Не впевнена, що тему обрала вірно, але все ж...

    У подруги в Криму сталась біда. Потрібні гроші

    Яким чином я можу переслати їй гроші? Це ж міжнародний переказ
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Уточніть по банках про переказ через Золоту корону.
     
  5. sanches

    sanches Well-Known Member

    Золота корона заборонена в Україні


    Можна через ківі (я на російську картку так переводила), вестерн (не знаю, чи вестерн в Криму працює)

    Отправлено с моего Mi A2 Lite через Tapatalk
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, хто знає - в 2017 році були зміни до сім. кодексу про те, що аліменти є власністю дитини, а батьки тільки розпорядники. Чи вимагав банк відкривати рахунок на ім‘я дитини, куди мали надходити аліменти?
     
  7. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Хто може роз"яснити.
    Чи оподатковуються електронні гроші?
    Чи сплачуються податки при переведенні з електронного гаманця в банк або готівку?
    Чи потрібно надавати звідки взялися доходи?
     
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Фоп чи фіз.особа?
    Кому треба знати звідки взялись кошти?
    :)

    А в мене таке питання:

    Чи реально в Україні з ретельно підготовленим бізнес проектом отримати кредит для реалізації цього проекту? (Для фопа або для фірми)
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо говорити про банківський кредит, то власне чистим проектним фінансуванням (видача кредиту власне на старт-ап, коли "збоку" нема бізнесу, дохід від якого покриватиме погашення кредиту) зараз мало хто займається.
    Навіть якщо вдасться знайти банк, який за таке візьметься, однозначно буде потрібна участь в проекті власними коштами (в середньому 30:wacko:, при чому власні потрібно буде внести до моменту видачі кредитних.

    Про небанківське кредитування знаю менше, швидше за все є варіант шукати інвестора, який повірить в бізнес-план і погодиться його профінансувати.
    Людей з грубими грошима в Україні є багато.
    Але тут нюанс - той, хто придумав проект, може залишитися ні з чим, на посаді найманого директора умовно (якщо не буде частково фінансувати проект власними коштами).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Приватбанк мені постійно пропонує:

    Кредитні програми - КУБ

    1.8×6 + 1.6×6 = 20,4% річних виходить, а ще й тіло треба гасити щомісяця... може, ще якісь комісії... треба питати в них конкретно.
    Ще ніби є від Ощадбанку

    Програма підтримки підприємництва "Будуй своє".

    Але я не вивчала.
    Дуже дешеві кредити важко знайти. Якісь гранти від міжнародних організацій за підтримки держави були під малі проценти для переселенців.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Свій помічний бізнес є, тому я питаю як для фопа чи для юр.особи...
    Просто цікавить, чи є реальні (щасливі :girl_crazy: ) історії тих, хто тим же КУБом скористався...
    Бо я якось згадую американські фільми :girl_haha:. Людина чи люди, з ідеєю та проектом йшли по банкам та добивались фінансування. Та, там інші відсотки, але суть та ж.
     
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В нас ризики зооовсім інші. Відповідно чим менша участь власними коштами, менша застава і т.п., тим більша ставка і менша сума.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Цікавить, чи хтось брав техніку в кредит через "Розетку"? Є там одна річ на акції зараз, різниця суттєва з "Фокстротом", "Комфі" й т.д., і є безвідсотковий кредит аж на 25 місяців під 0,01%, без обов"язкового страхування. Я техніку саме в кредит не брала, тим більше в інтернет-магазині, брала у "фокстроті" в оплату частинами, але то трохи інакше....Магазин мені всі печатки зразу поставив, ну й оплата частинами - тут я знаю про всі підводні камені. А кредит?...Чим я ризикую? Якась може бути одноразова комісія?...Й що, якщо "Розетка" забуде поставити печатки на документи?....Читала, що таке буває. І хочеться, і колеться...
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мені треба в районі Добробуту перерахувати і провірити гроші. Де це можна зробити і бажано за найнижчою ціною. Підкажіть щось
     
  15. Danuta

    Danuta Active Member

    Я взяла техніку на "розетці". Оформила заявку на безвідсоткове розтермінування. Мені перетелефонували і почали пропонувати різні банки, різні варіанти з переплатами майже в половину вартості техніки. Я сказала що пропозиція не збігається з завкою яку я подавала. Скзали що глянуть чи для мене можливий варіант котрий я обрала))))))))))) За кілька хвилин знову перетелефонували і вже зовсім з іншою розмовою. Оформила техніку на 2 роки без жодного відсотка переплати і з можливістю достроково погасити. Плюс привезли додому безкоштовно і встановили. Договір оформляла безпосерезньо в банку, котрий надав розтермінування
    --- дописи об"єднано, 28 Березень 2019 ---
    Вони по Вашому запиту починають тулити Вам різні варіанти, котрі їм вигідні, але якщо стояти на своєму, то можна все ж знайти те що потрібно і на вигідних умовах
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    це був не Приват?...Бо там невідомо від якого банку є "акція" на 25 місяців, від привату "оплата частинами" тільки на 6 міс.
    Сьогодні печалька - та техніка стала дорожча на 1500 грн (((
     
  17. Karolenka

    Karolenka New Member

    У мене щось подібне, нещодавно брала кухонний комбайн в ельдорадо, там при оформленні можна вибрати банк через який хочеш отримати кредит, хоча написано що розстрочка. Я вибрала вже не помню точно шо, або альфа, або отп банк, але суть в тому, що чомусь кредит тепер виплачую ні тим ні іншим, а кредит маркету.. Була купа дзвінків, і поки все оформили я вже пожалкувала що кредит таким чином оформляти почала, тим більш на 500 грн тепер іде переплата, хоча було написано що ніби під розстрочку. Короче висновок із цього роблю такий, що краще одразу купити і не морочити голови, а якщо грошей немає - от як у мене було - то думаю ліпше наприклад взяти той самий кредит тільки готівкою, щоб за ці гроші купити потрібну річ. У Львові виявляється багато точок є де можна оформити кредит без відмови, зайшла цілий список із адресами в інтернеті. А потім вже покривати той кредит можна або таким самим новим кредитом в кінці місяця, або якщо заробите достатньо, то і погасите. Це я пізно так до цієї схеми додумалася))
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ще й напевно без процентів)?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ага, а потім подвійна переплата :girl_haha:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Danuta

    Danuta Active Member

    ні не приват, перетелефонував укрсиб, оплату частинами паралельно оформила в фокстроті на інший товар на 20 міс
     
    • Інформативно Інформативно x 1