Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

 1. burtseva

  burtseva New Member

  без процентів є. звісно ж якщо можна це так назвати. знаю що ПриватБанк та Bank Alliance протягом певного періоду повертати кошти безвідсотково, но якщо невкластися в ці терміни, відсоток може бути великуватий
   
  Останнє редагування: 15 Травень 2019
 2. sherry

  sherry Well-Known Member

  Підкажіть будь-ласка, де на нормальних умовах можна взяти кредит на 5000 - 6000 дол без довідки про доходи або під нерухомість (на крайній варіант)
   
 3. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  За даними на 2008 рік, початок росту долара з 5.05, кредити в доларах перестали видаватись, фізичним особам, на споживчі цілі, чи на купівлю нерухомості. Останнім часом не моніторю ринок, але здається що нічого не змінилось.

  Таку суму думаю, що ніде без довідки не візьмете. Хіба якісь кредитні установу, чи спілки. При розбитті на менші суми.


  Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Ніколи не думала, що буду хвалити Приватбанк...
  Сьогодні я , роззява, забула картку в банкомат (А тут би Приватбанк зАбила, бо , наприклад, Ощад чи Кредо банк спочатку віддають карточку, а вже потім - гроші, але якщо чесно - самадура). Відійшла метрів 20, дзвінок з Приватбанку(автомат) - картку вилучив банкомат. Біжу в відділення (колись дуууже давно їх якось віддавали) - кажуть, тепер ні, вмерла, то вмерла, тільки перевипуск... а вона ж в мене така гарна, іменна, з фоткою, 150 грн.давала... Кажуть, нема різниці, хоч і з фоткою, хоч і можна ідентифікувати - утилізовані, і всьо... (якби та миттєва була, то я лишилась би та й зробила швиденько перевпуск, а іменна робиться до 14 днів... Йду я назад в аптеку (саме почала замовляти, як подзвонив банк і я побігла, навіть карточку бонусну в провізора лишила).
  Поки розраховувалась - дзвінок вже з невідомого номера - Приватбанк, але вже жива людина. Каже та пані - банкомат забрав Вашу забуту картку, але Ви для нас справді дуже важливий клієнт, тому пропонуємо безкоштовно перевипустити ТАКУ САМУ, золоту, ІМЕННУ, З ЧІПОМ І БЕЗКОНТАКТОМ! Уточніть лише, на яке відділення надіслати, щоб зручніше забрати! Нічого не треба робити, інформація є, фото візьмуть попереднє, до 14 днів прийде повідомлення, щоб забрати.
  Так що протягом 5 хв.я мала шок 2 рази, другий раз - приємний.
  П.с. НЕ ЗАБУВАЙТЕ КАРТКИ В БАНКОМАТАХ :girl_crazy:.
   
  • Подобається Подобається x 6
 5. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  Розкажіть мені про monobank. Які переваги, як то все працює без відділень і т.д. :girl_blush2:
   
 6. Boduk ku

  Boduk ku New Member

  МОНОБАНК MONOBANK
  Закачаєте додаток З monobank життя стає простішим та веселішим — рекомендую
  Програмка попросить сфотографувати паспорт та і.код. Картку отримаєте в точці видача (у Львові думаю їх близько 20) або нова пошта. Далі поповнити картку і ......як мінімум поповняти собі і рідним телефони без комісії та оплачувати комуналку з дому теж без комісії. Або користуватись на повну - всі щоденні закупи карткою (буде кешбек), зберігати гроші на депозитах або в "банці" - це схоже на копилку приватбанку ( все робиться в телефоні, якщо потрібна допомога - служба підтримки в різних месенджерах і за №0-800-.........), якщо вам дали кредит, ним можна користуватись до двох місяців без будь-яких оплат і відсотків, всі пояснення і нагадування про про це в додатку, користуватись за кордоном, відкривати валютні і дитячі карти, обмін валют, колекціонування нагород - котиків :good:. Карта підвязується до гуглпей і можна оплачувати завжди телефоном.

  Вже замучився розповідати....
   
  • Інформативно Інформативно x 3
  • Корисно Корисно x 1
 7. Louth

  Louth Well-Known Member

  Дівчата, хто часто подорожує самостійно, підкажіть. Спробували забронювати готель в Канаді, на його сайті є вимога - оплата виключно кредитною картою, не ДЕБЕТНОЮ, і не готівкою. Перевірила BIN номер своєї приватівської кредитки - хоч там є відкритий кредитний ліміт, карта є ДЕБЕТОВОЮ, як і всі інші картки в нашому домі, незалежно, чи пише на них Debit, чи ні. Готель надіслав лист-відмову, вимагає вказати КРЕДИТНУ карту (оплата буде в момент заселення). Питання: де терміново з мінімумом довідок можна оформити таку карту, з правильним БІН-кодом і написом CREDIT? Хай би там був по факту нульовий ліміт, все одно внесемо влаcні кошти
   
 8. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Спитайте в Кредобанку, вони з іноземним капіталом, може, роблять "правильні" кредитні карти
  Кредитні картки - Оформити кредитну банківську картку без довідки про доходи | KredoBank
   
  • Подобається Подобається x 1