Крик хворої дитини

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем oleo, 20 Квітень 2007.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Крик хворої дитини


    Доброго дня!
    Не знаю навіть з чого починати, руки опускаються все більше і більше.
    Білорусія відмовила, так як іноземець, неи хочуть братися...
    Зараз Сашко з батьком повертаються з Києва, де мали дати довідку на допомогу від держави. Відмовили, через малий б"юджет , може з наступного року сказали........ Поки що збираємо кошти по знайомих, але це нічого. В понеділок будуть брати пункцію головного мозку і робити хімію, так як на місці стояти не можна.
    Зараз потрібно 15 тис. долларів на пошук донора, і операція за кордоном коштує 100 тис. Ось такі невтішні покищо(маю надію) новини.
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    1. Передайте поскоріше всі потрібні документи для перевірки даних про хворобу - модераторам чи адміністраторам форуму (кому конкретно добре не орієнтуюсь) чи Натігідрі, щоб вони вже могли нарешті розмістити ваш рахунок на сайті не боячись обману.

    Тоді, думаю люди, які будуть заходити на цю сторінку чи сторінку "допоможемо брату танчик" будуть переводити гроші.
    Я візьму рахунок на роботу, розкажу про вашу проблему. Інші форумчани сподіваюсь також так зроблять.

    2. Ще можна звернутись в львівські газети, вони часом друкують рахунки хворих, яким потрібна допомога.

    3. А може варто звернутися до Петра Писарчука, відомого благодійністю?
    Ще колись читала в газеті, що на Менцинського,5 чи 7 живе бізнесмен Сергій Кіра, який любить допомагати людям.

    4. Можна піти до церкви і з дозволу священника збирати гроші після Служби Божої.
     
  3. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Інформація про хворого брата, достовірна, хлопцю потрібна допомога.
    На разі ідеться про допомогу на лікування , хіміопрепарати, підтримуючу терапію, антибіотики імуноглобуліни. Це теж недешево .
    Якщо хтось буде преказувати кошти повідомляйте мені на пошту будь ласка


    tanchyk
    Відносно Трансплантації- самостійно запит відносно донора кісткового мозку у список Моршів ви подати не зможете. Запит подає клініка яка берепацієнта на трансплантацію. Треба шукати клініку. Без цього у хлопця жодних шансів і збирати кошти на ТКМ немає сенсу.

    Як з Документами. Чи є документальне підтверждення що хлопця ставлять в чергу на трансплантацію на наступний рік ????
    Що зі свіжими результатами аналізів, який рівень бластів ?????

    Документи можна передати в Дніпропетровську Вані Романенко, воно одразу будуть у мене .
    Що відповів Медвояж ????, Чи взяли вони Ваші документи.

    Дуже прошу передайте мені якусь інформацію до кінця тижня . В суботу матиму змогу проконсультуватися з лікарями, але ім потрібні свіжі жовтневі не пізніше 20.10.07 аналізи. Найкраще якщо ви перешлете як минулого разу, щоб було видно динаміку.

    Додано через 3 хвилини
    галичанка
    дуже прошу не давати такої інформації, це протизаконно.
    Жоден з нас якими б не керувався добрими намірами , не має прово давати жодної особистої інформації благодійника без иого згоди.
    Я б не хотіла щоб одного разу моя адреса зявилася у інтернеті, у мене є маленькі діти , а людинна у відчаї дуже часто себе не контролює
    Дякую за розуміння
     
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Наталю, як там Ромчик, чи їм шось потрібно? І дівчинка та хлопчик -сироти?
     
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    у Ромчика все по старому, дуже потрібні коштии потрібні донори 2+ про запас. В суботу переливали кров
    Дівчинка з інтернату(вона не сирота, там тато і мама сліпі) - в суботу у неї була носова кровотеча, закладали тампон в ніс процедура неприємна, дівчинку силою тримали, вона дуже кричала. Психологічний стан дитини вкорай важкий. Вона нікому не вірить ,заглиблюється у себе потрібні донори 2+ і кошти на ліки. В суботу переливали кров. Потрібна людина якаб могла сидіти з нею першу половину дня до з 9 до 15, або гроші щоб наняти сиділку.
     
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Була стаття в газеті про благодійну діяльність цього бізнесмена, де відкрито писали його адресу, тому і я написала тут :o .

    Додано через 5 хвилин
    Додано через 7 хвилин
    А чому не повернули стерті з форуму рахунки брата танчик?
     
  7. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Нам дуже потрібні донори крові на тромбоконцентрат на данний момент 2(+), але інші групи теж дуже актуальні. Потрібні здорові чоловіки. В мене є направлення на станцію переливання і анкета донора, пишіть мені на пошту з поміткою КРОВ і групу .


    Процедура наступна. 3 8,30 до 13 можна прийти на станцію переливання на Пекарській 65 "Львівський обласний центр служби крові" натще і з паспортом. В направленні треба вписати групу крові і прізвище, інформацію передадуть у відділення і вас повідомлять чи ви підходите як донор.

    Сьогодняі дуже потрібні донори для двох діток Ромчика Борковського 1992 р.н і Тарадаха В. 1993 р.н
    діагноз ГЛЛ -гострий лімфобластний лейкоз
     
  8. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Доброго дня!
    Дуже дякую Галичанці за підтримку, а також Наталії, волентеру.
    Мені дозволили подати рахунки з банку на допомогу.
    І найважливіше - нарешті знайшовся професор з Білорусії, який береться за операцію. Сказав, що гарантії не дає, так як не дає ніколи і нікому, але шанси є і непогані. Операція коштує не більше 50-60 тис.доларів, разом з донором.Це дуже радує!!!!!
    Сьогодні Сашкові почали робити хімію вдруге. Він лише минулого тижня дізнався про свій діагноз, зрозумів сам, а ми були змушені признатися. На щастя він не впав в депресію(як переживали батьки), переживає але дуже вірить в успішну операцію і в усе хороше.
    Ще раз дуже дякую за підтримку і допомогу. Хай Господь Бог оберігає і обороняє всіх Вас і Ваші родини.


    Рахунки в Приватбанку: МФО 305299 Код 14360570 р/с 26256790003131 поповнення на ПК зачислення на ПК № 6762462034411899 Олефіренко Олександр Федорович
    Доларовий: Aleksandr Oliferenko ACCOUNT: 6762462034411881 Privatbank Correspondent Account: 0011000080 tanchyk
     
  9. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Дуже добре , що хлопець вже знає , можете дати йому мій номер поспілкуємося коли він захоче. Можу дати контакти наших хлопців які пройшли ТКМ, є навідь ролік де знято як це відбувається. Головне щоб він знав- це виліковно . Я це знаю вже давно , тому і займаюсь цим.

    Отже люди розкидайте інформацію по ЖЖ і сайтах і за роботу, зібрати цю суму за 2 місяці реально. За цей час хлопець пройде 3 блоки хімії і буде готовий до ТКМ
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Наталю, я згалала що минулого року американський космополітан публікував розповіді однієї їх журналістки, вона писала про історію своєї хвороби - лейкемію. То була серія публукацій - від виявлення хвороби до лікування і її одруження. Цікавим ще було те, то їх у сімї 3 сестри і, здається, всі 3 захворіли на лейкемію і прощли через це. У старшої сестри був рецидив, але вони перебороли все. Я тоді своїй племінниці показувала - там з фотографіями і дуже оптимістично написано з щасливим кінцем.
     
  11. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Можливо, варто звернутись в Мiжнародний благодiйний фонд "Україна-3000"? Я читала, що вони допомагають хворим на рак.
     
  12. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    щось я трішки замахалась .

    Людоньки зголосіться хто може книжку з англійської прекласти , бо як я ще за переклад засяду, то зовсім мозги попливуть.
    Хоч по трішки по 2, 3 сторінки
     
  13. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Що то за книжка, скільки і на коли треба перекласти?
     
  14. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Лист від батька Порок Зорянки

    Добрий день,Наталю!
    Ще раз дуже хочемо Вам подякувати за допомогу,не знаю,що б ми робили.
    Тільки що приїхали з Варшави.Зорянку вже замордували тими аналізами,але,поки що нічого не можуть сказати конкретного:в чому причина таких нападів агресії і взагалі такого стану.ЕЕГ в нормі,МРТ - в нормі,всі пороблені аналізи(генетичні,метаболічні),теж в нормі.Виникла підозра ще на одну хворобу,чекаєм висновків.
    Дальше щось треба робити,бо ми з дружиною скоро самі збожеволієм від тої напруги.
    Професор Тильке-Шиманська радить нам знайти якийсь притулок,типу школи(у них таких багато при монастирях),щоб ми могли дитину на деякий час віддати(на півдня),і,щоб нею там займались.В принципі,ми спробуєм нашу школу(104-ту),але дуже сумніваюсь,що з нею там дадуть собі раду.В Польщі з тим проблем немає,у них і соціальні служби,і благодійні школи,а в нас - вакуум.Тільки психіатрична лікарня згоджується її прийняти,а ми в ту катівню більше дитини не віддамо.Нам виписали багато ліків ,маєм надію,що хоч трохи її внормують.
    А в перспективі,якщо в нашій державі ми не знайдемо ради,то любим способом треба шукати місце,де ми з Зорянкою зможем дожити в якихсь людських умовах,бо так жити - надовго нас не вистарчить...
    З повагою
    Роман

    Р.С. Дитині потрібні кошти на оплату ліків
     
  15. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Пані Наталю!
    Яку книжку треба перекласти і на коли потрібно, я можу взяти декілька сторінок і перекласти.
    В мене змінився номер телефону
    Тел:8063608-44-11
    Прошу дзвонити всім бажаючим з питаннями, так як я не маю вдома комп"ютера то щодня забігаю і в інтернет кафе.
    Ще раз дякую всім хто допомагає, або просто підтримує морально. Це дуже важливо в такий момент.
    З повагою Таня
     
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Є три книжки для пацієнтів на англійській мові, ждя дорослих і для дітей де розповівдається про аспекти захворювання , я можу передати ксерокопії, або скинути на пошту
     
  17. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Будь-лака вишліть мені якісь сторінки і скажіть на коли це має бути перекладене.
     
  18. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Вчора розмовляла з Наталею - волентером, вона сказала, що професор, якому Вона давала Сашині аналізи написав лист-рекомендацію лікуючому лікарю Сашка. Він дає рекомендації лікування і що можливо обійдеться без операції.
    А сьогодні передзвонив батько Сашка до мене і повідомив, що аналіз пункціїї кісткового мозку і аналіз після другого блоку хімії погані. Сьогодні вишлють мені ці результати і я знову буду просити пані Наталю показати їх нашому професору.Адже один лікар це добре а два і більше краще. До речі Сашка лікар сказав, що він з задоволенням прислухається до порад нашого професора, так як у Львові дуже хороші спеціалісти по онкології.
    Тому всі новини, які буду отримувати буду Вам розповідати.
    На сьогоднішній день на гривневий рахунок вже поступило 2200гривень.
    Ще раз дуже і дуже вдячна усім.
     
  19. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Наталю вишліть будь-ласка сторінки, які треба перекласти.
    Я Вам вислала на пошту новий результат аналізів Саші. Покажіть будь-ласка своєму лікарю і дуже чекаємо на його рекомендації.

    Додано через 5 годин 22 хвилини
    Пані Наталю!
    Нажаль я не отримала рекомендації лікаря і сторінки перекладк, можлтво щось з моєю скринькою.
    Спробуйте будь-ласка вислати на цю адресу:tanchyk1981@mail.ru
     
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    кажуть, що цей аналіз дійсний 2 тижні, тобто якщо позитивний результат то протягом двох тижнів треба здати кров. А здавати вже у Чорнобильській? Так?

    Багато просто питань виникає...