Крик хворої дитини

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем oleo, 20 Квітень 2007.

  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    кров на станції переливання треба здати для провірки на гепатит і різні скриті інфекції. Цей аналіз за умови здорового способу життя дійсний рік. те що говорять дійсний 2 тижні мають на увазі кількість тромбоцитів на данний момент часу.
    Себто ситуація наступна- станція переливання потрібна для загального обстеження.
    Коли треба здати тромбомасу у вас уже на Дністровській візьмуть краплю крові і ще раз провірять рівень тромбоцитів якщо все в нормі то візьмуть.
    Себто не має значення як давно ви перевірялись на станції переливання, головне хоч раз у рік перевіритися.
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    дякую за деталі!
     
  3. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    http://donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=8&id=1791

    написати ще сюди
    mailto:news@orthodoxy.org.ua
    надрукують ось тут
    http://orthodoxy.org.ua/uk/taxonomy/term/7

    Доразу напишу- необхідно раз в тиждень превіряти рахунок і давати звіт по поступленням тоді люди будуть бачити прозорість збору ккоштів і краще допомагати. подумайте про ЖЖ
     
  4. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    ТЕРМІНОВО РОЗІШЛІТЬ УСІМ ЗНАЙОМИМ
    Додано через 4 години 1 хвилину
    Кров можна здати і завтра , відгукніться будь ласка
     
  5. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Велике спасибі Олені Мартиненко(приватне повідомлення) за розуміння та підтримку, і всім всім хто нам допомагає та підтримує.
    Сашко далі в Дніпропетровскій лікарні, планують робити третю хімію, а потім четверту, так як перша була не та, яку йому було потрібно.
    На вчорашній день на рахунку вже було 6300грн. Сьогодні до Сашка поїхала моя мама, тому в понеділок вже дам більш детальну інформацію про все.
     
  6. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Що сказав лікуючий лікар з приводу рекомендацій киян?
     
  7. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Сказав, що візме до уваги, але кияни не бачили результатів після другої хіміотерапії. Сказав, що подзвонить до нього і ще порадиться.
    На рахунку - 6.700 грн. і на валютному 10 доларів.
     
  8. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Доброго дня усім.
    Нагадую що не за горами Миколай і наші дітки у двох вдділеннях пишуть листи до Миколая.
    Частина тих листів уже у мене.
    Дуже велику допомогу надають нам студенти університету - вони беруть на себе піідготовку подарунків для усієї лікарні (це близько 200 дітей), але ....
    деякі подарунки явно студентам не по кішені, проте якщо ми зберемося усі разом то це цілком реально
    Маємо замовлення на 3 мобільні телефони (це в основном наші дорослі пацієнти 14-16 років) і машину або мотоцикл на батарейках, щоб їздити(дитинка не ходить, болять ноги - 4 роки).
    Дуже хочеться подарувати дітям власне те , про що вони мріють і мобільний телефон це не захцянка , а єдина можливість поспілкуватися з рідними і друзями яких діти не бачать місяцями , а інколи роками .
    Тому дуже прошу усіх хто має можливість приєднатися до нас щоб ми могли потішити наших підопічних хорошими подарунками і здійснити нехай маленьку , але таку вистраждану мрію .

    Р.С. Листи знаходяться у мене, тож можу відсканувати і надати усім бажаючим .

    Також можна приходити по понеділкам з 5 до 7 до шпиталю Шептицького до Волонтерського центру де буде штаб операції "Миколай" , або зконтактуватися зі мною :)

    також додаю список ліків актуальний на данний момент.
    1. Доксорубіцин 50 мг -15 флаконів - вартість флакону приблизно 200 грн.
    2. Ломустин 20 капсул - 1 упаковка.
    3. Уромітексан (MESNA)- 400 мг - 20 упаковок
    4. Етопозид -10 флаконів
    5. Ендоксан Бакстер - 5 флаконів
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    А це можуть бути вживані речі?
     
  10. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    думаю мобільний чи мотоцикл може, а от якщо щось інше- одяг чи мякі іграшки то ні, бо немає можливості дезинфікувати
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Наталю перешліть мені котрийсь лист

    Додано через 2 хвилини
    А що це за машинка або мотоцикл?
     
  12. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    В суботу я буду у відділенні, будемо проводити "малювальне метеликове" заняття. а також вітати дмитрика Проскурника з вчорашнім Днем Народження. Коли Дмитрик писав листа до миколая то попросив подарувати фотоаппарат. Я розумію що це не такий вже й життєво важливий подарунок як ліки, але повірте радість від здійснення мрії творить справжні чудеса, а Дімці це чудо ой як потрібне зараз у нього самий важливий період від якого залежить усе його майбутнє.
    Одже прошу зголоситися усіх бажаючих приєднатися до чуда
     
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Я вже писала що бажаю приєднатися..
     
  14. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Друзі, давайте привітаємо Діму! :clapping:
    Наталю я пропоную вам відкрити WM гаманець, куди кожен зможе скинутись по кілька доларів-гривень-рублів, на які ми купимо подарунок. В кого немає гаманця, WebMoney можна перевести на конкретний рахунок, вносячи готівку у будь-який термінал Ibox - їх тепер багато по Україні, у Львові зокрема. На скільки мені відомо, при оплаті через Ibox знімається 5%, але я думаю, що це зручно, і кожен хоч по пару гривень зможе переказати без проблем. І головне, що оплата моментальна.
    А може в когось є на рахунку WM якісь гроші, і ви не знаєте, куди їх подіти? :)
     
  15. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Привіт усім!
    Пишу про останні новини. Сьогодні моя мама повернулася з Дніпропетровська, де провідувала Сашу. Щодо здоров"я Сашка то після другої хімії дуже впали тромбоцити, подекілька разів на день йде кров з носа. Через тиждень будуть знов брати пункцію спинного мозку.
    Я мамі і дядькові (Сашина мама досі в шоці і весь час плаче, їй навіть не все розповідаєм) вислала адоеси штабів наших найбільших партій в Дніпрпетровську, вони звернулись за допомогою.
    НАША УКРАЇНА - грошей нема,але голова штабу витягнув з карману 100 $ і дав від себе, сказав, що можливо допоможе ще.
    ПАРТІЯ РЕГІОНІВ - немає грошей і взагалі на такі потреби не допомагає.
    БЮТ - взяли всі реквізити, пообіцяли пустити ролики по телебаченню, оголошення у всі Дніпропетровські газети і не тільки. Сказали, що звернуться до всіх багатих депутатів від їхньої партії і допоможуть.
    Пізніше мамі сказали, що в голови штабу нещодавно таку ж хворобу мав його брат, і вилікувався за кордоном. Тому він зробить все, щоб спати Життя Саші.
    Ось такі новини.
    На рахунку 7200 грн. і 19 $.
    З повагою.
     
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Я бачила Зорянко , я потім викладу список усіх бажань а ви виберете
     
  17. Flamingo

    Flamingo Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Привіт, tanchyk,
    Дуже рада чути, що хоч хтось з урядовців згодився допомогти. Я впевнена, що з вашим двоюрідним братом все буде добре. Ви молодці, в цій ситуації важливо не опускати руки і продовжувати шукати шляхи фінансування.
    Це така велика проблема в нашій державі, - недостатність фінансування в лікарнях, дитячих будинках і т.д. А це все потрібно вирішувати насамперед на рівні держави. Але куди там - усі зайняті. :bazar:
     
  18. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Нагадую в суботу ми вітаємо з днем народження і уродинами Дмитрика , приєднуємося активніше :)))

    Крім того у нас є багато Романів а 1 грудня не за горами
     
  19. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Скажіть будь-ласка де у Львові можна перевірити щитовидну залозу на УЗІ, де є хороші спеціалісти?
     
  20. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Я перевіряла у поліклініці на Озаркевича. Там хороша лікарка на УЗІ, правда не пам'ятаю її прізвища..