Крик хворої дитини

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем oleo, 20 Квітень 2007.

  1. oleo

    oleo Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Нажаль, зі Скрябіним не вийшло.... Даю його дослівну відповідь на мій мейл: "Мушу вас розчарувати - я розказав організаторам про ваше прохання і вони - проти. Мотивують тим, що завтра - свято, а для вашої цілі варто зорганізувати окреме міроприємство, а не плутати одне з одним, тим більше, що у контингенту, який збирається на такого плану концерт , навряд чи вдасться зібрати якісь кошти... " Нажаль.....
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Думаю, що на початок було б ідеально, щоб одна з львівських газет написала про це все...
    Або організувати на території лікарні прес-конференцію. Показати всім стан палат, потреби дітей, окремі історії про дітей, сказати про організації, які співпрацюють з лікарнею!
     
  3. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Завтра вихідний, можемо десь перетнутися і обговорити подальші ходи
    звоніть 8-050-430-71-88
     
  4. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Для Проскурик Діми що лежить у відділенні гематології, обласної дитячої спеціалізованої лікарні що на вул Дністровській (Чорнобильська) потрібні донори 3 + групи (краще чоловіки )
    двонити мамі 8-096-86-28-741 або в ординаторську Телефон ординаторської, - 270-17-65,
     
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Для хлопчика з Ів Франківська Проскурика Діми ,який зараз знаходиться у дуже важкому стані у Львові у відділенні гематології обласної спеціалізованої лікарні терміново потрібен
    МІТОКСАНТРОН 2 флакони по 10 мг.

    приблизна ціна за флакон 450 грн, тобто потрібно 900 грн.


    --
    Тарасьева Наталя
    волонтер відділення гематології
    Львовської обласної спеціалізованої лікарні
    т. м. 8-050-430-71-88
    E-mail: natagidra@yandex.ru
     
  6. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    один флакон я уже знайшла і замовила, потрібен іще один

    крім того для потреб відділення попросили іще Ендоксан по 1гр приблизна ціна 150 грн за флакон.
     
  7. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Другий флакон знайшла :), останній у Львові
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    питають за МІТОКСАНТРОН у нього термін до 01.08.2007 року, чи підійде з таким терміном ?
     
  9. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    де він знаходиться якщо на Оптимі то його замовлять напряму у відділення, якщо ні то скиньте мені контакт де він є і ціну , щоб я замовила, по терміну підходить бо його потрібно на цей і наступний тиждень
     
  10. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Другий флакон уже замовлено :)
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    таки у Львові знайшли?
     
  12. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Так :), я навідь третій знайшла (про запас) :)
    в 298-98-99 казали що в них сьогодні вечером буде - підозрюю що то той про який виписали :)
     
  13. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Свіжа задачка.

    невпинно наблтжається 1 червня, мушу брати бика за рога.
    1. Хто піде зі мною випускати шаріки коло памятника шевченка у центрі 1 числа. Прошу зголошуватися.
    2. мені потрібні лінки на всі можливі інтернет ресурси що пишуть про Львів, особливо інтернет газети .
    3. Потрібні знайомі серед журналістів у Львові. Треба написати декілька статей про відділення і дати на шпальтах.
    4. Може є серед нас фотохудожник який би міг зробити художні знімки діток у відділенні ,щоб показати іх не страшними через хворобу , а дітьми з їх маленькими радостями і тихим щастям. (Скажу по секрету там одна така красуня бігає по відділенню рочків 9, я бачила її лише в масці але які у неї очі , це щось незбагненне -глибокі сині пресині просто неможливо забути років через 8 перед нею хлопці будуть штабелями падати :))

    Ну ось як завжди в мене неймовірні плани, але насправді дуже і дуже реальні
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Наталю, а фотографії куди плануєте помістити?

    Якщо не знайдете проф фотографа, то я спробую це зробити... маю хорошу техніку, іноді добрі фото виходять.
     
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    на форумі є представники Львівської газети, можливо щось порадять?
    Думаю, що було достатньо хоч однієї статті у ЛГ.
     
  16. oleo

    oleo Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Наталко! Хочу передати для діток трохи грошей - гривень 150-200. Контакти - в приваті.
     
  17. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Н арахунок фото добреб з пилипюком домовитися, там тоді б збори були хороші , але скоріш усього на першому поверсі в лікарні, на сайті відділення (маю доправити його за тиждень) , та в самому відділенні і звичайно ж на Донорі

    Але спочатку завтра матиму розмову з батьками і дітьми бо все залежить від них чи вони погодяться
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    та Пилипюк не є супер-пупер фотографом...
    є багато молодих і творчих!
     
  19. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Я маю на увазі вивісити ті фото в галереї Пилипюка і проанонсувати в газетах і в Львівських новинах про таку виставку, листівки з відділення про потреби у мене є надруковані , є ще буклети котрі розповідають про те що саме таке дитяча онкологія .
    Є відеоматеріал на компакті про те як Працюють києвські волонтери , можна зняти сюжет у відділенні і інтервю з лікарями, тобто перед початком виставки (де б вона не відбувалася зробити мініпресконференцію)
     
  20. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    До речі, а скільки буде коштувати друк одного фото формату А3 і А4 в чорно білому варіанті , або в сепії, думаю у нас від 30 фото буде