Крик хворої дитини

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем oleo, 20 Квітень 2007.

  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Зірвалась, соромно, та він не перший

    прчитала сьогодні новини про Зорянку, просто в шоці 5 років в пеклі через неправильну діагностику, дитину прийшлось класти в психлікарню, де її жорстоко били
    http://www.donor.org.ua/index.php?mo...w&c=15&id=1190
    не можу ніяк заспокоїтися .

    До речі ліки я найшла в Москві, маю на увазі Ендоксан і Холоксан, але не хватає грошей. я вечером розпишу бухгалтерію, але треба ще 1116.00 грн.

    я ось думаю про скриньки для пожертв у церквах. але треба спочатку домовитися з святими отцями. а в мене з цим туго , але нічого прорвемся

    Тільки що звонила мама Віктора Лохи , кзала що на рахунку 500 гривень - дуже дякуєм невідомому за пожертву та поправила мене що їх чекає не 2 а 4 курси темодалу :sad:, тобто потрібно уже 12 упаковок темодалу , а попереду літо сезон відпусків, хоть дорогу перекривай , або демонстрацію влаштовуй
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Наталю, скриньки не дуже легко буде поставити.
    Краще підійти з усіма документами до пароха церкви, з ним поговорити, щоб він дозволив збір коштів біля церкви у неділю. Отець оголошує, що така-то пані стоїть і збирає кошти на таку-то потребу.
     
  3. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    з цим боюсь буде проблема, треба подумати і поговорити у церкві

    Р.С. в мене виявляється теж є психологічні блоки
     
  4. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ

    СТАНОМ НА 1.02.07 залишок від нового року 100$ та 28 грн.поступлення
    200 грн - з києва
    350 грн - разом з компактами (+50 компактів для вдіеобібліотеки у відділенні)
    Станом на 1.04.07 100$+ 578 грн.розхід 27 грн - доставка інфузоматів
    427 грн - ліки для Діми Проскурика "мітоксантрон"
    прихід
    400 грн - молода пара
    100$ - Юля
    100 грн - Оля
    станом на 21.05.07 300$ +124 грн.

    Замовлені ліки у Москві для відділення
    Веро-Ифосфамид 1 г - 10 флаконов,ціна 124 грн сума 1240 грн
    Ендоксан - 1 г - 10 флаконов, ціна 151 грн сума 1510 грн.
    разом сума замовлення 2750 грн .
    в наявності на данний момент 1624 грн, ще необхідно 1126 грн

    В звязку з гострою потребою в ліках у відділенні і відсутністтю необхідних ліків на Україні ліки були замовленні в Россії в борг, прошу допомогти в оплаті замовлення.

    --
    Тарасьєва Наталя
    волонтер відділення гематології
    м. Львів
    т. м. 8-050-430-71-88
    E-mail: natagidra@yandex.ru
     
  5. Євген

    Євген Загублений

    Відповідь: Крик хворої дитини

    В жодному випадку не мав на увазі що ви робите щось не те.
    Я не рекламував жодну організацію.
    Я ділився досвідом - саме так я робив.Загальна думка така - потрібно вводити податкові пільги для меценатів як це роблять в цивілізованому світі.В кого є знайомі депутати :D :D :D нехай би внесли хоч один закон-законопроект для людей.а то все собі і собі:sad:
    Звичайно ми прийдем до цього але коли ?!
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини


    Чи Зорянці ще потрібно 1116 гривень? Я хочу їх передати
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. oleo

    oleo Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Zoryanazirka, МІЙ РЕСПЕКТ!
     
  8. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Це малися на увазі гроші яких не вистарчає для оплати ліків, які замовленні для відділення гематології, але Зорянці теж дуже потрібні кошти. Вирішуйте самі куди їх передати.
    Дуже дякую за відгук.
     
  9. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Це мрія про такі пільги, адже тоді підприємці легально зможуть зменшити свої податки , при цьому допомагаючи нам допомагати дітям.
    Але щось я не вірю, що в нас приймуть такий закон ...

    А відносно тієї тітоньки з міськ ради то булоб цікаво поспілкуватися
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Проблема в тому що я зараз не дуже мобільна - моїй малечі лише 10 тижнів і мені тяжко кудись вийти. Було б добре якби хтось міг би до мене забігти, або якимось іншим чином передати.
     
  11. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Задзвоніть мені на мобільний коли вам зручно ,я підїду куди треба :).
     
  12. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    До речі ,якщо ви знаєте діток, які лікувалися і зараз в постійній реміссії , десь в середині літа під Києвом для таких діток буде безкоштовний санаторій , там дуже красиво усе заросло суницею, дітки всі свої, себто ті що вилікувалися так що заодно і поспілкується, ось як там було минулого року
    http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=1&id=406
    повідомте мені контакти батьків і коли я буду знати кількість місць на Львів повідомлю
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    я ще про мультики згадала... Наталю, дайте список тих, які вже є записані, а я допишу нові. "Болванки" не потрібно, маю свої.
    Також є хороші фільми дитячі - цензуру пройдуть ;)
     
  14. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Добренько я на вівторок дам список.
    До речі думаю передачі про тварин чи скажімо науководослідні фільми про динозаврів (Є такий цикл предач мої дівчатка його люблять), теж будуть корисними особливо для підлітків
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Боднар Стелла 8 рочків. Лікувалася на Дністровській від лейкемії, зараз їздить на аналізи, у ремісії.
     
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Ліки з Москви 9 флаконів Ендоксану і 10 флаконів Веро-Ифосфамиду в суботу були передані у відділення.

    Р.С.
    В суботу подзвонила Оксана мама Костика Іванчука
    http://www.donor.org.ua/index.php?mo...ow&c=1&id=1166
    http://www.donor.org.ua/index.php?mo...ow&c=1&id=1170

    мене завжди вражає сила і мужність наших мам, не зважаючи на той біль який зараз в душі у Оксани вона думає про інших хворих діток.
    Вона позвонила для того щоб передати ліки і все що у неї залишилося для лікування у відділення гематології.

    після цього дзвінка я довго не могла прийти до тями, уся та метушня що оточує нас щодня, наша жага до нагромадження різних "сиюминутных благ" ніщо перед ось такими вчинками
     
  17. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Допомога може бути різною

    Сьогодні Дімі Проскурику був необхідний Біовент- Моно, в лікарняній аптеці він є але оскільки препарат достатньо дорогий, мама просила пошукати можливість придбати ліки трішки дешевше.
    За допомогою одного з форумчан препарат було знайдено по гуртовій ціні і економія склала немало цілих 240 гривень.
    Мама просила передати велику подяку Євгену за допомогу , я теж приєднуюся :)
     
  18. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Нашим друзям у Москві вдалося купити ліки трішки дешевше чим планувалося загальна сума склала 10479 рублів + пересилка це приблизно 420 доларів себто 2100 грн
    на данний момент у мене є 1624грн + 250 від дівчини з києва, тобто невистарчає 226 грн
     
  19. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

  20. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Крик хворої дитини

    Розмістіть цей лист на усіх доступних вам сайтах і форумах. Дуже важливо щоб як можна більше людей отримали цю інформацію, можливо таким чином вона дійде до наших можновладців і щось таки зміниться

    Відкритий лист Української відкритої асоціації організацій, груп і осіб, які працюють із дітьми, що страждають на онкозахворювакння

    Ми, волонтери Української відкритої асоціації організацій, груп і осіб, які працюють із дітьми, що страждають на онкозахворювання (http://www.donor.org.ua/) звертаємося до соціально-відповідального бізнесу, ЗМІ, активних представників громадського суспільства з метою привернути увагу до гострої проблеми дитячої онкології в Україні.

    Діти нашої держави гинуть від злоякісних пухлин і захворювань крові, нерідко через недостатнє фінансування галузі. Якщо в інших європейських країнах, зокрема в Росії та Білорусії, держава бере на себе більшу частину витрат на дороге лікування й забезпечує необхідну консультативну, діагностичну й медичну базу, то в Україні рішення цих проблем лягає, передусім, на плечі батьків і благодійних організацій.

    На основне лікування – хіміотерапію – державні кошти все ж виділяються. Але з тих чи інших причин вони не завжди потрапляють до відділень і всіх тих дітей, які перебувають на лікуванні. Нерідко ефективні дорогі імпортні медикаменти замінюються дешевшими вітчизняними генеричними препаратами, через це лікарі не можуть гарантувати адекватний терапевтичний ефект. При цьому всю необхідну супровідну медикаментозну терапію, починаючи з дорогих антибіотиків і закінчуючи шприцами, батьки сплачують самостійно.

    У переповнених дитячих онкологічних відділеннях лікування маленьких пацієнтів поставлене на конвеєр. Намагаючись сплатити дороге лікування, родини повністю зубожіють: батьки розпродають все своє майно, мами й тата втрачають роботу й будь-які джерела прибутку. Держава нехтує цими людьми. Але ж ступінь уваги, співчуття, жалю й гуманного ставлення до маленьких онкохворих пацієнтів і їхніх родина якнайкраще відображає справжню ідеологію й моральні принципи країни.

    Багатьох онкохворих дітей в Україні не можна врятувати: у нас не проводиться неспоріднена трансплантація кісткового мозку, немає апарата "Гамма-ніж", що дозволяє контролювати розвиток злоякісних утворень головного мозку.

    Шлях до закордонних клінік для наших маленьких співвітчизників досить непростий. Першою перешкодою стає вартість лікування. Але навіть якщо необхідна сума буде знайдена, постануть нові проблеми: недовіра закордонних клінік до вихідців з України; посередники, які наживаються на горі батьків і безпорадності вітчизняної медицини; відсутність будь-якої допомоги з боку держави.

    У такій ситуації волонтерські організації, які діють у різних містах України, об'єдналися в Українську відкриту асоціацію організацій, груп і осіб, які працюють із дітьми, що страждають на онкозахворювання. Ми допомагаємо в пошуку адресної фінансової допомоги для кожної дитини, надаємо інформаційну, духовну й моральну підтримку батькам, звертаємо увагу широких суспільних кіл і ЗМІ на проблеми дитячої онкології.

    Ми закликаємо всіх небайдужих надати посильну допомогу найнезахищенішим, безпомічним, беззахисним. Дванадцятирічна дівчинка Вікторія Маруда, яка малює яскраві, самобутні, талановиті картини, сьогодні чекає на Ваше співчуття. Щоб дівчинку почали лікувати, потрібно зібрати 60 тис. грн. на ліки. Потім для її порятунку необхідно знайти не менше тис. на трансплантацію кісткового мозку закордоном, без якої не вижити й п'ятирічному хлопчику Саші Мельнику (лейкоз). Чекає на трансплантацію кісткового мозку й дворічний Данилко Пшеничний. На його лікування вже вдалося зібрати тис. Невже ті тис., які залишилися, стануть перешкодою на шляху до порятунку?! Така ж сума необхідна Дмитрику Лупенко, від якого відмовилися українські лікарі.

    Щоб внести свою частку в порятунок цих та інших дітей, Ви можете перерахувати будь-яку суму на розрахунковий рахунок батьків, зазначений на персональній сторінці дитини на сайті http://www.donor.org.ua/. За цією адресою в мережі Інтернет Ви знайдете десятки, сотні прохань про допомогу, за кожною з яких – біль, життєва драма, сімейна трагедія, безмежна любов, віра й надія на майбутнє. Прохання підтверджуються завіреними документами.

    Допомогти онкохворим малятам можна не лише грошима. Баннер або прохання про допомогу, розміщені на сайті Вашої організації; інформація, яка прозвучала в ефірі або опублікована в ЗМІ; будь-яка рекламна або інформаційна підтримка діяльності нашої Асоціації – це великий подарунок для дітей, які страждають на страшну недугу.

    Для них також можна придбати необхідні ліки, харчування, одяг або іграшки. А ставши одним із нас – волонтером, що допомагає не словом, а ділом, – ви зможете надати моральну підтримку цим вдячним і чуйним малюкам та їхнім батькам.

    Не залишайтеся осторонь! Родинам онкохворих дітей потрібна Ваша підтримка!

    30 травня 2007 Р.
    м. Київ
    http://www.narodnapravda.com.ua/life/465e0ea3a6eef/ - українська версія
    http://www.donor.org.ua/index.php?mo...ow&c=1&id=1203 -російська версія